چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

نماینده ایرانی‌تبار لیبرال‌های آلمان ابعاد کشته شدن قاسم سلیمانی را بزرگتر از کشتن بن‌لادن می‌داند

نمایندگان ایرانی‌تبار مجلس فدرال آلمان در مصاحبه با رسانه‌های آلمانی‌زبان از پیامدهای کشته شدن قاسم سلیمانی می‌گویند. امید نوری‌پور نتیجه رویارویی احتمالی نظامی  ایران و آمریکا را “انفجار خاورمیانه” می‌داند.

    

بیژن جیرسرایی، نماینده ایرانی‌تبار مجلس آلمان بیژن جیرسرایی، نماینده ایرانی‌تبار مجلس آلمان

قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، و چند نفر از همراهانش از جمله ابومهدی المهندس، معاون فرمانده شبه‌نظامیان حشدالشعبی، بامداد روز جمعه ۱۳ دی‌ماه (۳ ژانویه) در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شدند. وزارت دفاع آمریکا مسئولیت این حمله را به عهده گرفت و اعلام کرد حمله به فرمان رئیس جمهور آمریکا بوده است.

شورای عالی امنیت ملی ایران در پی کشته شدن قاسم سلیمانی در بغداد با انتشار بیانیه‌ای اقدام آمریکا را “بزرگترین خطای راهبردی” این کشور خواند و اعلام کرد واکنش ایران به شکل “انتقام سخت” و در “زمان و مکان مناسب” خواهد بود.

سایت آلمانی زبان اشپیگل در گفت‌وگویی با دو نماینده ایرانی‌تبار مجلس آلمان، نظر آنها را در مورد تبعات این حمله و”انتقامی” که ایران از آن سخن می‌گوید پرسیده است و اینکه آیا در صورت وقوع جنگ، آلمان باید در کنار آمریکا بایستد؟

بیژن جیرسرایی، نماینده ایرانی‌تبار حزب دمکرات آزاد (لیبرال) آلمان در مجلس فدرال این کشور، از آغاز مرحله تازه‌ای از تشدید تنش در مناقشه میان ایران و ایالات متحده آمریکا سخن می‌گوید.

این نماینده مجلس ابعاد حمله به قاسم سلیمانی از سوی آمریکا را بزرگ‌تر از کشتن اسامه بن لادن می‌داند.

جیرسرایی می‌گوید: «رژیم ایران به زودی واکنش نشان خواهد داد. [وقوع] یک جنگ فاجعه‌ای عظیم برای تمامی منطقه خواهد بود و به همین دلیل باید جلوی آن گرفته شود.»

جیرسرایی جلوگیری از وقوع جنگ را تکلیفی اصلی برای آلمان و اتحادیه اروپا می‌داند.

امید نوری‌پور از بی‌ثبات شدن خاورمیانه و انفجار این منطقه می‌گوید

امید نوری‌پور، دیگر نماینده‌ ایرانی‌تبار مجلس آلمان از حزب سبز‌های این کشور هم با تأیید گفته جیرسرایی، از پیامدهای زیانبار “نومیدی اروپایی‌ها” در برخورد با مسئله ایران می‌گوید، که به نظر او در شیوه عمل هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان، به چشم می‌خورد.

نوری‌پور معتقد است کسی که با گذشت یک سال و نیم از خروج آمریکا از برجام هیچ کاری نکرده است، به سختی می‌تواند به گونه‌ای باورپذیر دیپلماسی مؤثری را برای مدیریت بحران پیاده کند.

نماینده حزب سبزهای مجلس آلمان با تأکید بر ضرورت نیاز به چنین دیپلماسی مؤثری، نتیجه رویارویی نظامی میان ایران و آمریکا را نه تنها “بی‌ثبات کردن منطقه‌ای که در همسایگی” اروپاست می‌داند که می‌گوید: «خاورمیانه منفجر خواهد شد».

تهدید به انتقام را “به شدت جدی” بگیرند

امید نوری‌پور همچنین در مصاحبه‌ دیگری با “دویچلند فونک” می‌گوید که از نگاه ایران، این اقدام آمریکا اعلان آشکار جنگ از سوی این کشور است. او معتقد است که ایالات متحده باید تهدید به انتقام از سوی ایران را “به شدت جدی” بگیرد.

به اعتقاد این نماینده مجلس آلمان، با توجه به حضور نیروهای نظامی ایران در “بسیاری از مناطق” و نزدیک بودن آنها به نیروهای آمریکایی و همین‌طور آلمانی که در بغداد مستقر هستند، امکان حمله‌های تلافی‌جویانه ایران در صورت ادامه تنش وجود دارد.

نوری‌پور در این مصاحبه بر نقش سلیمانی در سیاست‌های ایران به عنوان دومین شخص پس از خامنه‌ای و مغز متفکر پشت تمامی عملیات‌ها در کشورهایی چون لبنان و عراق تأکید می‌کند و معتقد است که مرگ او برای ایران با از دست دادن وجهه این کشور در پیوند است و به همین دلیل، هم باید به همین اندازه در انتظار واکنش ایران بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.