پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

پایان تاریخ مصرف: ابوبکر بغدادی، رهبر داعش کشته شده است

آیا رابطه ای بین خروج امریکا از سوریه، پایان تاریخ مصرف کردهای سوریه و ابوبکرالبغدادی وجود دارد؟ چرا نباید ابوبکرالبغدادی بدست شورویها، ترکها و یا سوریها  میافتاد؟

چه حقایقی باید با او بگور سپرده میشد؟

کاخ سفید آمریکا اعلام کرده است که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه بیانیه مهمی برای اطلاع عموم دارد. رسانه‌های آمریکا از حمله نیروهای نظامی آمریکا در ادلب و احتمال کشته شدن رهبر داعش خبر داده‌اند.

کاخ سفید آمریکا اعلام کرده است که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه بیانیه مهمی برای اطلاع عموم دارد. رسانه‌های آمریکا از حمله نیروهای نظامی آمریکا در ادلب و احتمال کشته شدن رهبر داعش خبر داده‌اند.

پخش شایعه کشته شدن ابوبکر بغدادی، رهبر “دولت اسلامی” (داعش) تازگی ندارد. این بار نیز رسانه‌های اصلی آمریکا از احتمال کشته شدن رهبر داعش خبر داده‌اند.

اکنون کاخ سفید اعلام کرده است که ترامپ روز یکشنبه پنجم آبان (۲۷ اکتبر) ساعت نه صبح به وقت واشنگتن، خبر مهمی به اطلاع مردم خواهد رساند. همین موضوع، صحت داشتن چنین شایعه‌ای را تقویت کرده است.

خبرگزاری رویترز به نقل از منابع مطلع هنوز نتوانسته موفقیت‌آمیز بودن عملیات نظامی آمریکا علیه ابوبکر بغدادی را تایید کند. این در حالی است که نشریه “نیوزویک” به نقل از مسئولان ارتش آمریکا اعلام کرده که عملیات موفقیت‌آمیز بوده و ابوبکر بغدادی در اثر این حملات هدف واقع شده و کشته شده است.

 

نیوزویک در ادامه خبر خود نوشته است که عملیات در منطقه ادلب، واقع در شمال غربی سوریه صورت گرفته و متکی بر اطلاعات نظامی سازمان‌های امنیتی بوده است. این عملیات روز شنبه ۲۶ اکتبر صورت گرفته است. باید افزود که وزارت دفاع آمریکا تا لحظه انتشار این خبر، درباره پخش شایعه کشته شدن بغدادی از اعلام موضع صریح خودداری کرده است.

بیانیه مهم ترامپ

خبرگزاری رویترز به نقل از هوگن گیدلی، سخنگوی کاخ سفید اعلام کرده است که دونالد ترامپ ساعت نه صبح روز یکشنبه ۲۷ اکتبر (برابر با ساعت ۱۳ به وقت گرینویچ) بیانیه مهمی را به اطلاع مردم خواهد رساند.
Donald J. Trump

@realDonaldTrump
Something very big has just happened!

186K
2:23 AM – Oct 27, 2019
Twitter Ads info and privacy
120K people are talking about this
سخنگوی کاخ سفید اطلاعات بیشتری درباره مضمون سخنان ترامپ در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است. دونالد ترامپ نیز در واپسین ساعات روز شنبه ۲۶ اکتبر با انتشار یک پست توییتری تنها به گفتن این موضوع بسنده کرده بود که: «یک چیز خیلی بزرگ همین الان اتفاق افتاده است.»

خبرگزاری رویترز ضمن انتشار این خبر به افزایش فشار نیروهای وابسته به حزب دموکرات آمریکا در ارتباط با طرح استیضاح ترامپ اشاره کرده است.

افزون بر پرونده اوکراین، خروج نیروهای نظامی آمریکا از شمال سوریه و هموار کردن راه ترکیه برای حمله به کردها در سوریه نیز از جمله مسائلی است که ظرف روزهای گذشته انتقادهای شدیدی علیه ترامپ در پی داشته است.

بسیاری از مخالفان عقب‌نشینی آمریکا از شمال سوریه نسبت به قدرت‌گیری مجدد داعش در سوریه و عراق ابراز نگرانی کرده بودند.

خبرگزاری رویترز در ادامه گزارش خود نوشته است که در صورت صحت داشتن خبر کشته شدن بغدادی، ترامپ می‌تواند بخشی از انتقادها را خنثی کرده و از نگرانی‌های برآمده از عقب‌نشینی نیروهای نظامی آمریکا از شمال سوریه بکاهد.

ترامپ روز یکشنبه این خبر مهم را از درون سالن دیپلماتیک کاخ سفید اعلام خواهد کرد. این سالن دقیقا همان محلی است که او هفته گذشته از آن مکان خبر تمدید آتش‌بس بین ترکیه و کردها و همچنین توقف عملیات نظامی ترکیه را اعلام کرده بود.

اخبار نهادهای نظامی و امنیتی حکایت از آن داشت که ابوبکر بغدادی در نقطه‌ای بین مرز عراق و سوریه مخفی شده است. روز ۱۶ سپتامبر، رسانه‌های وابسته به داعش یک پیام صوتی نیم‌ساعته منتشر کرده و مدعی شده بودند که پیام بغدادی به نیروهای وابسته به داعش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.