پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

گروه‌های فشار’ و ‘باندهای قاچاق’ میلیاردها تومان پولشویی می‌کنند

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، می‌گوید نظام جمهوری اسلامی از پولشویی مبرا است اما گروه‌های فشاری هستند که با پولشویی، هزاران میلیارد تومان نفع شخصی می‌برند.

وزیر خارجه ایران تاکید کرد “دامن نظام جمهوری اسلامی از این حرف‌ها مبرا است” اما “گروه‌های فشار” و “باندهای قاچاق” سکه و ارز “هزار هزار میلیارد تومان” پولشویی می‌کنند.

آقای ظریف در مجلس ایران حاضر شده بود تا به اظهارتش در مورد گستردگی پولشویی در ایران و انفعال وزارت خارجه در برابر تعلل سه کشور اروپایی در قبال برجام پاسخ دهد.

آقای ظریف به کسانی که می‌گویند اظهارات او درباره پولشویی در ایران مخالفت با نظام است و در خارج از آنها سوء‌استفاده می‌شود گفت: “آن صحبتی که قبلا در مورد پولشویی کردم، صحبت بنده نبود بلکه اظهاراتی بود که مقامات مختلف کشور مطرح کرده بودند.”

 

سوال بنده این است چرا صحبتی که در دفاع از نظام جمهوری اسلامی شده و مبنی بر رد اتهامات بیگانگان و منافقان علیه نظام جمهوری اسلامی بود تبدیل به صحبتی علیه نظام کرده‌اید. چرا [حسین] شریعتمداری [مدیر مسئول روزنامه کیهان] این کار را کرد؟ چرا روزنامه کیهان آن مقاله‌ها را نوشت؟ آن مقاله‌ها بود که اسباب دست روزنامه‌های غربی شد نه عرایض بنده.”

آقای ظریف تاکید کرد که وظیفه او دفاع از جمهوری اسلامی در خارج است و مقابله با پولشویی “منافع شدیدی” برای نظام دارد: “اتهاماتی که به جمهوری اسلامی وارد می‌کنند این است که به این کنوانسیون‌ها نمی‌پیوندد چراکه نمی‌خواهد با تروریسم و پولشویی مقابله کند.”

او گفت رهبر ایران گفته اگر با فساد مبارزه کنید صدای خیلی‌ها درمی‌آید و “سوال ما این است این خیلی‌ها چه کسانی هستند؟” به گفته آقای ظریف “لازم است برای مردم معین شود خطاب مقام معظم رهبری چه کسانی هستند؟”

 

 

دفاع از عملکرد وزارت خارجه پس از لغو برجام

وزیر خارجه ایران همچنین از کارنامه خود در دفاع از منافع ایران در مورد برجام گفت او مجری سیاست‌هایی است که هیئت نظارت هسته‌ای تصویب می‌کند و “جمهوری اسلامی به هیچ‌وجه انفعال در برابر غرب و اروپایی‌ها ندارد.”

آقای ظریف گفت او در قطر گفته بود “آمریکا نباید در دنیا علم مذاکره را در دست گیرد چرا که این کشور قانون شکن است” و این همان گفته رهبر ایران است که “آمریکا باید به برجام برگردد.”

وزیر خارجه ایران بار دیگر از برجام دفاع گفت کرد و گفت مفاد برجام نشانه بی‌اعتمادی ایران به آمریکا بود و هدف آن لغو شش قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل. آقای ظریف گفت این شش قعطنامه بدون اینکه “حتی یک دقیقه” آنها را اجرا کرده باشیم لغو شد “که در تاریخ شورای امنیت اتفاق نیفتاده بود.”

آقای ظریف در پایان سخنان خود در مجلس گفت چون باید خود را به جلسه شورای عالی امنیت ملی برساند صحن مجلس را ترک و بقیه صحبت‌ها را از رادیو گوش می کند که این باعث اعتراض برخی نمایندگان شد.

آقای ظریف تقریبا یک سال پیش گفته بود پولشویی گسترده در ایران “واقعیت” است و “آنجاهایی که هزاران میلیارد پولشویی انجام می‌دهند” آنقدر توان مالی دارند که “ده‌ها یا صدها میلیارد” برای “تبلیغ و فضاسازی” علیه قوانین ضدپولشویی هزینه کنند.

اشاره آقای ظریف به قوانین گروه ویژه اقدام مالی علیه پولشویی (اف‌ای‌تی‌اف) بود که نهاد بین‌المللی نظارت بر نقل و انتقال پول است و معیارهای مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم را تعیین می‌کند.

برای عضویت در این نهاد ایران باید به دو کنوانسیون بین‌المللی ملحق شود: کنوانسیون “مقابله با تامین مالی تروریسم” یا “سی‌اف‌تی” و کنوانسیون پالرمو برای مقابله با قاچاق انسان و سلاح.

اکثریت کشورهای جهان به هر دوی این کنوانسیون‌ها پیوسته‌اند اما ایران هنوز عضویت کامل در آنها را تصویب نکرده است.

این لوایح چهارگانه مهر سال گذشته به تصویب مجلس ایران رسیدند اما شورای نگهبان آنها را رد کرد و اکنون در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاتکلیفند.

نقل از بی بی سی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.