واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

تفاوت ۱۸۰ درجه ای رجوی، با اعضای مجاهدین خلق

سیامک نادری

یک در گذشت دیگر در آلبانی
با عرض تسلیت به خانواده گرامی، دوستان و آشنایان بمناسبت درگذشت آقای ابوالفضل قنادی.
در این مقاله به صورت اختصاری تفاوت۱۸۰ درجه ای اعضای مجاهدین خلق  و یکی از اعضای مستفی شورای ملی مقاومت آقای دکترکریم قصیم را، با اندیشه  و عملکرد مسعود رجوی، روبروی هم می گذاریم.
سیره رهبری عقیدتی، رجوی در ترک مبارزه:
 – فرار از تهران، به پاریس برای حفظ جان و چیده میوه پس از سرنگونی رژیم.
– فرار از پاریس به عراق، برای حفظ جان درخطر قرار گرفته.
– مخفی و توسل به غیب صغرای و کبرای مدل مردم فریبانه «امام زنان»ی پس از سرنگونی صدام.
( و فرافکنی و انتقاد به صدام که چرا مخفی شده و با امریکا مبارزه نمی کند). ؟
– غیاب و ظهور متنی و صوتی  فرصت طلبانه بسته به شرایط  ومبارزه به شرط چاقو برای حق حفظ جان.
– تا اطلاع ثانوی در مبارزه درغیبت بسرمی برد( تارسیدن به کرسی کسب قدرت در تهران).
تفاوت ۱۸۰ درجه ای رجوی، با اعضای مجاهدین خلق:
 یکی از اعضای مجاهدین و کانون های شورشی« ابوالفضل قنادی که دیروز در بیمارستان آلبانی درگذشت»:
۱ – چهل سال پیش بعلت تصادف و قطع پا از زیر زانو.
۲- ابوالفضل قنادی متولد ۱۳۳۶ بدنبال نبردی طولانی با بیماری، در بیمارستانی در آلبانی درگذشت.
۳- سال ۱۳۵۷ دریک تصادف پای راستش از زیر زانو قطع شد.
۴- در ۲۲بهمن ۵۷ در جریان خلع‌سلاح پادگانها و تسخیر رادیو تلویزیون مجروح شد.
۵ – در جریان فعالیت‌ها سال ۶۰ دستگیر شد و ۲ماه در زندان به‌سر برد.
۶- در صفوف ارتش آزادی برغم نقص عضو، با کسب تواناییهای لازم دلیرانه در عملیات رزمی از جمله در عملیات بزرگ چلچراغ و فروغ جاویدان و مروارید شرکت کرد.
۷- در چلچراغ مجروح شد ( سال ۱۳۶۷).
۸- در اشرف و لیبرتی قهرمانانه در برابر هجوم وحشیانهٔ مزدوران ولایت فقیه پایداری کرد.
۹- در۶ ۷ مرداد ۸۸ با این‌که سر و دستهایش مجروح و شکسته بود، حاضر به‌ ترک میدان نبرد نبود.
۱۰- در ۱۹فروردین ۱۳۹۰ در پایداری دلیرانه مجاهدان اشرفی در برابر هجوم زرهی نیروهای مالکی شرکت داشت
۱۱- در حمله موشکی به لیبرتی در ۲۱بهمن ۹۱ نیز مجروح شد.
۱۲- هنگامی که در لیبرتی در سالهای۹۲ و ۹۳ از ابوالفضل خواسته شد به‌دلیل مشکلات جسمی در عداد بیماران و مجروحان به ‌آلبانی برود، نپذیرفت و در نامه‌یی خطاب به‌ برادر مجاهد مسعود رجوی نوشت: «برادر، من نمی‌خواهم لیبرتی را ترک کنم… من نه می‌خواهم نه می‌توانم این‌جا را ترک کنم و اساسا، نه برایم کاری ساده و نه متصور است.»
( متن نوشته شده همان دیکته مکتوب چاپ شده رجوی بود که همگان و ازجمله شخص من و۵۰۰ جدا شده از مجاهدین می باید با دستخط خودشان می نوشتند. و من و همه جداشدا شدگان نیز همین متن را نوشته و امضا کرده ایم زیرا درصورت ننوشتن این تعهد طبق گفته همیشگی رجوی و مسئولین سازمان مجاهدین خلق ما را تحویل «پلیس عراق»! و دولت مالکی تحت الحمایه خامنه ای و وزارت اطلاعات میدادند). ؟
۱۳- ابوالفضل قنادی اعتلای انقلابی و پایداری دلیرانه‌اش را مرهون آموزشهای انقلاب مریم رهایی می‌دانست و در هر فرصتی بر آن تأکید می‌کرد.
۱۴- ایمان و عزم ابوالفضل برای نبرد تا آخرین نفس و یقین‌اش به‌ فرا رسیدن آزادی و عشق عمیقش به‌ مردم در نوشته‌های او موج می‌زند. در نقشهٔ مسیر(نوشتن این متن و تمام تعهد های دیکته شده و اجباری است) خود در سال۹۸ نوشته است:
«… خدایا تو خود میدانی تنها دارایی و سرمایهٔ ما مجاهدین، سازمان، تشکیلات و مناسبات پاک آن و رهبری مسعود و مریم است. خدایا در حفاظت از این نعمات مرا یاری کن. (توجیه  خودشیفتگی و حفظ جان و غیبت صغرا و کبری)»
مریم رجوی برخلاف مرگ های پیشین اعضای مجاهدین اینبار براثر روشنگری ها ناگزیز شد به بستگان او نیز تسلیت بگوید؟.
لینک اطلاعیه سایت مجاهدین در باره درگذشت ابوالفضل قنادی ضمیمه است:
تفاوت ۱۸۰ درجه ای رجوی، با آقای دکتر کریم قصیم
شرکت آقای دکتر کریم قصیم و خانم مینو الوندی ( همسر ایشان) در گردهمایی در بوخوم – آلمان، در روز چهار شنبه ۲ بهمن ۹۸ ماه  بمناسبت فاجعه سقوط هواپیما و دادخواهی کشتار۱۷۶تن  از مسافرین بی گناه براثر شلیک ۲موشک جمهوری اسلامی، و دادخواهی کشتار ۱۵۰۰تن از مردم و جوانان و نوجوانان در آبان ۹۸ و درود و قدردانی و احترام از ایستادگی و وفای به عهد آقای محمد نوری زاد و یارانشان و درخواست صمیمانه جهت پایان بخشیدن به اعتصاب غذا در زندان و حفظ سلامت ایشان، از چند نظر بسیار مهم بود.
اقای دکتر کریم قصیم همچنانکه خود در مصاحبه با آقای همنشین بهار در سال ۱۳۹۵ عنوان کردند:«سکته مغزی کرده و بیمار بودند.» برغم بیماری و مسافرت چندین ساعته ( رفت و برگشت) به بوخوم و شرکت در گردهمایی، حضور آقای کریم قصیم، این مرد بزرگ شریف و مبارز، سالیان سال صمیم عشق و عواطف و، سرشار شور و احساس،‌ برای من و دوستان مایه مباهات و سربلندی و نشانگر آن بود که: عشق، همیشه بی چون است،‌ و برای مردم و میهن باید چونین بود.
آقای دکتر قصیم با بیش از ۵۰ سال فعالیت سیاسی از دوران کنفدراسیون دانشجویان تا اینک و امروز، مبارزی که بحق می توانست یکی از رهبران و یا شورای رهبری قیام مردم ایران باشد، برخلاف رجوی، در بیماری و …نیز ، درکنار مردم و همبستگی با مبارزه آنان و برای نجات جان محمد نوری زاد،  بی آنکه هیچ دعوت و درخواستی از ایشان برای حضور در گردهمایی بوخوم شده باشد،‌ ندای وجدان و صمیم قلب این مرد شریف او را روانه میدان و حضور درصحنه گرد همایی تنی چند از ایرانیان در شهر بوخوم می کند.
در مقابل رجوی و سیل دروغها، تهمت ها  و بیش از ۵۰۰امضا یکروزه از اعضای شورای ملی مقاومت در سراسر جهان برعلیه جداشدن بحق و قاطعانه ایشان و آقای محمد رضا روحانی ازشورا … و رجوی، و بقول آقای دکتر کریم قصیم « آن مرد نابکار»، که از ترس جان و برای حفظ جان و هراس از شفاف سازی ۱۶سال با توجیه و تحت عنوان «غیبت های صغرا و کبر»ی نوع مردم فریبانه ی « امام زمان» ی بسرمی برد. دکتر قصیم که می توانست یکی از رهبران و اعضای شورای رهبری این قیام باشد، بی باک و بی حذر از بیماری ها ، ترس ها و حفظ جان و آسایش… و هوای سرد و بارانی ، با بیش از ۵۰ سال مبارزه، با فروتنی و خاکساری صادقانه ی مست وار، هنوز و هنوز پای در میدان عشق و وفا و ایستادگی می کوبد.
همچنانکه سال گذشته، چهار جلد از کتابهای شعرم را با ایشان تقدیم کردم و شعری برای ایشان خواندم که این مرد بزرگوار فروتنانه و چون کودکان پاک و ساده و بی آلایش ازشنیدنش گریست.
در گرد همایی بوخوم از دکتر کریم قصیم تقدیر و تشکر کرده و عنوان کردم که در زندان گوهردشت با شنیدین صدای ایشان از رادیو صدای مجاهد که بطور مخفیانه در زندان داشتیم همه هم بندی ها از داشتن این مرد بزرگ و پرشور خوشحال و مغرور بودیم و این شعر را در تقدیر از ایشان خواندم:
” شیدا ”            ۰۰/۱۰/۹۲
میان این سالهای سکوت
هیچ کس
اینگونه شیدا
ستاره چینت نبود
آنگونه که تو اش زیستی
میان این تیره سالهای سکوت
هیچ کس اینگونه شیدا نزیسته بود
که تو اش
در رودهای پر تلاطم ات
پارو کشیده ای
هنوز
تو مانده ای
یک زورق شیدائی
یک اندیشه مدام
چشمانی در پی خورشید
آنگاه
تو باشی و
بوسه ها
از لبانش
” آزادی ” !
از سویی دیگر این تفاوت ۱۸۰ درجه ایی اندیشه و عمل ما است با رجوی، که ما انسانها را بهنگام زنده بودنشان یاد می کنیم، نه پسا مرگشان. مرده خواری لایق لاشخوران و کفتاران باد.
« یادی به زندگان »     ۳۱/۳/۹۲
افسوس
انسان زیبا نمی شود
تا مرگ
خوشه چین زندگی شود !
نامها در گرو مرگ اند
تا ” یاد ” شوند.
افسوس
زیبایی
مانده پشت مرگ
و جهانی چنین !
مُرده خوار و مُرده پرست
هان!
مداح مردگان
کینی که در رثائ زوال
مُرده باد میزنی
با من بگو
زنده بودنم برای چیست ؟
ای روزگار دون
ارزیاب دو دوزه باز
این بازی  ” دو سر طلا “
بس است
با حرمت انسان
من زنده ام هنوز
نامی بجو ز من
یادی ز من بکن
تا زنده ام
تا زنده ای !
گاه آن آمده است
یادها
معراج زندگان شوند
انسانی که زنده است
زیبا شمرده شود
از کتاب: « عشق خواهر من است» سیامک نادری
هم میهنان عزیز
چرا روشنگری می کنیم؟. چرا پرده ها را کنار می زنیم؟
چرا باید حقایق پشت پرده مبارزه و از به انحراف کشاندن آن آگاه باشیم؟
روشنگری می کنیم تا تک به تک حقایق زندان ، شکنجه، قتل و کشتن زیر شکنجه، سربه نیست کردن، جراحی رحم و رقص رهایی … بازنان مجاهد از همسر طلاق داده شده درحضور رهبری عقیدتی بعنوان محرمیّت با زنان( پلی گامی و چند همسری) کشاندن بیش از ۱۰۰۰جوان درمانده از فقر فلاکت معیشتی در حکومت ظالمانه خامنه ای به اشرف و عراق با فریب پول و کار وشغل و اعزام به اروپا… ؟، عدم دسترسی به جهان آزاد و اینترنت و خانواده ها در غار در بسته سی ساله اشرف،‌لیبرتی و آلبانی و به کشته دادن اعضا برای باقی ماندن مجاهدین خلق در عراق بدلیل منافع رجوی و ده ها جرم وجنایت و فساد دیگر… پاسخ داده و اعتراف کند. تا بدانیم چه برسر مبارزه و اعتماد مردم و اعتبار عنصرسیاسی ومبارزه سازمانیافته ضربه و لطمه وارد شده است، تا پادزهری برای سایر رهبران و مدعیان و گروه های سیاسی دیگر باشد.
روشنگری و شناخت لازمه ما برای مبارزه و برچیدن حاکمیت ولایت فقیه در ایران است.
هدف این روشنگری رجوی نیست!، رجوی بهانه است. بله، هدف  خود ما هستیم، این تهدیدات طالع نحس فساد نهفته در قدرت پیش روی ما است. ما نمی توانیم برعلیه خمینی وخامنه ای و رجوی سخن بگوییم و خود از همین جنس در اندیشه و عملکرد داشته باشیم. چنین طالع نحسی به هیچ کس تحمیل شدنی نیست،‌بلکه خود ماهستیم که بدلیل منافع و مصالح و منویّات خود
به درجه ای که عنصر مسئولی هستیم شناخت پیدا می کنیم و از این دام ها و فساد نهفته در آن فاصله گرفته و به اصول مبارزه و ارزش های دمکراتیک در نظرگاه و عملکرد پایبند می شویم.

منبع:پژواک ایران

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes