پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

پیامی برای آقای محمد رضا روحانی وکیل محترم

مطالب دریافتی:

هموطنی برای این سایت مطلبی خطاب به آقای محمدرضا روحانی عضو سابق شورای ملی مقاومت، وکیل با سابقه و از منتقدین تشکل رجوی ارسال کرده اند که در زیر آمده است.

تحریریه

https://www.nototerrorism-cults.com
علی
ایمیل (محفوظ) آقای علی

پیامی برای آقای محمد رضا روحانی وکیل محترم

با عرض سلام آنچه ذیلا عرض میکنم برای آن نیست که در تریبون خوانده بشود بلکه استدعا دارم در صورتی که برایتان امکان دارد و زحمتی نباشد لطف فرمائید و این نظر را به هموطنان محترم صاحب تریبون که به حفظ تمامیت ارضی ایران بعنوان یک اصل خدشه ناپذیر معتقدند برسانید تا در باره آن بیندیشند و اگر درست دانستند بدان توجه فرمایند با کمال عشق و غیرت به تمامیت ارضی ایران متواضعانه عرض و اعلام خطر میکنم که: مدتی است در بعضی تلویزیون ها و مجامع خارج از کشور مرسوم شده که آقایان محترمی با حسن نیت می نشینند و به قصد مجاب کردن اشخاص یا احزابی که در واقع تجزیه طلب هستند با آنها پنل سیاسی و مناظره و امثال آن راه می اندازند و خیال میکنند میتوانند اینها را براه بیاورند، غافل از اینکه خود دعوت مکرر از اینها باعث توسعه و نشر گفتمان شوم تجزیه طلبی با رنگ و لعابهای مختلف میشود. این کار باعث میشود که اینها که اصلا عددی در ملت ایران نیستند و فقط سر و صدای فراوان دارند بیشتر مطرح میشوند و چنان تصویری ساخته شود که گوئی کسی هستند و ریشه ای و پایگاهی دارند، و اینها هم همین را میخواهند که القاء کنند که “یکی نو یکی هم من!” در حالی که اساسا هیچند! کسانی از هموطنان محترم، ظاهرا به قصد دفاع از اصل تمامیت ارضی ایران، در برنامه های مختلف و مکرر مینشینند و با کسانی که خود را نماینده کرد و بلوچ و . . . قلمداد میکنند وارد بحث میشوند با این تصور که دارند آنها را نقد کنند ولی در عمل نتیجه این است که قبح موضوع از بین میرود و آب به آسیاب تجزیه طلبان بی آبرو ریخته میشود. من تعجب میکنم که آقایان محترم مدافع تمامیت ارضی ایران چرا به این حکمت قدیمی توجه نمیفرمایند که : “الباطل یموت بترک ذکره! ” یعنی اگر میخواهید یک حرف باطل ریشه نگیرد اینقدر مطرحش نکنید! چه لزومی دارد که چند نفر آدم که خودشان خودشان را صاحب اختیار اقوام ایران فرض میکنند را مکررا در مهستان یا کانالهای دیگر تلویزیون می آورید و عملا تریبون ایجاد میکنید که گوئی اینها کسی هستند و نیروئی دارند و عملا به گفتمان شوم تجزیه طلبی دامن میزنید؟ که یک شخص یا سازمان یا حزب که 100 نفر هم طرفدار ندارد بشود صاحب عله میلیونها اقوام ایران؟؟ و شما هم با مطرح کردن آنها، ناخواسته اسباب رسمیت یافتنشان میشوید! لزومی ندارد نام ببرم. شما این معدود محدود معلوم را میشناسید. مطمئن باشید هزار ساعت هم که با اینها در تلویزیون بحث کنید، یک ذره هم از نیت شومشان در اندیشه تجزیه طلبی کم نمیشود بلکه تکرار این مباحث عملا تبلیغی برای آنهاست. در هشتاد میلیون ایرانی، اینها یک دهم درصد هم نیستند، و نباید طوری چهره رسانه ای به اینها داده شود که گوئی اینها در وزن کشی ملی، یکطرف کفه ترازو و بقیه یکطرف!!

متاسفانه این رسانه های خارج گاهی اینکار را میکنند دانسته یا ندانسته! اگر هم فکر میفرمائید که میتوانید آنها را با بحث علمی و تاریخی اصلاح و قانع کنید، جای آن بحث در پشت تریبون تلویزیون نیست! حضور اینها در این تریبونها فقط استفاده سیاسی و تبلیغاتی است. بله اگر کسی طالب آگاهی بیشتر است، در محفل بحث علمی یا سیاسی خصوصی بنشینید بحث و گفتگو و تبادل نظر بفرمائید. اما اگر میخواهید گفتمان تجزیه طلبی بمیرد، اصلا باید این بحث را در تریبونهای عمومی رسانه ها بایکوت بفرمائید. دفاع از تمامیت ارضی مثل دفاع از ناموس است. آدم عاقل که نمیاید هی بنشیند کنار این تجزیه طلبهای کهنه کار و در این امر ناموسی با اینها در رسانه زنده هم کلام بشود؟ ساده اندیشی است که گمان بفرمائید با این بحث ها نظرشان عوض میشود. بالعکس، باطل را هرچه بیشتر در منبر و تریبون عمومی مطرح کنید بیشتر جان میگیرد.

همین جدی گرفتن ها و دعوتها و مناظره ها باعث شده که شنوندگان جوان ناآگاه خیال کنند اینها کسی هستند و اصلا اینها از خدا میخواهند که شما هی دعوتشان کنید و هی با آنها به بحث بنشینید تا مطرح شوند. خواهشمندم تامل بفرمائید و اگر نکته مورد نظر بنده درست است با بایکوت کردن این صداها، اصلا اجازه ندهید این تخم لق تجزیه طلبی با عناوین فریبنده فدرالیزم و حق تعیین سرنوشت و امثال آن در دهان بدخواهان ایران شکسته شود. من اصلا نمی فهمم که چرا کسی که به حفظ تمامیت ارضی ایران در هر شرایطی بعنوان یک اصل ابدی و خدشه ناپذیر معتقد است چرا اصلا خود را مجاز میبیند با این عناصر معلوم الحال تجزیه طلب خائن در تریبونهای عمومی هم کلام بشود و با نشستن خود در کنار آنان به آنها رسمیت و محلی از اعراب بدهد؟!

اندیشه سیاسی یا فرهنگی بنده در جهات خاص میتواند با شما مختلف و حتی جدا متخالف باشد، این مجاز است، اما در اعتقاد به حفظ تمامیت ارضی ایران با هیچکس شوخی نداریم و اهل تسامح و تساهل هم نیستیم.

با پوزش و احترام

84.6.101.156 ( 156.101.6.84.rev.sfr.net )
می 31, 2019 1:20 ق.ظ
https://www.nototerrorism-cults.com/?page_id=7

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.