چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

درخواست مرکل از شهروندان آلمان برای مبارزه با گسترش کرونا 

صدراعظم آلمان در نطقی تلویزیونی به دلیل بحران کرونا به طور مستقیم با شهروندان آلمان صحبت کرد. مرکل محدودیت‌های تازه‌ای را در زندگی عمومی اعلام نکرد اما از شهروندان خواست به طور اکید اقدامات پیشگیرانه را به کار گیرند.

    

Deutschland Berlin | Coronavirus | Ansprache Angela Merkel, Bundeskanzlerin (picture-alliance/dpa/Bundesregierung/S. Kugler)

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، شامگاه چهارشنبه ۲۸ اسفند (۱۸ مارس) در نطقی تلویزیونی شهروندان آلمان را مورد خطاب قرار داد و از آنان خواست همراه با دولت تمام تلاش‌شان را به کار گیرند تا از گسترش سریع ویروس کرونا و بیماری کووید-۱۹ جلوگیری کنند.

صدراعظم آلمان بحران کرونا در این کشور را بزرگترین چالش آلمان پس از جنگ جهانی دوم خواند. او در سخنان خود تاکید کرد که همچنان روزانه بررسی می‌شود که آیا اتخاذ اقدامات شدیدتری برای محدودیت‌های عمومی لازم است یا خیر. مرکل از شهروندان آلمان خواست “مقررات تعیین شده را به طور اکید رعایت کنند”.

 

به گزارش خبرگزاری آلمان مرکل نسبت به گسترش سریع کووید-۱۹ به شهروندان هشدار داد و از آنان خواست در همبستگی و رعایت نظم و انضباط در مبارزه با گسترش ویروس کرونا بکوشند.

او این امر را یک “وظیفه تاریخی” خواند و گفت “این مبارزه را تنها می‌توان با هم انجام داد”.

صدراعظم آلمان گفت كه اوضاع بسیار جدی است. مرکل در این سخنرانی تلویزیونی تاکید کرد که حل این بحران “به همه و بدون استثناء همه ما بستگی دارد”.

او از همه شهروندان خواست که برای کند کردن روند گسترش کرونا در کشور به فوریت تماس‌های اجتماعی را به حداقل رسانده و ارتباطات غیر ضروری را قطع کنند.

مرکل تصریح کرد که این وضعیت نیاز به درجه بالایی از جدیت و انضباط همه دارد. او گفت که “اوضاع جدی است و باز است” و این بدان معنی است که غلبه به این شرایط به نحوه تنظیم و اجرای مقررات هم بستگی دارد.

مرکل محدودیت‌های تازه و شدیدتر و اقدامات انضباطی اضافی برای زندگی عمومی مردم در آلمان اعلام نکرد و گفت که دولت آلمان تمام تلاش خود را برای کنترل این بحران به کار گرفته است و اگر ضروری باشد با توجه به روند اوضاع، مقررات دیگری تعیین خواهد شد.

پشتیبانی دولت از بخش اقتصاد 

اقتصاد آلمان زیر فشار شدید ناشی از بحران کرونا قرار گرفته است. صدراعظم آلمان بار دیگر پشتیبانی همه جانبه دولت را از کارفرمایان و کارکنان در این زمینه اعلام کرد و گفت: «ما می‌توانیم و همه امکانات را به کار خواهیم گرفت تا آنچه لازم است برای حمایت از کارآفرینان و کارگران به کار گیریم.»

مرکل برای کمک به وضعیت وخیم اقتصادی شرکت‌های متوسط و حمایت از کارهای کوتاه مدت تضمین داد و ضمن اعلام پشتیبانی کامل دولت گفت که “کشور این امتحان دشوار را پشت سر خواهد گذاشت”.

تا کنون چنین ضمانت دولتی برای اقتصاد از زبان اولاف شولتس، وزیر دارایی، و پتر آلتمایر، وزیر اقتصاد آلمان، بیان شده بود اما لازم بود که این تضمین بار دیگر از زبان صدر اعظم آلمان نیز شنیده شود.

مرکل در سخنان خود خاطرنشان کرد که اقتصاد امتحان سختی را از سر می گذراند. او گفت: «شرکت های بزرگ درست مثل شرکت‌های کوچک، مغازه‌ها، رستوران‌ها و دارندگان شغل‌های آزاد شرایط دشواری را می‌گذرانند و در هفته‌های آینده نیز شرایط دشوارتر خواهد شد.»

صدراعظم آلمان همزمان در مقابله با بحران اطمینان داد: «دولت فدرال هر آنچه در توان دارد انجام می‌دهد تا تأثیرات اقتصادی را کاهش دهد و مهم‌تر از همه تلاشش را برای نجات مشاغل به کار خواهد گرفت. »

ابراز اطمینان نسبت به تامین مواد غذایی

صدراعظم آلمان در سخنرانی خود سعی کرد نگرانی‌ها در باره امکان کمبود عرضه مواد غذایی را برطرف کند و نسبت به تامین مواد غذایی اطمینان داد. مرکل در این باره گفت: «همه می‌توانند اعتماد داشته باشند که در همه اوقات مواد غذایی تأمین می شود» و «اگر قفسه‌ها یک روز خالی می‌شوند، دوباره پر خواهند شد.»

مرکل مردم را از خرید زیاد کالا برحذر داشت و نسبت به هراس‌های غیرضروری از کمبود هشدار داد. در این راستا صدراعظم آلمان از کارکنان سوپرمارکت‌ها برای کار زیاد به ویژه در شرایط  فعلی سپاسگزاری کرد.

فشار بر سیستم درمانی و بهداشتی  

آنگلا مرکل ضمن دادن هشدار نسبت به وارد آمدن فشارهای زیاد به سیستم درمانی کشور تاکید کرد: «آلمان دارای سیستم بهداشتی عالی، شاید یکی از بهترین‌ها در جهان است. این می‌تواند به ما اطمینان دهد. اما فشار بر بیمارستان‌ها زیاد خواهد بود اگر بیماران زیادی در مدت زمان کوتاهی به دلیل عفونت‌های ناشی از کرونا به آنجا مراجعه کنند.»

صدراعظم آلمان از کادر درمانی، پزشکان و کارکنان بیمارستان‌ها و پرستارها برای کار فوق العاده آنان در شرایط بحران ناشی از گسترش ویروس کرونا و بیماری کووید-۱۹ و کمک به بیماران تقدیر کرد.

به جز سخنرانی‌های سنتی سال نو این اولین بار بود که در مدت ۱۵ ساله دوره صدارت مرکل، صدراعظم در یک سخنرانی تلویزیونی مردم کشور را مورد خطاب قرار می‌داد.

موارد تایید شده مبتلایان به ویروس کرونا در آلمان در حال حاضر بیش از ۱۲ هزار نفر اعلام شده است. تا کنون ۲۸ نفر نیز به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.