مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

افتخار به وطن فروشی !

نقل از فیسبوک حشمت رئیسی
Image may contain: 4 people, people smiling, people standing and suit
Image may contain: 1 person, suit111

Eskandar Alexander Deldam

 

درگذشته نه چندان دور خائنین و وطن فروشان و مزدوران اجانب خیانت و جاسوسی و وطن فروشی خود را هفت لا می پوشاندند تا گند کارشان در نیاید و فحش ناموس نخورند و مردم جد و آباد آنها را از توی قبر درنیاورند !

اما در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی اظهار سرسپردگی به بیگانگان و خیانت به وطن و هموطنان تبدیل به فخر و خودنمایی شده و افرادی که قادر نیستند از میان صد نفر پدر واقعی خود را شناسایی کنند به مزدوری برای وزارت امورخارجه آمریکا و سازمان های جاسوسی کشورهای متخاصم و دشمنان ایران صراحتا اعتراف و افتخار می کنند .

 

با سقوط رژیم شاهنشاهی جمعی از جاسوسان تعلیم دیده ” سی – آی – ا ” و ” ام – آی 6 ” وارد دولت موقت بازرگان شدند و لطمات جبران ناپذیری به کشور وارد ساختند .

در دوران جنگ هم رجویست ها دست در دست های خون آلود صدام حسین جنایتکار گذاشتند و برای موشکباران دقیق مناطق مختلف کشور و به خاک و خون کشاندن غیرنظامیان به صدام ” گرا ” می دادند !

علاوه بر رجویست ها که ابوابجمعی ارتش بعث شده بودند عده دیگری هم با پول عراق و عربستان در لندن روزنامه و مجله منتشر می کردند و علیه منافع ملی کشور خود قلم می زدند .

 

اکنون هم عده ای آبروباخته و بی وطن با پول عربستان و امارات و کشورهای متخاصم در تلویزیون های فارسی زبان خزغبلات سخنگوی وزارت خارجه امریکا و منویات سی – آی – ا را تکرار می کنند و در همکاری با دشمنی که غذا و دارو را به روی مردم ایران بسته و ایران را در محاصره و تحریم همه جانبه اقتصادی قرار داده ، نهایت پستی و دنائت خود را نشان می دهند و با وقاحت تصاویر خود در ملاقات با دشمنان ملت ایران را منتشر کرده و حتی می نویسند که در این ملاقات ها چه راه حل های ضد ایرانی برای فشار بیشتر بر مردم ایران به مقامات آمریکایی داده اند !

یکی از این جواسیس که در کردستان به جاش مشهور است فردی به نام علی جوانمردی ( ناجوانمردی ! ) است که در کردستان عراق برای سازمان سیا جاسوسی می کند .

احمد باطبی هم که در کنار برایان هوک ( — ) قرار گرفته است علاوه بر جمع اوری خبر برای سازمان سیا در میان ایرانیان مقیم آمریکا و کانادا به شناسایی ایرانیان مخالف سیاست های آمریکا مشعول است و در چند سفر به کشورهای اروپایی برای سازمان سیا در میان ایرانیان مهاجر جاسوسی کرده است .

باطبی در توئیتی نوشته است : ” ایرانی ها هموطنان سابق من هستند و پس از گرفتن تابعیت آمریکا قسم خورده ام به منافع آمریکا خدمت کنم . اکنون وطن من آمریکاست و هموطنان سابق حق انتقاد از من که یک آمریکایی هستم را ندارند !! ”

 

هفته گذشته وزارت امورخارجه امریکا به بهانه نوروز ایرانیان مهمانی شامی ترتیب داد که در ان جمعی از وطن فروشان نظیر محسن سازگارا ، عباس میلانی ، احمد باطبی ، علی ناجوانمردی و خوانندگان لوس آنجلسی و زنان معروفه برای نشان دادن میزان علاقه خود به سیاست های ضد ایرانی ترامپ خواستار حمله نظامی همه جانبه امریکا به ایران شدند !

” عباس میلانی ” که در قبل از انقلاب با ماسک چپگرایی در میان دانشجویان برای ساواک جاسوسی می کرد ( رجوع کنید به خاطرات پرویز ثابتی قائم مقام ساواک ) در حال حاضر تحلیلگر رسمی ” سی – آی – ا ” می باشد و علاوه بر آن در دفتر پسر شاه سابق پیام های او را می نویسد و مشاور مطبوعاتی رضا پهلوی است .

 

عباس میلانی در مهمانی وزارت خارجه آمریکا طی نطقی اظهار داشت با توجه به اینکه رضا پهلوی از چهارده سالگی به تابعیت آمریکا در آمده و یک آمریکایی محسوب می شود آمریکا باید از حقوق تبعه خود در ایران که همانا رسیدن به تاج و تخت است حمایت کند و در صورتی که رضا پهلوی به سلطنت برگردد ایران می تواند تحت الحمایه آمریکا قرار گیرد !

علی جوانمردی هم در این مهمانی طی اظهاراتی خواستار کوچک شدن ایران شد و از برایان هوک خواست از تجزیه کردستان و مناطقی از ایران حمایت کند !

علی جوانمردی که در کردستان به جاش جوانمردی معروف است علاوه بر جاسوسی میان کردهای عراقی برای سیا ، با سازمان اطلاعاتی ترکیه ” میت ” هم علیه هم نژادان کرد همکاری دارد .

علی جوانمردی اخیرا در یک برنامه تلویزیونی با افتخار اعلام کرد که در ملاقات با مقامات آمریکایی از آنها خواسته است تا طبق نمونه کاری که آمریکا در ونزوئلا کرده است با ایجاد قحطی و گرسنگی در داخل ایران مردم را به نافرمانی مدنی وادار نماید !

جوانمردی می گوید به برایان هوک گفتم : ” ایرانی خوب ایرانی مرده است ! ”

نقل از فیسبوک حشمت رئیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.