چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

شورای مدیریت!!گذار و سبقت گیری از مریم رجوی در تشویق خط پمپئو و حمله نظامی به ایران

اگر تا بحال در حماقت “شورای مدیریت گذار” شکی بود، با نامه آنها به برایان هوک دیگر چنین شکی وجود ندارد. 

حتما “شورای مدیریت گذار” به رهبری حسن شریعتمداری را که بخاطر دارید که با سلام و صلوات و با اعضا یی نظیر محسن سازگارا، شهریار آهی، کاوه موسوی، عبد الله مهتدی، و غیره اعلام وجود کرد، همان شورایی که به دبیر کل سازمان ملل نامه نوشت تا ایران را، با اعتراف صریح کاوه موسوی، تبدیل به لیبی‌ دوم کند. در جدید‌ترین اقدام، این گروه، که فقط تشنه قدرت است، دیگر تعارف را کنار گذشته و میکوشد مستقیما با دولت آقای ترامپ ارتباط برقرار کند.

 

این گروه در نامه‌ای به برایان هوک، مسول ویژه امور ایران در وزات خارجه آمریکا، هشدار داده است که ایران سلامت جهان را تهدید می‌کند، و خواستار رسیدگی به آن از طریق شورای امنیت سازمان ملل شده است. هیچ گروهی و هیچ کشوری در جهان تقاضای رسیدگی به امور کرونا در کشور دیگری را در سازمان ملل نکرده است، ولی‌ این گروه چون تشنه قدرت است و میکوشد هر طور شده به نحوی خودرا در شورای امنیت سازمان ملل مطرح کند، از هیچ کاری رویگردان نیست. به فراز‌هایی‌ از این نامه توجه کنید:

 
” براساس گزارش هایی که ما از منابع داخلی دولت دریافت کردیم طی هفته گذشته تعداد افراد ثبت شده آلوده به ویروس از حدود ۲۳۰۰۰ نفر به حداقل ۱۵۸.۴۲۱ نفر رسیده است. بدون یک سیستم مدیریتی قابل اعتماد که نظارت بر همه گیر شدن پیش روی این بیماری داشته باشد تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا بر اساس گزارش های غیررسمی بیمارستان ها و پزشکان به ۳۰۰.۰۰ تا ۴۰۰.۰۰۰ خواهد رسید.” نقل از اطلاعیه شورای مدیریت گذار
 

من هیچ شکی ندارم که تعداد واقعی‌ مبتلایان به کرونا در ایران از تعداد رسمی‌ آن بیشتر است، و احتمال هم دارد که تفاوت مهم باشد. ولی‌ این درباره همه کشور‌ها صادق است. هفته‌ها پیش که آمار رسمی‌ آمریکا نشان میداد که تعداد مبتلایان به کرونا در نیویورک فقط حدود چند صد نفر است، آقای اندرو کومو فرماندار نیویورک گفتند که برآورد آنها این است که نیویورک دارای حدود ۶۰،۰۰۰ مبتلا میباشد، که درست هم بود. در حال حاضر حدود نیمی از ۱۲۰،۰۰۰ مبتلای آمریکا در نیویورک هستند.

 
ولی‌ دو نکته درباره این پاراگراف وجود دارد.
اول ادعا می‌کند که “اطلاعات” را از “منابع داخلی‌ دولت” دریافت کرده ایم، که این بدین معنی‌ است که حتی در داخل حاکمیت و دولت نیز این گروه هوادار دارد. تفسیر آنرا به عهده شما دوستان میگذارم.
دوم، این اطلاعات از “منابع داخلی‌ دولت” چگونه دریافت شده است؟ لابد سازگارا که همیشه نان “من یکی‌ از بنیانگزاران سپاه هستم” را خورده است به حسین سلامی فرمانده سپاه تلفن زده و گفته، “حسین جان آمار واقعی‌ را بده تا منتشر کنم.”
 

“پیش بینی می شود که پاندمی پیش رو در ایران به بیرون از مرزهای ایران سرایت کرده و سلامت منطقه ای و جهانی را نیز مورد تهدید قرار دهد. دولت ایران و نظام حاکم بر آن از ظرفیت، توانایی و تمایل لازم برای مقابله موثر با این خطرات برخوردار نیست.

 

هر ناظری که اطلاعات کافی در مورد بحران بهداشتی کنونی در ایران دارد و سیاست های دولت ایران یا در واقع فقدان آن را بررسی می کند، معتقد خواهد بود که جامعه جهانی سرانجام باید زمانی مداخله کند و به وضعیت ناپایدار کنونی در ایران که روز به روز بدتر و بدتر می شود بپردازد.”

 

کرونا یک فاجعه جهانی‌ است که مرز نمیشناسد. سراسر اتحادیه اروپا با مرز‌های باز خود غرق در کرونا است. کرونا از چین از آن طرف دنیا وارد آمریکا و کانادا شد. آمریکای لاتین که به نظر میرسید مصون مانده است نیز گرفتار کرونا شده است. ولی‌ این شورا، که فقط تشنه قدرت است، خواهان “مداخله جامعه جهانی‌” در ایران است. به عبارت دیگر، وقتی‌ لیبی‌ کردن ایران از طریق جنگ شکست خورد، حال باید از “در کرونا” در ایران مداخله کرد و از ایران لیبی‌ ساخت.

 
“از جامعه جهانی به جد خواسته می شود که از تمام امکانات موجود و لازم برای اتخاذ اقدامات سریع، حتی از طریق شورای امنیت سازمان ملل متحد، استفاده کند تا پیش ازهمه گیر شدن تام ویروس در ایران آن را مهار نماید. جامعه جهانی نباید اجازه دهد که بی کفایتی حکومت در ایران هم تهدید جدی برای امنیت کشور و ملت ایران شده و هم امنیت جامعه منطقه ای و بین المللی را به خطر اندازد. ” نقل از اطلاعیه شورای مدیریت گذار
تمام هدف این نامه و جان کلام آن همین دو پاراگراف آخر است. شورای امنیت سازمان ملل چه “اقدام سریعی” میتواند در ایران انجام دهد؟ مدیریت شورا شرمنده است و قادر نیست آنرا صریح بیان کند [“انشا الله” در نامه بعدی به آنجا خواهد رسید]، ولی‌ روشن است که هدف اقدامات نظامی است، و گرنه چه اقدامی میتوان کرد؟ ایران را تحریم کنند؟سخت‌ترین تحریم‌ها همین حالا هم هست.
 

این “شورا” تقاضا برای اقدام نظامی را غیر مستقیم مطرح می‌کند، چون اشاره می‌کند به تهدید برای “امنیت جامعه منطقه و بین المللی” که همان حکایت لیبی‌ کردن ایران است. هدف این “شورا” این است: “در شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه‌ای در چهارچوب فصل هفتم شورای امنیت [که درباره امنیت بین المللی است، و اجرای چنین قطعنامه‌ای برای همه اعضا اجباری است] تصویب کنید،” که همان چیزی است که در نامه قبلی‌ هم تقاضا شده بود.

 

مضحک، و چیزی که حماقت و پرت بودن اعضای این گروه را نشان میدهد، اینجا است که در حال حاضر نه تنها آمریکا پیشتاز تعداد مبتلایان به کرونا در سطح جهان میباشد [که اگر بخاطر داشته باشیم که جمعیت چین ۵ برابر آمریکا است، ابعاد فاجعه در آمریکا حتی بیشتر خواهد بود]، بلکه رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در آمریکا شب و روز مشغول انتقاد از دولت آقای ترامپ بخاطر جدی نگرفتن شیوع کرونا، آماده نکردن کشور، و بی‌ اعتنائی به هشدار‌های مقامات بهداشتی و امنیتی دولت خود در باره کرونا میباشند، و روزنامه‌هایی‌ نظیر واشنگتن پست و نییورک تایمز افشا گری‌های زیادی درباره بی‌ اعتنائی آقای ترامپ به خطر کرونا منتشر کرده ا‌ند. فرمانداران بسیاری از ایالت‌ها نیز خشمگین هستند. بعنوان مثال، آقای جی بی‌ پریتزکر، فرماندار ایالت ایلینوی، چندروز پیش خشمگینانه به آقای ترامپ گفت، “توییت نوشتن خودرا کنار بگذار و وظیفه خودرا انجام بده.” آقای کومو فرماندار ایالت نیویورک بارها به آقای ترامپ بخاطر کرونا حمله کرده است.

 

سازمان بهداشت جهان اعلام کرده است که در حال حاضر “داغ ترین” نقطه برای کرونا اروپای غربی است. در این زمان که این پست را مینویسم، تعداد مبتلایان در آلمان، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه، به ترتیب، ۵۷،۶۹۵، ۹۲،۴۷۲، ۷۳،۲۳۵ و ۳۷،۵۷۵ نفر و تعداد جان باختگان ۴۳۳، ۱۰۰۲۳، ۵۹۸۲، و ۲۳۱۴ نفر میباشند. خبرگزاری فرانسه چند دقیقه پیش گزارش داد که دو سوم تمامی مبتلایان جهان در اروپا هستند، ولی این “شورای” ضد ملی‌ نگران شیوع کرونا از ایران به خارج میباشد و خواهان مداخله در ایران است.

 

در چنین شرایطی، و در حالی‌ که مردم ایران در سخت‌ترین شرایط هستند، و این “شورای” ضد ملی‌ کوچکترین اقدامی برای پایان دادن به دستکم تحریم دارو و تجهیزات پزشکی‌ انجام نداده است، تنها چیزی که برای این “شورا” مهم است مداخله در ایران، و مطرح شدن برای حکومت است. این “شورا” مدعی است که می‌خواهد گذار به دموکراسی را مدیریت کند، ولی‌ از انجام کوچکترین اقدام عملی‌ برای مردم، نظیر جمع آوری کمک‌های انسانی‌ و فرستادن آنها به ایران عاجز است، و به تنها چیزی که می‌‌اندیشد، رسیدن به قدرت است.

 
نقل از فیس بوک آقای دکتر محمد سمیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.