چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

سوالی که باید از شاهزاده ترکی الفیصل در مورد «مرحوم» شدن یا نشدن مسعود رجوی پرسید

ایرج شكری

 

شاهزاده ترکی الفیصل رئیس پیشین سازمان اطلاعات عربستان سعودی، در مراسمی که سازمان مجاهدین خلق در ژوئیه 2018 (تیر 95) در حومه پاریس برگزار کرده بودند شرکت داشت و در سخنرانی در آن مراسم، دوبار از  مسعود رجوی به عنوان «مرحوم» نامبرد(1). در آن زمان این موضوع خبر ساز شد و سوال هم بیشتر این بود که او کی و کجا و در چه شرایطی «مرحوم» شده است. چون سازمان مجاهدین اصلا حرفی در این مورد نزده بود. از آنجا رهبران سازمان مجاهدین در سالهای طولانی پناهندگی در خارج از ایران، نشان داده اند اهمیتی برای افکار عمومی ایرانیان قائل نیستند، و پنهان کاری های بسیار می کنند. آنها حتی خبری مثل دفن شهدای سازمان که در یورش 19 فرودین 90(آوریل 2011) نیروهای عراقی به کمپ اشرف چان باخته بودند و بر سر محل دفن آنان با دولت مالکی در جدل بودند را بی اعتنا به آلام خانودهای آنان با تاخیر بسیار در 15 شهریور(6 سپتامبر) اعلام کردند در حالی که دفن آنان در چهلم درگذشتگان انجام شده بود.(2) به همین دلیل کسی اعتمادی به پاسخ آنها که تکذیب «مرحوم شدن» مسعود رجوی و بکار بردن کلمه مرحوم را تنها یک اشتباه لفظی دانستن بود، نداشت. از طرفی عدم ارتباط رهبری مجاهدین با افکار عمومی و کلا قطع رابطه با واقعیت و در عوالم خود سیر کردن رهبری آن – چنان که در پیام صوتی اخیر که گویا صدای خود مسعود رجوی است موج میزند می شود دید-، مساله بود و نبود او به عنوان یک عنصر سیاسی تاثیر گذار در روند مبارزه اوپوزیسیون و مردم با رژیم را هم فاقد اهمیت کرده است. اما حالا با انتشار این پیام صوتی، سوالی که پیش می آید این است که آیا شاهزاده ترکی الفیصل، واقعا اشتباه لفظی کرده بود؟ اگر او اشتباه لفظی کرده بود، چرا رهبر مجاهدین همان موقع و در اولین مناسبت مثلا سالگرد تاسیس سازمان در شهریو(سپتامبر) با ارسال پیامی صوتی به گمانه زنی ها و بحثها در مورد مرگ خودش که طبعا بحث خوبی نبود و تاثیر مثبتی روی نفرات و تشکلّهای وابسته نمی توانست داشته باشد، پایان نداد.

 به هرحال با انتشار این نوار توضیحی در این زمینه از سوی شاهزاده سعود الفیصل می تواند روشنگر باشد؛ این که یا حرف آن روز مجاهدین را تایید کند که اشتباه لفظی بوده(آن هم دو بار خواندن از روی نوشته)، یا این که اگر اشتباه نبوده و مجاهدین دروغ گفته اند.

اگر مجاهدین دروغ گفته اند، شاهزاده ترکی الفیصل این توضیح را هم بدهند که ایشان چگونه و کی از «مرحوم شدن» مسعود رجوی مطلع شدند و او در کجا مرحوم شده است. چون با توجه به صحنه سخنرانی مساله اشتباه لفظی بودن در آن سخنرانی چندان درست به نظر نمی رسد و اگر او زنده بوده و شاهزاده ترکی الفیصل او را در آن مراسم مرحوم نامیده این سوال پیش می آید که چرا این حرف خلاف واقع را در آن مراسم گفته است؟ البته حضور شاهزاده سعود الفیصل در مراسم مجاهدین یکسال و چند ماه بعد از به آتش کشیده شدن سفارت سعودی در تهران و کنسولگرای آن در مشهد انجام شد.

این را هم نمی شود از نظر دور داشت که عربستان سعودی  به خاطر شرایط و نظام سیاسی و تخاصم رژیم آخوندی با آنکشور، محلی مناسب برای اقامت مسعود رجوی بود. نوار اخیرا منشر شده صوتی در همان آن آغاز دارای لرزشهایی در صداست و در بعضی جاهای نوار – مثلا در آنجا که از «روشن شدن موتور ژئوپلتیک» سخن می گوید،نوسانات خفیفی در صدا دیده می شود. به همین دلیل این ظن را پیش می آید که نوار ممکن است با استفاده از فن آوری الکترونیک و هوش مصنوعی، تولید شده باشد و صدای واقعی نیست

————————-

1- سخنان شاهزاده  سعود الفیصل

https://www.youtube.com/watch?v=k2g54-cpXv0

خبرصدای آمریکا در مورد آن سخنرانی

https://ir.voanews.com/a/iran-mek-conference-paris-turki-feisal-rajavi-late/3410740.html

2 – مطلبی در مورد تاخیر در دفن شهدای 19 فروردین و ویدئو منتشر شده از مراسم

https://iradj-shokri.blogspot.com/2011/09/normal-0-21-false-false-false-fr-x-none_08.html

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.