چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

امسال ۵۱ مامور پلیس فرانسه خودکشی کرده‌اند

جستجو برای یافتن انگیزه کشتار چهار مامور پلیس فرانسه ادامه دارد

هنوز معلوم نیست که آیا قتل چهار مامور پلیس توسط همکارشان اقدامی تروریستی بوده است یا شخصی. تفتیش منزل مسکونی قاتل و بازجویی از همسرش نیز انگیزه او برای کشتن همکارانش را مشخص نکرده است.

 

روز پنج‌شنبه ۱۱ مهر (سوم اکتبر) یک کارمند پلیس چهار همکار خود در ساختمان پلیس در مرکز پاریس را با چاقو به قتل رساند و سرانجام به ضرب گلوله ماموران پلیس از پا درآمد.

آنچه که مقامات امنیتی در این باره به رسانه‌ها گفته‌اند این است که قاتل ۴۵ ساله و شهروند فرانسه بوده، در جزیره مارتینیک، از مستعمرات فرادریایی فرانسه متولد شده، حدود ۲۰ سال به عنوان کارشناس کامپیوتر برای پلیس کار کرده و به گفته همکاران و همسایگانش، فردی آرام و باوقار بوده است.

کریستوف کاستانر، وزیر کشور فرانسه در این رابطه گفت: «او هرگز رفتار نامناسبی از خود نشان نداده است».

سندیکای پلیس هم این ویژگی فرد مهاجم را تایید کرده است.

آنچه که تاکنون به بیرون درز نکرده، انگیزه کارمند نرم‌خو برای کشتن همکارانش است. تنها کریستف کرپا، سخنگوی سندیکای پلیس در گفت‌وگو با یک شبکه تلویزیونی اظهار داشت او با زنی که رئیس بخش او بوده، تنش داشته است.

انگیزه شخصی یا تروریستی؟

رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها و فعالان شبکه‌های اجتماعی در باره انگیزه ضارب به گمانه‌زنی پرداخته‌اند. برخی جنایت او را اقدامی شخصی می‌دانند و بسیاری معتقدند که او انگیزه تروریستی داشته است.

بازرسانی که در حال تحقیق پیرامون این حادثه هستند نیز گفته‌اند که او به احتمال زیاد برای گرفتن انتقام مرتکب جنایت شده است.

 

دادستانی ویژه عملیات تروریستی فرانسه هم هنوز وارد عمل نشده و برخی رسانه‌ها این را حمل بر انگیزه شخصی ضارب انگاشته‌اند.

در برخی پست‌های اینترنتی به این نکته اشاره شده که قاتل هیجده ماه پیش اسلام آورده است، اما مقامات رسمی در باره دین او اطلاعاتی منتشر نکرده‌اند.

از قرار معلوم تفتیش منزل مسکونی قاتل و بازجویی از همسرش نیز انگیزه او برای کشتن همکارانش را مشخص نکرده است.

انتقاد از وضعیت روحی ماموران پلیس

سندیکای پلیس مدت‌هاست که در رابطه با وضعیت ناهنجار روحی بسیاری از ماموران پلیس هشدار می‌دهد و حتی روز چهارشنبه تظاهرات گسترده‌ای در این رابطه برپا کرده بود.

از سال ۲۰۱۵ تاکنون در یک رشته عملیات مسلحانه اسلام‌گرایان افراطی، شماری از ماموران پلیس کشته شده‌اند.

به گفته سخنگوی سندیکای پلیس، حرکات اعتراضی “جلیقه‌زردها” نیز اوضاع را وخیم‌تر کرده و بسیاری از ماموران را زیر فشار روحی شدید قرار داده است.

 

او در گفت‌وگوی تلویزیونی ضمن بیان اینکه در سال جاری میلادی ۵۱ مامور پلیس خودکشی کرده‌اند تصریح کرد: «تاکنون ماموران خودشان را می‌کشتند و احال یکدیگر را از بین می‌برند. این یک مشکل جدی است».

سخنگوی سندیکای پلیس از ابراز هم‌دردی رئیس جمهور و دیگر مقامات دولتی با بستگان کشته‌شدگان تقدیر کرد و در عین حال گفت، این گونه اقدامات کافی نیست و دولت باید برای بهبود شرایط ماموران پلیس اقداماتی عملی انجام دهد.

روز پنجشنبه رئیس‌جمهور امانوئل مکرون به همراه نخست‌وزیر و وزیر کشور فرانسه از محل حادثه بازدید کردند.

نقل از دویچه وله آلمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.