چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

مقامات وزارت خارجه چین، ارتش آمریکا را مسئول گسترش ویروس میدانند

NBC Newsبه گزارش سی بی اس نیوز آمریکا،

یک مقام چینی ارتش آمریكا رامقصر شیوع بیماری دانست.
ژائو لیجیان در توییتر گفت: “ممکن است ارتش ایالات متحده باشد که این بیماری همه گیر را به ووهان آورده است.” شفاف باشید! اطلاعات خود را عمومی کنید! ایالات متحده به ما توضیح بدهکارید. ”

“ژائو لیجیان روز پنجشنبه به زبان چینی و انگلیسی در توئیت خود گفت:” چه زمانی این بیماری  در ایالات متحده شروع شد؟ چند نفر آلوده شده اند؟ نام این بیمارستان ها چیست؟ ممکن است ارتش آمریکا باشد که این بیماری همه گیری را به ووهان آورده است. ” اطلاعات خود را عمومی کنید! ایالات متحده به ما توضیح بدهکار است! ”

پست وی با ویدئویی از دکتر رابرت ردفیلد ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها همراه شد و گفت: برخی از آمریکایی ها که به ظاهر در اثر آنفلوانزا درگذشتند ، بعداً آزمایش مثبتی را انجام دادند.

احضار سفیر چین در آمریکاعدم قبول اعتراض آمریکا توسط چین

​شواهد تازه از دست داشتن آمریکا در تولید ویروس کرونا

شیوع ویروس کرونا در جهان علیرغم تمامی تدابیر اتخاذ شده توسط دولت‌ها همچنان ادامه دارد و بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، تا کنون ۱۶۹ هزار و ۷۱۹ نفر به این ویروس مبتلا شده و ۶ هزار و ۵۱۸ نفر فوت کرده‌اند. از این میان، ۷۷ هزار و ۷۷۶ نفر نیز بهبود یافته‌اند. در اروپا و آمریکا ترس و وحشت از کرونا به هجوم گسترده مردم به فروشگاه‌ها و مراکز خریده منجر شده‌است. بازارهای مالی اروپا، آسیا و آمریکا نیز همچنان در حال سقوط هستند.
در این میان، دیروز بار دیگر سخنگوی وزارت خارجه چین از وجود دلایل و مدارکی پرده برداشت که نشان می‌دهد که سازمان سیا عامل شیوع ویروس کرونا در چین بوده‌است. به گزارش ایسنا، «ژائو لیجیان» سخنگوی وزارت خارجه چین، دیروز اعلام کرد، دلایلی وجود دارند که ثابت می‌کنند ویروس کرونا (کووید ۱۹) از سوی دانشمندان آمریکایی در سال ۲۰۱۵ تولید و شیوع پیدا کرده‌است. در همین رابطه، دانشمندان چینی در آرشیو خود، مقاله منتشر شده در سال ۲۰۱۵ در مجله نیچر میدیسن «Nature Medicine» را فاش کردند مبنی بر اینکه دانشمندان آمریکایی توانستند نوع جدید ویروس کرونا را شناسایی کنند که تأثیری مستقیم در انسان دارد. نویسنده مقاله مذکور تأکید کرده‌است: «ویروس منبع (کووید ۱۹) ویروس (اس اچ سی ۱۴) بوده که در خفاش‌ها یافت می‌شود و اساساً ویروسی پیشرفته است که با بدن انسان همخوانی دارد». سخنگوی وزارت خارجه چین پنجشنبه گذشته نیز در توئیتی خطاب به آمریکا نوشته بود:
«کرونا چه زمانی در آمریکا شروع شد؟ چند نفر آلوده هستند؟ در کدام بیمارستان‌ها هستند؟ ممکن است ارتش آمریکا این بیماری همه گیر را به ووهان آورده باشد. شفاف باشید! داده‌های خود را عمومی کنید! آمریکا توضیحی را به ما بدهکار است».
رادیو بین‌المللی چین نیز دیروز در گزارشی اعلام کرد با توجه به اعتراف واشینگتن به موارد مرگ کرونایی در آمریکا، که قبلاً آنفلوآنزا تلقی می‌شده‌است، تردیدها مبنی بر آنکه منشأ ویروس کرونای جدید آمریکا است، نیز منطقی است. به گزارش تسنیم، اندیشکده «مطالعات جهانی» کانادا نیز چندی پیش در پایگاه اینترنتی خود در مقاله‌ای به نقل از تحلیل یک ویروس‌شناس تایوانی در چین، اعلام کرده بود: «زنجیره ژن کرونای جدید که در ایران و ایتالیا کشف شده، با ژن کرونا در چین متفاوت است و این نشان می‌دهد که منشأ کرونا ویروس در ایران و ایتالیا، چین نیست».
علاوه‌بر این، پایگاه اینترنتی مجله علمی «لانست» در ۲۴ ژانویه(۴ دلو/بهمن ۱۳۹۸)، مقاله علمی نوشته شده توسط هفت پزشک بالینی بیمارستان «جین اینگ‌تان» شهر «ووهان» را منتشر کرده که در آن آمده‌است: ۱۳ مورد از ۴۱ مورد نخست مبتلا به کرونا که در بیمارستان یاد شده مورد معالجه قرار گرفتند، هیچ تماسی با بازار آبزیان ووهان نداشته‌اند. ۲۶ ژانویه(۶ دلو/بهمن ۹۸) نیز مجله «ساینس» مقاله‌ای تحت عنوان «بازار آبزیان ووهان احتمالاً منبع شیوع کروناویروس جدید نیست» را منتشر کرد. در این مقاله به نقل از «دانیل لوسی» متخصص بیماری‌های همه گیر دانشگاه «جرج تاون» آمریکا، آمده‌است: «۱۳ مورد با این بازار هیچ ربطی نداشته‌اند و این رقم، کم نیست.» دانیل لوسی معتقد است اگر این گونه باشد، ویروس احتمالاً از جایی دیگر سرچشمه گرفته‌است.

فاجعه در فرودگاه‌های آمریکا
بحران کرونا در آمریکا روز به روز رو به وخامت می‌رود و طبق جدیدترین آمارها، ۴۹ ایالت از ۵۰ ایالت این کشور درگیر این ویروس ناشناخته شده‌است. تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به ۳۸۰۲ نفر و آمار فوتی‌ها نیز به ۶۹ نفر افزایش یافته‌است. طبق تحلیل‌های به‌دست آمده از آمار مرکز کنترل و پیشگیری بیماری‌ها در آمریکا، ممکن است چیزی حدود ۲۰۰ هزار تا یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر در این کشور در اثر ابتلا به ویروس «کووید-۱۹» جان خود را از دست بدهند. بر اساس این نتایج، در بدترین حالت، این بیماری ممکن است چند ماه تا یک سال طول کشیده و بین ۱۶۰ تا ۲۱۴ میلیون آمریکایی را مبتلا کند.
با شیوع گسترده ویروس کرونا در آمریکا و برقراری شرایط اضطراری، فرودگاه‌ها و مراکز خرید این کشور با هجوم گسترده مردم مواجه شده‌اند. بر اساس گزارش «یو اس‌ای تودی»، بسیاری از فرودگاه‌های آمریکا با مشکلات بزرگ و خطرناکی که باعث شیوع گسترده‌تر کرونا ویروس می‌شود، روبه‌رو شده‌اند. بسیاری از مسافران اروپایی که به کشور آمریکا سفر می‌کنند، به‌دلیل محدودیت‌های ایجادشده مجبور به انتظار در صف‌های طولانی غربالگری هستند. این محدودیت باعث شده‌است وضعیت فرودگاه‌های این کشور آشفته شود و حجم بسیاری از مسافران در صف‌های غربالگری منتظر بمانند. راشاتودی نیز طی گزارشی در همین زمینه نوشت: در پی تشدید تدابیر دولت آمریکا برای کنترل ویروس کرونا، هزاران نفر از مسافران در فرودگاه‌های آمریکا حدود ۱۰ ساعت در صف‌های طولانی منتظر انجام غربالگری‌های «کووید-۱۹» ماندند.
از سوی دیگر با هجوم مردم به فروشگاه‌ها در آمریکا، «دونالد ترامپ» از مردم کشورش خواسته‌است تا از جمع‌آوری و احتکار کالا و مواد غذایی خودداری کنند. دکتر «آنتونی فاوسی» یکی از مقامات ارشد بهداشت عمومی این کشور، اخیراً به شهروندان آمریکایی توصیه کرده بود برای محافظت از خود و نزدیکان شان، مایحتاج و فوریت‌های خود را تهیه کنند؛ چرا که احتمال اقدامات تهاجمی دولت و قرنطینه ۱۴ روزه ملی در سراسر آمریکا وجود دارد. این مقام در اظهارات خود تأکید کرده بود که بدترین اوضاع در آمریکا پیش رو است. اظهارات این مقام باعث هیاهوی مردم آمریکا و هجوم آنها به سوپرمارکت‌ها و مراکز خرید و ایجاد آشفتگی شد. خبرگزاری اسپوتنیک نیز گزارش داد میزان فروش سلاح گرم در ایالت‌هایی در آمریکا که در آنجا شمار افراد مبتلا به کرونا بیشتر است، افزایش یافته‌است. دلیل این امر، ترس از حمله گروه‌های افراطی به افراد مبتلا به کرونا اعلام شده‌است. فروشندگان گفته‌اند که ساعات کاری آنها افزایش یافته‌است، زیرا افراد هر چه بیشتری به خرید اسلحه روی می‌آورند.

 آلمان فروشی نیست
درخواست ترامپ برای دریافت امتیاز ساخت داروی بیماری «کووید-۱۹» در آلمان، واکنش تند مقامات این کشور را به همراه داشت. ترامپ به شرکت دارویی آلمانی «کیوروک» پیشنهاد داده‌است تا بودجه تحقیقات این شرکت برای تهیه واکسن کرونا را تأمین کند تا از این طریق حق انحصار این واکسن به آمریکا منتقل شود. یک منبع آگاه دولت آلمان به روزنامه «ولت ام سونتاگ» گفت که ترامپ در تلاش است تا به‌طور انحصاری از تحقیقات محققان آلمانی برای ساخت واکسن ویروس ناشناخته کووید-۱۹ حمایت کند و هر اقدامی را انجام خواهد داد تا این واکسن را برای آمریکا به دست آورد. به نوشته روزنامه «گاردین»، «پیتر آلتمایر» وزیر اقتصاد آلمان، در واکنش به این پیشنهاد ترامپ گفت: «آلمان فروشی نیست». علاوه‌بر آلتمایر، دیگر وزرای دولت و نمایندگان پارلمان آلمان نیز این حرکت ترامپ را محکوم کردند.
از سوی دیگر، «ینس اسپان» وزیر بهداشت آلمان نیز مصادره نتایج تحقیقات شرکت «کیوروک» برای واکسن کرونا از سوی دولت ترامپ را محکوم کرد و گفت این دارو برای کل جهان ساخته خواهد شد و نه فقط «برای کشورهای خاص». روزنامه آلمانی «ولت ام سونتاگ» در این خصوص گزارش کرد که دولت آلمان تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا این شرکت دارویی را متقاعد کند از انتقال حق انحصار واکسن کرونا به آمریکا خودداری کند. بر اساس گزارش‌ها با انتشار خبر نزدیک شدن شرکت آلمانی «کیوروک» به ساخت واکنس ویروس کرونا سرمایه‌گذاران جهان برای خرید سهام این شرکت هجوم آورده‌اند. با این وجود «دیتمار هوپ»، سرمایه‌گذار اصلی شرکت داروسازی «کیوروک»، اعلام کرده که قصد فروش شرکت را ندارد و می‌خواهد که واکسن کرونا برای «کمک به همگان، نه در یک منطقه، بلکه با همبستگی، برای همه جهان» ساخته شود.

انگلیس
در انگلیس نیز مثل ایتالیا و آمریکا بحران شیوع کرونا جدی است. طبق سند محرمانه‌ای که رسانه‌های انگلیسی از گزارش «سرویس سلامت همگانی» دربارهٔ شیوع ویروس کرونا منتشر کرده‌اند، این نهاد دربارهٔ احتمال ابتلای ۸ میلیون نفر از مردم این کشور و نیاز فوری ۱۵ درصد از جمعیت به بستری شدن هشدار داده‌است. در بخشی از این سند محرمانه آمده‌است: «احتمال می‌رود تا ۸۰ درصد از جمعیت طی ۱۲ ماه آینده به (ویروس) کووید-۱۹ مبتلا شوند و تا ۱۵ درصد جمعیت (۷٫۹ میلیون نفر) شاید به بستری شدن نیاز داشته باشند». پیش از این رسانه‌های انگلیسی از احتمال مرگ نیم میلیون نفر به دلیل ابتلا به کرونا خبر داده بودند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.