پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

مسعود رجوی: “رودی جولیانی افتخار و وجدان بیدار مردم آمریکاست.”

افتضاح دیگری برای مریم رجوی و همکار جولیانی با فساد و رشوه در استیضاح ترامپ
سیامک نادری

افتضاح دیگری برای مریم رجوی و همکار جولیانی با فساد و رشوه در استیضاح ترامپ
گارد احترام زنان و مردان مجاهد برای روی جولیانی در آلبانی
مکتب فدا و صداقت به مکتب فدیه یک میلیون یورویی به آلخو، و صداقت نیز شامل اجرای ترانه برای رودی جولیانی است.
همچنانکه مسعود رجوی تحت عنوان «سخنگوی مجاهدین » پیام داد:«او افتخار و وجدان بیدار مردم آمریکاست.»: 

«سخنگوی مجاهدین: رسانه‌های رژیم از قبیل خبرگزاری سپاه و سایت خبر فوری در سال انتخابات آمریکا بوی کباب شنیده‌اند اما سرانجام آخوند داغ می‌شود! تا آنجا که به جولیانی و فاشیسم دینی حاکم بر ایران مربوط می‌شود او افتخار و وجدان بیدار مردم آمریکاست. اگر دفاع از آزادی مردم ایران و خواست تغییر این رژیم جرم است بسا جای افتخار دارد و هر قیمتی را باید برای آن پرداخت.

سایت ان.بی.سی: جولیانی به آلبانی رفته و با مریم رجوی دیدار کرده و تأکید کرده است که آمریکا در کنار مردم ایران می‌ایستد و از مبارزه آنها برای آزادی حمایت می‌کند.

سخنگوی مجاهدین: تا کور شود هر آن که نتواند دید…!»

اینکه بگفته رجوی: هرکسی نمی تواند ببیند کور شود؛ کار به کوری چشمان ما و مردم نکشید، مردم در مبارز ه و شورش و قیام . قهر… نفس خامنه ایی و پاسداران را بریده است :

رادیو فردا:

سرتیپ آبنوش: اعتراض‌های اخیر جنگ جهانی تمام عیار بود

سرتیپ سالار آبنوش، فرمانده عملیات سازمان بسیج، روز پنج‌شنبه ۳۰ آبان اعتراض‌های اخیر در ایران را «جنگ جهانی تمام عیار» توصیف کرده که «یک دفعه کل کشور را فرا گرفت»

باید به رجوی و این سخنگوی همیشه غایب فراری از حقیقت و شفافیت و پاسخگویی گفت:

این شما هستید که بور شدید و هواداران شما  …هستند که از شرمندگی …چهار چشم و دهانشان باز مانده از پیام های سخنگوی همیشه غایب و اخبار استیضاح ترامپ و همدستی جولیانی در این رشوه و فساد.

هنوز ار افتضاح کمک مالی یک میلیون یوروئی مریم رجوی و  مجاهدین خلق به حزب دست راستی اسپانیا و آلخو ویدال کوادارس( پرچمدار و جا پای او در پارلمان اروپا) بدون اینکه حتی یک نماینده در پارلمان داشته باشند و تحقیقات در این پرونده مشکوک در پارلمان و…در جریان استِ، نگذشته است که باند تبهکار و فاسد رهبری عقیدتی و اسلام سیاسی  برای کسب قدرت  و جایگزین شدن با ولایت فقیه خامنه ایی از طریق زد و بند با بالا( دولت ها )،‌ رودی جولیانی پرچمدار خود در امریکا را نیز با افتضاح  رشوه و فساد روبرو می بیند. این افتضاح تا بدان جا است که حتی جان بولتون نیز  از دخالت این دو نفر نگران بوده و آن را به قاچاق مواد مخدر تشبیه کرده است.
مجموعه از سه خبر از بی بی سی در باره استیضاح ترامپ، عطف به رودی جولیانی:
تحقیقات استیضاح ترامپ؛ سفیر آمریکا علیه ترامپ شهادت داد
گوردون ساندلند، سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا، می گوید که به دستور دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، کارزار فشار بر اوکراین برای آغاز تحقیقات علیه پسر جو بایدن را به پیش برده است
آقای ساندلند همچنین گفت که او و مقامات ارشد دیگر “از دستورهای رئیس جمهوری اطاعت کردند” و با رودی جولیانی هماهنگی داشتند..
قای ساندلند چهارشنبه (۲۰ نوامبر) در جلسه علنی کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان گفت که دستور در این زمینه را رودی جولیانی، وکیل شخصی آقای ترامپ، مستقیما به او داده بود.
او گفت علاوه بر دونالد ترامپ مایک پومپئو، وزیر امور خارجه، و مایک پنس، معان رئیس جمهوری، نیز از فعالیت های او و رودی جولیانی آگاه بوده‌اند.
.
دونالد ترامپ و رودی جولیانی همواره هرگونه “بده بستان” سیاسی با اوکراین را رد کرده‌اند اما گوردون ساندلند به طور صریح گفت که چنین بده بستانی وجود داشت زیرا برگزاری دیداری رسمی بین ترامپ و زلنسکی در کاخ سفید، مشروط به آغاز علنی تحقیقات در اوکراین بوده است.
آقای ساندلند همچنین گفت که او و مقامات ارشد دیگر “از دستورهای رئیس جمهوری اطاعت کردند” و با رودی جولیانی هماهنگی داشتند.
جلسات علنی تحقیقات استیضاح ترامپ آغاز شد
بیل تیلور، سرپرست سفارت آمریکا در اوکراین و جورج کنت، یکی از مقام‌های ارشد دیپلماتیک آمریکا در امور اروپا و اوراسیا، اولین افرادی هستند که در جریان رسیدگی علنی به تخلف ادعایی دونالد ترامپ در گفتگو با همتای اوکراینی‌اش، در مجلس نمایندگان آمریکا شهادت می‌دهند
جورج کنت در این جلسه گفت رودی جولیانی، وکیل شخصی آقای ترامپ، “کارزار بدنام‌سازی” دیپلمات‌های آمریکایی به راه انداخته است.
بیل تیلور هم گفت رابطه دیپلماتیک آمریکا و اوکراین دو مسیر داشته است، یک مسیر رسمی و معمول، و یکی دیگر مسیر
نامعمول و غیررسمی تصمیم‌ سازی که از جمله توسط رودی جولیانی هدایت می‌شده است.
تحقیقات استیضاح: بولتون نگران فعالیت‌های وکیل ترامپ بوده
فیونا هیل، کارشناس ارشد روسیه در شورای امنیت ملی کاخ سفید،َ در سخنان روز پنجشنبه خود به جمهوری‌خواهانی که مثل رئیس جمهوری آمریکا اوکراین را شریک روسیه در دخالت در انتخابات ریاست جمهوری پیشین کشور می‌بینند، گفت که این خواسته روسیه است که با این «روایت‌های داستانی» می‌خواهند بین آمریکایی‌ها اختلاف بیاندازند.
 
خانم هیل همچنین شاهد دخالت رئیس دفتر موقت آقای ترامپ و سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا در سیاست‌گذاری‌های مربوط به اوکراین بوده است. او گفت که چطور رئیس پیشین او، جان بولتون، از دخالت این دو نفر نگران بوده و آن را به قاچاق مواد مخدر تشبیه کرده است.
 
آقای بولتون همچنین در تشبیهی دیگر وکیل شخصی دونالد ترامپ را به «نارنجک دستی» شبیه دانسته که هر آن ممکن است منفجر شده و همه را بفرستد روی هوا.
 
خانم هیل شهادت داد که در جلسه‌ای با اوکراینی‌ها، سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا خیلی بی‌پرده از آنها خواسته تا برای گرفتن کمک نظامی و دیداری در کاخ سفید اعلام کنند که قصد شروع تحقیقات درباره بایدن‌ها و دخالت اوکراین در انتخابات را دارند. این صحبت‌های بی‌پروا آقای بولتون را که در آن زمان مشاور امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا بوده به خشم می‌آورد و جلسه را خاتمه می‌دهد. خانم هیل گفت که آقای بولتون پیش از خروج از اتاق از او خواسته که در آنجا بماند و شاهد گفت‌وگوها باشد.
 
بعد از جلسه که خانم هیل گزارش آنچه که شاهدش بوده را به آقای بولتون می‌دهد، رئیسش به او می‌گوید که همان زمان برود به دیدار وکیل شورای امنیت ملی و به او بگوید که آنها هیچ کاری با این ماجراها ندارند. این طور که خانم هیل ماجرا را شرح می‌دهد آقای بولتون نگران بوده که این خواسته‌های غیرمعمول برای همه بد تمام شود.
 
دموکرات‌ها که حالا به دنبال استیضاح رئیس جمهوری آمریکا هستند می‌گویند که آقای ترامپ با فشار به همتای اوکراینی خود می‌خواسته به موقعیت برتری در انتخابات سال آینده آمریکا برسد. در دید آنها، این کار سواستفاده از قدرت است و کاری که رئیس جمهوری آمریکا انجام داده «رشوه‌گیری» است.
نیاز رئیس جمهوری اوکراین به دوستی با ترامپ
 
اما یکی از شاهدان روز پنجشنبه گفت که صحبت‌های آقای ترامپ را شنیده که از سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا در مورد تحقیقات مربوط به پسر جو بایدن پرسیده است.
 
دیوید هولمز، یکی از دیپلمات‌های آمریکا در سفارت این کشور در اوکراین، شاهد دیگر این جلسه بود.
 
آقای هولمز در معرفی خود سعی کرد خود را به دور از کل معادلات سیاسی واشنگتن نشان دهد. او گفت که شغل او بررسی اوضاع سیاسی اوکراین است و هیچ مسئولیتی در تعیین سیاست‌های آمریکا در قبال اوکراین ندارد.
 
آقای هولمز شنونده گفت‌وگوی تلفنی گوردن ساندلند، سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا، با رئیس جمهوری آمریکا بوده است. آقای هولمز گفت که در آن تماس، آقای ترامپ از آقای ساندلند درباره تحقیقات درباره هانتر بایدن پرسیده است.
آقای هولمز گفت که در رستورانی در شهر کی‌یف، پایتخت اوکراین، او روبه‌روی آقای ساندلند نشسته بود. او با بیان جزییاتی از آن روز، به سراغ مکالمه تلفنی آقای ساندلند با رئیس جمهوری آمریکا رفت. او گفت که آقای ساندلند به دونالد ترامپ گفته که رئیس جمهوری اوکراین حاضر است هر کاری برایت بکند. البته آقای هولمز در شهادتش گفت که آقای ساندلند همین منظور را با جملات خیابانی بیان کرده است.
 
رئیس جمهوری آمریکا در پاسخ پرسیده: «پس این کار را می‌کند؟» و پاسخ شنیده: «هر کاری که بگویی.» بعد از پایان تماس تلفنی آقای هولمز از آقای ساندلند درباره گفت‌وگویش پرسیده و پاسخ شنیده که آقای ترامپ «فقط به چیزهایی که به خودش سود برساند توجه دارد. مثلا تحقیقات درباره بایدن‌ها».
لینک خبر بی بی سی ضمیمه است:
۱) https://www.bbc.com/persian/world-50511753
۲) https://www.bbc.com/persian/world-50483918
۳) https://www.bbc.com/persian/iran-50406720
پشت پرده خبر دیگری از مریم رجوی از زبان مسعود رجوی:
دیدار ژنرال جیمز جونز با مریم رجوی و بازدید از اشرف۳
مریم رجوی - ژنرال جیمز جونز
مریم رجوی – ژنرال جیمز جونز
روز یکشنبه، ۲۶آبان ۹۸، همزمان با اوج‌گیری قیام سراسری مردم ایران، ژنرال جیمز جونز، اولین مشاور امنیت ملی پرزیدنت باراک اوباما و فرمانده عالی پیشین نیروهای متفقین در اروپا (ناتو)، از اشرف۳بازدید و با مریم رجوی دیدار کرد.»
مسعود رجوی در اشرف و لیبرتی در حضور تمام اعضای مجاهدین درنشست عمومی در باره حضور ژنرال های امریکای در مراسم مجاهدین میگفت:
« این ژنرال های امریکایی که به مراسم ما می آیند فکر نکنید به این راحتی است،‌ اینها با کمتر از ۴۰۰۰۰یورو از تختخوابشان پایین نمی آیند! »
سخنان رجوی بی هیچ نیازی به توضیح و تفسیر …گویای ارج و قرب؟ این ژنرال ها و قیمت دیدار با  مریم رجوی است،‌ آنگاه امداد پزشکی مجاهدین اطلاعیه میدهند که برای بیمارانمان پول نداریم و از مردم و هواداران تقاضا می کنیم به ما قرض بدهند؟.  و حقوق هرعضو مجاهد در ماه کمتر از ۶یورو است.
این هم لباس یک زن مجاهد خلق در اروپا ( آلبانی جای خود دارد):
مسابقه و نمایش صندلی در اسلام سیاسی
خوب به حالتش نگاه کنید،جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری.
این شعر را درلیبرتی و درون تشکیلات مجاهدین در باره مریم رجوی سروده شده است:
“زیر برق تکنولوژی “                ۵/۶/۱۳۹۱
زیرچترتکنولوژی
نورباران پروژکتورها
با سُس های ایدئولوژیکی
خویشتن را آراست
به زرق و برق
در کشاکش این قوس و قزح رنگین
رخ تاب می دهد
شکوهِ سلطنتی چُونین
واقعیت سرکش جاهی پنهان
وکمندی – سوی نگاهها
آه – فرو می ریزد به دل
وخونابی چشم ها
و”حقیقت” مبهوت !
لب اش را دندان گرفت و چید
ته مانده بُزاق را
“حنظلِ حقیقت” را
فرو میداد !
از چُنین فردیتی سُترگ-
شیفتۀ خود –
اینسان – آبی ایمان شکست !
آبیهای دیده
در شکست نور
سیاه گشت !
از باژانه هایی چُونین .
نور باید
از درون حقیقت خویش ببارد
نه از برون.
ازکتاب:«‌من آبی سرا و،‌ سراب؟!» سیامک نادری
در حالی که این روز ها مردم  در سرتاسر ایران خون میدهند، رجوی  با پول دادن  و  زد و بند با بالا( دولت ها و عوامل کارچاق کن) برای کسب قدرت و حاکمیّت یک اسلام سیاسی دیگر از نوع رهبری عقیدتی مشغول هستند. کدام راه به نتیجه می رسد؟ ، و اصول و شرافت مبارزه و رسیدن دمکراسی در چه سمتی تحقق می یابد، و اتکا به مردم برخلاف ادعای رجوی« کس نخارد پشت من – جزناخن انگشت من» با آنچگه در فوق آمد سنخیّتی دارد؟.
حقیقت مانا

منبع:پژواک ایران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.