چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

بازداشت پارکورکار ایرانی؛ اعدام در ملأعام آزاد، بوسیدن ممنوع

بازداشت پارکورکار ایرانی؛ اعدام در ملأعام آزاد، بوسیدن ممنوع

دستگیری علیرضا جاپلقی، پارکورکار ایرانی پس از انتشار عکس بوسیدن یک دختر، واکنش‌های متفاوتی را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخته. گروهی هم البته دستگیری او را نه به این عکس بلکه به نوشتن درباره پدر مفقودش ارتباط داده‌اند.

    
Alireza Japalaghy (humanrightsinir.)

علیرضا جاپلقی پارکور کار ایرانی سه روز بعد از انتشار عکسی از صحنه بوسیدن یک دختر و دو روز بعد از آنکه درباره مفقود شدن پدرش که افسر مبارزه با مواد مخدر بوده نوشت، بازداشت شد.

این ورزشکار ایرانی که در اینستاگرام بسیار فعال است، ویدیو و عکس‌های تمرینات پارکورش را از این طریق منتشر می‌کند.

سه روز پیش او عکسی از صحنه بوسیدن دختری که می‌تواند دوست دخترش باشد، هم زمان با طلوع آفتاب بر روی یک بام مشرف به پل صدر در تهران منتشر کرد. یک روز بعد از آن نیز متنی را در اینستاگرام و توییتر منتشر کرد که در آن برای اولین بار از پدرش گفته بود.

“محمد جاپلقی” پدر علیرضا، افسر مبارزه با مواد مخدر بوده و خرداد سال ۱۳۸۹ به طرز مشکوکی ناپدید می‌شود. پرونده او نیز چند سال پیش بدون رسیدن به نتیجه‌ای مختومه می‌شود.

Alireza Japalaghy@AJapalaghy

با پدر من آشنا شید .
《محمد جاپلقی》افسر مبارزه با مواد مخدر تهران که خرداد سال ۸۹ ، بعد از ۲۸ سال خدمت به طرز کاملا مرموز و بی سر و صدا ناپدید و پرونده ی بسیار قطورش هم چن سال پیش بدون هیچ نتیجه ای بسته شد .

Embedded video

65 people are talking about this

روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت برادر او در یک استوری اینستاگرام از دستگیری علیرضا خبر داد. خودش نیز یک‌شنبه شب ویدیویی را منتشر کرد و در آن از احضارش خبر داد و گفت: «۱۸ سالگیم که دنبال پدرم بودم کجا بودید که حالا تماس گرفتید؟ من ترسی ندارم.»

بیشتر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی علت دستگیری او را انتشار عکس بوسه دانسته‌اند اما برخی نیز به این موضع اشاره کرده‌اند که دستگیری او درست زمانی صورت گرفته که او برای اولین بار از پدرش نوشته است.

هنوز هیچ مقام رسمی دستگیری او و علت آن را اعلام نکرده است.

علیرضا جاپلقی کیست؟

علیرضا جاپلقی به طور  اتفاقی زمانی که نوجوان بوده و در یک باشگاه ورزشی تمرین می‌کرده است، با راهنمایی کسی که او را دیده و بدنش را برای پارکور مناسب تشخیص داده است و از طریق جستجو در اینترنت با ورزش پارکور آشنا می‌شود و از آن زمان همه فکر و ذکر او این ورزش شده است.

39 people are talking about this

آنطور که خودش در یک مصاحبه ویدیویی با سایتی به نام “شوفر” گفته رویایش رفتن به هالیوود است. یک بار نیز تلاش کرده تا از مرز ترکیه فرار کند که با تیراندازی ماموران مرزی ترکیه به سمت ایران برگشته و دیگر سودای فرار غیرقانونی را از سر بیرون کرده است.

بعد از مفقود شدن پدرش سالهاست که در تلاش برای گرفتن معافیت از سربازی است اما هنوز موفق نشده و به همین دلیل گذرنامه ندارد.

پست‌های او در اینستاگرام و توییتر نه محتوای سیاسی دارند و نه حتی اجتماعی. او فقط و فقط روی کارش متمرکز است و درباره آن می‌نویسد.

“اینجا ایران است”

پس از انتشار خبر دستگیری علیرضا جاپلقی، واکنش‌های متفاوتی در شبکه‌های اجتماعی نسبت به این خبر بازتاب پیدا کرد. گروهی دستگیری او پس از انتشار عکس بوسه را بدیهی دانسته و گفته‌اند مگر او نمی‌دانسته که اینجا ایران است و انتشار این عکسها هزینه دارد.

برخی نیز با اشاره به رویای مهاجرت علیرضا و رفتن به هالیوود با طعنه نوشته‌اند حالا پس از آزادی‌اش می‌تواند به راحتی پناهندگی بگیرد.

mohammad emami@Shahabeiran

علیرضا جاپلقی، عکاس و پارکورکار ساکن تهران توسط نیروهای اطلاعاتی بازداشت شد. جاپلقی طی روزهای اخیر با انتشار عکس و ویدئوهایی با عنوان “طلوع تهران” در فضای مجازی در حال بوسیدن دختری بخیر ساز شد . سعید طوسی با داشتن 19 شاکی و لواط با پسربچه ها در کلاس قرآن ، همچنان کلاس قران دارد

See mohammad emami’s other Tweets

گروه نسبتا بیشتری اما با هشتگ‌‌هایی مثل “بوسه ممنوع” یا “عشق ممنوع” دستگیری یک ورزشکار تنها به خاطر بوسیدن یک دختر را نقد کرده‌اند.

برخی دیگر نیز به آزاد بودن “مفسدان اقتصادی” و “رانت‌خواران” اشاره کرده و دستگیری یک جوان ورزشکار در عرض ۲۴ ساعت را “افتخار” دستگاه قضایی و امنیتی ایران دانسته‌اند.

و کاربر دیگری نوشته است: اینجا ایران است، بوسیدن در ملا عام جرم، اعدام در ملا عام آزاد.

پا به دار@pabedar

بوسیدن در ملا‌عام جرم

اعدام در ملا‌عام آزاد

اینجا ایران است

View image on Twitter
17 people are talking about this

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.