مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

پیامی برای آقای محمد رضا روحانی وکیل محترم

مطالب دریافتی:

هموطنی برای این سایت مطلبی خطاب به آقای محمدرضا روحانی عضو سابق شورای ملی مقاومت، وکیل با سابقه و از منتقدین تشکل رجوی ارسال کرده اند که در زیر آمده است.

تحریریه

https://www.nototerrorism-cults.com
علی
ایمیل (محفوظ) آقای علی

پیامی برای آقای محمد رضا روحانی وکیل محترم

با عرض سلام آنچه ذیلا عرض میکنم برای آن نیست که در تریبون خوانده بشود بلکه استدعا دارم در صورتی که برایتان امکان دارد و زحمتی نباشد لطف فرمائید و این نظر را به هموطنان محترم صاحب تریبون که به حفظ تمامیت ارضی ایران بعنوان یک اصل خدشه ناپذیر معتقدند برسانید تا در باره آن بیندیشند و اگر درست دانستند بدان توجه فرمایند با کمال عشق و غیرت به تمامیت ارضی ایران متواضعانه عرض و اعلام خطر میکنم که: مدتی است در بعضی تلویزیون ها و مجامع خارج از کشور مرسوم شده که آقایان محترمی با حسن نیت می نشینند و به قصد مجاب کردن اشخاص یا احزابی که در واقع تجزیه طلب هستند با آنها پنل سیاسی و مناظره و امثال آن راه می اندازند و خیال میکنند میتوانند اینها را براه بیاورند، غافل از اینکه خود دعوت مکرر از اینها باعث توسعه و نشر گفتمان شوم تجزیه طلبی با رنگ و لعابهای مختلف میشود. این کار باعث میشود که اینها که اصلا عددی در ملت ایران نیستند و فقط سر و صدای فراوان دارند بیشتر مطرح میشوند و چنان تصویری ساخته شود که گوئی کسی هستند و ریشه ای و پایگاهی دارند، و اینها هم همین را میخواهند که القاء کنند که “یکی نو یکی هم من!” در حالی که اساسا هیچند! کسانی از هموطنان محترم، ظاهرا به قصد دفاع از اصل تمامیت ارضی ایران، در برنامه های مختلف و مکرر مینشینند و با کسانی که خود را نماینده کرد و بلوچ و . . . قلمداد میکنند وارد بحث میشوند با این تصور که دارند آنها را نقد کنند ولی در عمل نتیجه این است که قبح موضوع از بین میرود و آب به آسیاب تجزیه طلبان بی آبرو ریخته میشود. من تعجب میکنم که آقایان محترم مدافع تمامیت ارضی ایران چرا به این حکمت قدیمی توجه نمیفرمایند که : “الباطل یموت بترک ذکره! ” یعنی اگر میخواهید یک حرف باطل ریشه نگیرد اینقدر مطرحش نکنید! چه لزومی دارد که چند نفر آدم که خودشان خودشان را صاحب اختیار اقوام ایران فرض میکنند را مکررا در مهستان یا کانالهای دیگر تلویزیون می آورید و عملا تریبون ایجاد میکنید که گوئی اینها کسی هستند و نیروئی دارند و عملا به گفتمان شوم تجزیه طلبی دامن میزنید؟ که یک شخص یا سازمان یا حزب که 100 نفر هم طرفدار ندارد بشود صاحب عله میلیونها اقوام ایران؟؟ و شما هم با مطرح کردن آنها، ناخواسته اسباب رسمیت یافتنشان میشوید! لزومی ندارد نام ببرم. شما این معدود محدود معلوم را میشناسید. مطمئن باشید هزار ساعت هم که با اینها در تلویزیون بحث کنید، یک ذره هم از نیت شومشان در اندیشه تجزیه طلبی کم نمیشود بلکه تکرار این مباحث عملا تبلیغی برای آنهاست. در هشتاد میلیون ایرانی، اینها یک دهم درصد هم نیستند، و نباید طوری چهره رسانه ای به اینها داده شود که گوئی اینها در وزن کشی ملی، یکطرف کفه ترازو و بقیه یکطرف!!

متاسفانه این رسانه های خارج گاهی اینکار را میکنند دانسته یا ندانسته! اگر هم فکر میفرمائید که میتوانید آنها را با بحث علمی و تاریخی اصلاح و قانع کنید، جای آن بحث در پشت تریبون تلویزیون نیست! حضور اینها در این تریبونها فقط استفاده سیاسی و تبلیغاتی است. بله اگر کسی طالب آگاهی بیشتر است، در محفل بحث علمی یا سیاسی خصوصی بنشینید بحث و گفتگو و تبادل نظر بفرمائید. اما اگر میخواهید گفتمان تجزیه طلبی بمیرد، اصلا باید این بحث را در تریبونهای عمومی رسانه ها بایکوت بفرمائید. دفاع از تمامیت ارضی مثل دفاع از ناموس است. آدم عاقل که نمیاید هی بنشیند کنار این تجزیه طلبهای کهنه کار و در این امر ناموسی با اینها در رسانه زنده هم کلام بشود؟ ساده اندیشی است که گمان بفرمائید با این بحث ها نظرشان عوض میشود. بالعکس، باطل را هرچه بیشتر در منبر و تریبون عمومی مطرح کنید بیشتر جان میگیرد.

همین جدی گرفتن ها و دعوتها و مناظره ها باعث شده که شنوندگان جوان ناآگاه خیال کنند اینها کسی هستند و اصلا اینها از خدا میخواهند که شما هی دعوتشان کنید و هی با آنها به بحث بنشینید تا مطرح شوند. خواهشمندم تامل بفرمائید و اگر نکته مورد نظر بنده درست است با بایکوت کردن این صداها، اصلا اجازه ندهید این تخم لق تجزیه طلبی با عناوین فریبنده فدرالیزم و حق تعیین سرنوشت و امثال آن در دهان بدخواهان ایران شکسته شود. من اصلا نمی فهمم که چرا کسی که به حفظ تمامیت ارضی ایران در هر شرایطی بعنوان یک اصل ابدی و خدشه ناپذیر معتقد است چرا اصلا خود را مجاز میبیند با این عناصر معلوم الحال تجزیه طلب خائن در تریبونهای عمومی هم کلام بشود و با نشستن خود در کنار آنان به آنها رسمیت و محلی از اعراب بدهد؟!

اندیشه سیاسی یا فرهنگی بنده در جهات خاص میتواند با شما مختلف و حتی جدا متخالف باشد، این مجاز است، اما در اعتقاد به حفظ تمامیت ارضی ایران با هیچکس شوخی نداریم و اهل تسامح و تساهل هم نیستیم.

با پوزش و احترام

84.6.101.156 ( 156.101.6.84.rev.sfr.net )
می 31, 2019 1:20 ق.ظ
https://www.nototerrorism-cults.com/?page_id=7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.