واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

نمونه‌ای ديگر از همکاری دستگاه امنیتی نظام اسلامی با فرقه رجوی: جعل نامه و سند ایرج مصداقی

کارکرد سیستم امنیتی نظام اسلامی و رقیب ایدئولوژیک آن مجاهدین در فضای مجازی، نه تنها بر مردم ایران بلکه بر بخش‌هایی از اپوزیسیون ایران نیز پوشیده است. یکی از اهداف اصلی این دو، آلوده‌سازی فضای سیاسی و تغییر جای خائن و خادم بر اساس منافع‌شان است. روشنگری در مورد نحوه‌ی فضاسازی این دو دستگاه به این دلیل مهم است که ما را با شیوه‌های کار تاریکخانه‌های امنیتی آشنا می‌کند.

پس از دستگیری حمید نوری یکی از جنایتکاران علیه بشریت در استکهلم و تمدید بازداشت وی در هشت دادگاه، همکاری حمهوری اسلامی با فرقه رجوی بالا گرفته است. پيش تر، در مقاله‌‌ای تحت عنوان «دسته گل وزیر اطلاعات دولت روحانی به مسعود رجوی» یک نمونه از همکاری فرقه رجوی و دستگاه امنیتی نظام اسلامی را تشریح کردم. این دسته‌گل هنگامی به مسعود رجوی ارائه شد که او سخت بدان نیاز داشت.

http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-101358.html

در اين مقاله به نمونه‌‌ی دیگری می‌پردازم که به تازگی به عنوان نظر در صفحه‌‌ی فیس‌بوکم و در تأیید ادعاهای فرقه رجوی گذاشته شد و به وجود آن پی‌بردم. نمونه شاخصی که ما را با ترفندهای حعل سايبری برای پرونده‌سازی آشنا می‌کند، از اين قرار است :

در تاریخ ۲۶ ماه مه ۲۰۱۸ ساعت ۴: ۱۳ دقیقه بعد ازظهر، اعترافنامه‌ای در فیس بوک «حبیب خسروی» که خود را مأمور توبه‌‌کرده‌ی وزارت اطلاعات معرفی می‌کند قرار می‌گيرد.

او ابتدا تاریخ نوشته‌ی خود را ۱۹ آوریل ۲۰۱۸ می‌گذارد. یک سال و نیم بعد در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۹ متن را دستکاری کرده و به زعم خود به روز می‌کند و تاریخ نگارش اعترافنامه را «پنجم آبان‌ماه نود هشت هفده مه دو هزار و هیجده» ذکر می‌کند.

بدينگونه جاعل که از هول حلیم در دیگ افتاده، حواسش نیست که ماه آبان برابر ماه مه نيست . وی طی مدت کوتاهی سه بار دیگر متن را ادیت می‌کند اما متوجه خبطی که کرده نمی‌شود و اشتباه در تاریخ‌ها باقی می‌ماند.

عاقبت در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۹ جاعل متوجه اشتباهش می‌شود و تاریخ مطلب را به ۲۹ اکتبر ۲۰۱۹ برابر با ۷ آبان ۱۳۹۸ تغییر می‌دهد اما توجه ندارد که فیس‌بوک همه چیز را ضبط و ثبت می‌کند. بنابراين در حال حاضر مطلبی که در ۲۶ ماه می ۲۰۱۸ منتشر شده، تاریخ یک سال و نیم بعد را دارد! این متن هفت بار ادیت می شود تا به صورت نهایی درآيد .

با توجه به توضیحی که دادم این سؤال مطرح می‌شود که اين نوع جعل‌پراکنی محصول دستگاه امنیتی نظام ولایی است یا همتایان آن در آلبانی و فرقه‌ی رجوی؟ در دنباله مطلب به اين نکته باز می‌گردم.

حبیب خسروی صاحب این فیس بوک که عکسی از دکتر محمد ملکی را در صفحه‌اش قرار داده، در اين اعترافنامه از همکاریش با وزارت اطلاعات رژيم برای فعاليت علیه مجاهدین  سخن می‌گويد. اما نمی‌گوید چرا وزارت اطلاعات او را از طریق زنگ زدن به تلفن دستی‌اش انتخاب کرده است؟ مگر او چه کاره بوده است؟ چرا وزارت اطلاعات باید به کسی که صفحه‌اش تنها توسط ۲۳ نفر دنبال می‌شود پول بدهد؟ آیا نمی‌توانند از طریق ارتش سایبری‌شان به «شایعه‌پراکنی» علیه مجاهدین دست بزنند؟

این متن اولیه است که در ماه مه ۲۰۱۸ انتشار یافته:‌

و این متن نهایی است که بعد از هفت بار تغییر هم‌اکنون در صفحه‌ی حبیب خسروی خودنمایی می‌کند.

اهداف اين جعل سايبری چيست ؟

ذو سناریو در مورد چرایی اين جعل می‌توان درنظر گرفت.

۱-  نویسنده‌ی مطلب مأمور وزارت اطلاعات است؛ در آن صورت به روشنی مشاهده می‌کنید که مأموران امنیتی نظام اسلامی برای تبرئه‌ی مسعود و مریم رجوی در فضای مجازی می‌‌‌کوشند و تلاش می‌کنند منتقدان و مخالفان فرقه رجوی را حقوق بگیر دستگاه امنیتی جلوه دهند.

۲- نویسنده مطلب یکی از مزدوران و قلم‌بدستان فرقه‌ی رجوی است که می‌کوشد با رفتن در جلد یک مأمور امنیتی توبه کرده با یک سناریو نخ‌نما و ابلهانه، مخالفان و منتقدان زوج تبهکار رجوی را به دستگاه امنیتی ربط دهد و دستگاه امنیتی را هراسان از این زوج جلوه دهد.

نکته‌ی جالب توجه در متن‌های متفاوت، جاهایی است که برای پرسوز و گداز کردن نوشته تغییر داده‌‌اند. همچنین مواردی که برای دستگاه امنیتی مهم بوده، در متن جدید «کلفت» شده‌‌اند و به کلماتی مثل «مریم رجوی»، «مسعود رجوی»، «شیطان‌سازی»، «خمینی»، «خامنه‌‌ای»، «رضا پهلوی»، «اصلاح‌طلبان»، «دکتر ملکی»، «ایران»، «فیس‌بوک» لینک داده شده است که به صفحات مورد نظر باز می‌شوند.

چرا و چگونه متن تغيير می کند ؟ 

متن اولیه با عنوان «قسمتی از ماجرا، قسمت اول» شروع می‌شود:

در متنی که پس از یک سال و نیم تصحیح شده، شروع موضوع به «از این‌‌جا آغاز شد» تبدیل می‌شود. «قسمت اول»‌ حذف می‌شود چون صلاح نديده و يا فراموش کرده‌اند قسمت‌های دیگر را بنویسند.

در متن اولیه شرح مأموریت این گونه است:‌

«زمانى كه چگونگى و شيوه كار را برايم توضيح مي‌داد، به نكات اصلى اشاره كرد و انها را به چند قسمت تقسيم كرد كه عبارتند از »

در متننی که پس از یک سال و نیم تغییر داده شد موضوع را هیجانی‌تر کرده و می‌نویسد:

«زمانى كه چگونگى و شيوه كار را برايم توضيح مي‌داد، به نكاتی اشاره كرد که در واقع مسئولیت کاری من را در قبال پولی که از وزارت اطلاعات دریافت می‌کنم، نشان می‌داد»

عبارت «در واقع مسئولیت کاری من را در قبال پولی که از وزارت اطلاعات دریافت می‌کنم» اضافه شده است.

در پاراگرف بعدی در متن اولیه آمده است:‌

«تاكيد مي‌كرد كه هدف اصلى از اينكار ، تبليغات و شايعات بر عليه مجاهدين خلق و رهبران آنها مسعود و مريم رجوى و هواداران ايرانى و خارجى آنها است ؛ اسم مسعود و مريم رجوى را دوبار تكرار كرد و گفت: بيشترين تبليغات بايد بر عليه اين دو نفر باشد و تاكيد مي‌كرد كه مريم رجوى بايد بيش از مسعود رجوى مورد تهاجم و حمله باشد».

در متن تغییر داده شده، پس از یک سال نیم، نویسنده، با توسل به سناریوی ۸۰ / ۲۰ مسعود رجوی، بر سس و ادویه نوشته می ‌افزايد :‌

«تاكيد مي‌كرد كه هدف اصلى از اينكار ، تبليغات و شايعات راست و دروغ بر علیه مجاهدین خلق و رهبران آنها مسعود و مريم رجوى و هواداران ايرانى و خارجى انها است ؛ اسم مسعود و مريم رجوى را دوبار تكرار كرد و گفت : هشتاد درصد تبليغات بايد بر عليه اين دو نفر باشد و تاكيد مي‌كرد كه مريم رجوى بايد بيش از مسعود رجوى مورد تهاجم و حمله باشد .»

به جای بیشترین تبلیغات باید بر علیه این دو نفر باشد، عبارت «هشتاد درصد تبلیغات باید علیه این دو نفر باشد» را می‌‌گذارد.

برداشت جاعل از موضوع ۸۰ / ۲۰ رجوی اشتباه است و آن را نادرست به کار‌ می‌گیرد. رجوی برای آن که دشمنان رژیم را که به او انتقاد می‌کنند وابسته به رژیم و مزدور معرفی کند ادعا می‌کند رژیم به آن‌ها خط داده است که ۸۰ درصد به رژیم حمله کنند و ۲۰ درصد به مجاهدین.

در فراز بعدی، در نوشته‌ی ابتدایی آمده است:‌

«مامور وزارت اطلاعات براى اينكه بتواند شايعات و تبليغات بر عليه مجاهدين را طبيعى و واقعى جلوه دهد، گفت:

 در نوشته‌هايت كاملا دست باز دارى و مي‌توانى از رضا پهلوى و اصلاح طلبان داخلى و خارجى و كمونيستها هم حمايت و دفاع كنى.

 نكته جالب اين بود كه گفت:

در نوشته‌هايت دست باز دارى كه به آيت‌الله خمينى و آيت الله خامنه‌اى توهين و حتى فحاشى كنى. »

اما در متن ادیت شده و نهایی، پس از یک سال و نیم، جاعل سناریو را داغتر کرده و می‌نویسد:‌

«عکس دکتر محمد ملکی را برای صفحه فیسبوک انتخاب کن و تاکید می‌کرد که، اختیار کامل دارى و مي‌توانى از  اپوزسیون سلطنت طلب و شخص آقای شاهزاده رضا پهلوی و اصلاح طلبان داخل و خارج و احزابی مثل حزب توده و فدائیان اکثریت هم حمايت و دفاع كنى . نكته جالب‌تر اين بود كه گفت :

در نوشته‌هايت میتوانی به آيت‌الله خمینی و آيت‌الله خامنه‌ای توهين و حتى فحاشى كنى و مجاهدینی را که از فرقه رجوی جدا می‌شوند و زاویه دار شده اند را حمایت کنی.

عبارت «عکس دکتر محمد ملکی را برای صفحه فیسبوک انتخاب کن» بعد از یک سال و نیم به یاد «مأمور سابق و توبه کرده‌ی وزارت اطلاعات» می‌آید.

در اينجا جالب است به دستکاری جاعل در اين جملات توجه کنيم :

«در نوشته‌هايت كاملا دست باز دارى و مي‌توانى از رضا پهلوى و اصلاح طلبان داخلى و خارجى و كمونيست‌ها هم حمايت و دفاع كنى »،

 در متن اديت شده،  عبارت «دست ‌باز داری»‌ حذف می‌شود و «اختیار کامل داری» را می‌گذارند. همچنین به جای «رضا پهلوی»‌  می‌نويسند «اپوزسیون سلطنت طلب و شخص آقای شاهزاده رضا پهلوی» (که کمتر توی ذوق بخورد ) و کلمه‌ی کمونیست‌ها نیز به «احزابی مثل حزب توده و فدائیان اکثریت» تبدیل می‌شود.

حساس‌ترين نکته در اين تغييرات اين است که  «دست باز داری» که از اصطلاحات محاهدين است تغییر می‌کند که دلیل آن بر من مشخص نیست. چه بسا می‌خواهند عامه‌فهم‌تر شود. عبارت «دست‌ باز داری» را حذف کرده و به جای آن «می‌توانی» می‌گذارند. جمله‌ی ‌می‌توانی «مجاهدینی را که از فرقه رجوی جدا می‌شوند و زاویه دار شده‌اند را حمایت کنی.» نیز به این دلیل اضافه شده که پیاز داغ مأموریت بیشتر شود.

روشن است که با اضافه کردن این جمله، به خوانندگان  چنين القا می‌شود که کسانی که از این فرقه جدا شده‌‌اند با مزدوران و مأموران وزارت اطلاعات در یک خط هستند و از حمایت آن‌ها برخوردارند.

 يک دستکاری ديگر به پايان قسمت اول بر می‌گردد که در ابتدا چنين بوده است :

«از مجاهدين، رهبران و هواداران آنها كه بر عليه انها شايعات دروغ انتشار دادم عذرخواهى ميكنم

حبيب خسروى ١٩ اپريل ٢٠١۸»

در متن تصحیح شده موضوع داغتر شده به شکل زیر در می‌آید:‌

«از مجاهدين، آقای مسعود رجوی و خصوصاً خانم مریم رجوی و هواداران ایرانی و خارجی انها كه بر عليه آنها شايعات دروغ انتشار دادم عذرخواهى مي‌كنم و آرزو می‌کنم که هرچه زودتر بتوانند پیروز و سرفراز به، ایران عزیز، برگردند

بعلاوه ، از آن‌جایی که در متن تغییر داده شده موضوع سوءاستفاده از عکس دکتر ملکی را نیز پیش کشیده‌اند برای طبیعی جلوه کردن مطلب بعد از یک سال و نیم از دکتر ملکی هم عذرخواهی می‌کنند:

«از دکتر محمد ملکی که تصویرش را برای تزویر و تغلب (تقلب) استفاده کردم، شدیداً عذرخواهی می‌کنم و برایش صحت و سلامت آرزو می‌کنم»

نکته‌ی کلیدی در این جمله موضوع «شایعات دروغ» است. در واقع دستگاه امنیتی رژیم می‌خواهد جا بیاندازد آن‌چه پیرامون اعمال و رفتار مسعود رجوی و مریم رجوی و مناسبات این فرقه از زبان منتقدان و مخالفانش گفته می‌شود «شایعات دروغ» تولید شده توسط وزارت اطلاعات است.

موضوع حائز اهمیت آرزوی پیروزی و سرفرازی مسعود و مریم رجوی است و این که بتوانند «هرچه زودتر» به «ایران عزیز» برگردند.

در ادیت صورت گرفته نویسنده یادش نیست که در بالای نوشته «قسمت اول» را حذف کرده‌ بنابراین در آخر نوشته عبارت «پایان قسمت اول» معنا ندارد اما همچنان بعد از ۷ بار ادیت کردن، باقی مانده است. معلوم نیست ابتدا قرار بوده در قسمت‌های دوم و سوم و …. چه داستان‌هایی سرهم کند اما از آن‌جایی که یخ‌‌اش نگرفته پی ماجرا را نگرفته است.

در صفحه‌ی فیس‌بوک «حبیب خسروی» که در سپتامبر ۲۰۱۷ درست شده، هیچ ردی از «شایعات دروغ» ادعایی علیه مجاهدین نیست و تنها عکس دیدار مسعود رجوی با صدام حسین علیرغم توبه نویسنده همچنان موجود است.

چه کسی پشت این جعل سایبری است

در ابتدا شواهد دال بر این بود که احتمالاً فرقه‌ی رجوی در تأیید تبلیغاتش که این روزها تمام هم و غم‌اش را روی آن گذاشته، مبادرت به این جعل کرده است. اما تحقیقات بعدی‌ام نشان داد که دستگاه امنیتی رژیم پشت جعل این اعترافنامه در حمایت از فرقه رجوی است.

این امر با تحریک «حبیب خسروی» که سروکله‌اش در فیس‌بوک من پیدا شده امکان‌پذیر شد. وگرنه به وجود این اعترافنامه پی‌نمی‌بردم. او به مدد یکی از کسانی که در ترکیه به تازگی به مزدوری فرقه‌ی رجوی روی آورده آمده بود. از طریق کامنت‌گذاری در صفحه‌ی فیس‌بوکم و مجادله با حبیب خسروی و وادارکردنش به موضع‌گیری پیاپی ماهیتش برایم به طور قطع و یقین مشخص شد. اسناد آن در پایین همین مقاله آمده است.

حال ببينم هدف دستگاه امنیتی از همکاری با فرقه‌‌ی رجوی که از پیش بوده و این‌ روز‌ها شدت گرفته چیست.

دستگاه امنیتی نظام اسلامی  چرا با رجوی همکاری می‌کند؟

اگرچه این همکاری جدید نیست اما تشدید شده است. دستگاه امنیتی رژیم با دستگیری حمید نوری ضربه بزرگی خورده است. کشتار ۶۷ و موضوع دادخواهی یکی از خط‌ قرمز‌های نظام اسلامی است. رژیم می‌کوشد مانع تشکیل دادگاه رسیدگی به جنایات حمید نوری شود. چرا که با آغاز به کار دادگاه،‌ موضوع کشتار ۶۷ به سوژه‌ی مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی تبدیل می‌شود و معلوم نیست انتهای آن به کجا بیانجامد. دستگاه امنیتی رژیم همه‌ی امیدش به فرقه رجوی و شخص او است تا بلکه با سیاه‌کاری‌ او سد و مانعی در مقابل تشکیل دادگاه ایجاد کند. این دستگاه روی ویژگی‌های فردی رجوی حساب باز‌کرده است. به همین دلیل در اولین قدم، دو فایل صوتی مربوط به صحبت‌های مقیسه و رازینی در ارتباط با حمید نوری را در اختیار رجوی قرار داد.

در اين روند، رجوی و دستگاه امنیتی رژیم به یک توافق نانوشته رسیده‌اند. دشمن اصلی هر دو در پرونده‌ی نوری، ایرج مصداقی است. هر دو به گونه‌‌‌ای جلوه می‌دهند که گویا حمید نوری در دعوای بین جناح‌های رژیم دستگیر شده تا با ایجاد شک و شبهه مانع شهادت و شکایت شاهدان شوند.

دو هفته پیش وزارت اطلاعات نظام اسلامی در یکی از سایت‌های تابعه‌‌اش به نام «ره‌یافتگان» مقاله‌‌ای انتشار داد به نام «دین مبین اسلام و کاریزمای شوم التقاط» و لینک آن را برای فرقه رجوی فرستاد تا بقیه کار را آن‌ها پیش‌ببرند. فرقه رجوی بلافاصله دست‌به کار شد و ضمن پاسکاری با وزارت اطلاعات رژیم مشغول باز پخش و تکثیر این دسته گل شد. مسئولان این فرقه چندین میزگرد در تلویزیون خود برگزار کردند و ده‌ها ساعت کال‌کنفرانس برای هواداران خود گذاشتند تا پاسکاری با دستگاه امنیتی رژیم را توجیه کنند. در مقاله‌ تهیه شده از سوی دستگاه امنیتی، که فرقه‌ی رجوی آن را نشخوار می‌کند، برای اولین بار در تاریخ، یک سیستم امنیتی نام «مزدوران»ش را که جملگی از منتقدان و دشمنان مجاهدین هستند برملا کرد و تأکید نمود که آن‌ها را تأمین مالی می‌کند. در  مقاله‌ای که با همکاری فرقه‌ی رجوی و دستگاه امنیتی رژیم تهیه و پخش شده، از جمله آمده است:‌

«در مقابل هر چند نیروهای جان بر کف نظام با همت و تلاش به مقابله با این سرانگشتان نفاق، از جان خود مایه می‌گذارند، اما آیا این کافیست؟

این که مجموعه آقای علوی (وزیر محترم اطلاعات) با کارهای شبانه‌روزی خود برخی توابین منافقین مانند سلطانی، خدابنده، عزتی، حسینی، یغمایی، کریمدادی،‌ مصداقی، پورحسین و… را استخدام کرده،‌ با انرژی‌گذاری کلان و البته تأمین مالی، توابین را به رویارویی روانی با خود منافقین می‌کشاند، بسیار عالیست؛ اما آیا کافیست؟»

http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-101358.html

به این ترتیب باید پذیرفت دستگاه امنیتی به جای آن که با فرقه رجوی دشمنی کند می‌کوشد تا از تأثیر «مزدورارن» به‌خدمت درآمده‌اش، که علیه رجوی فعالیت می‌کنند بکاهد!

مسعود رجوی و سودی که از تبلیغات و جعل‌ دستگاه امنیتی رژیم می‌برد

مسعود رجوی برای فریب نیروهایش مانند تمامی سیستم‌های توتالیتر نیاز به شیطان‌سازی و دشمن‌تراشی دارد. او به جای پاسخ‌دادن به سؤالات و به منظور فرار از زیربار مسئولیت، هر پرسشی درمورد مواضع سیاسی، ایدئولوژیک و تشکیلاتی این فرقه را به همکاری و همدستی با رژیم اسلامی ربط می‌دهد. از همین منظر است که در تشکیلات مجاهدین هرگونه ارتباط بین افراد حتی برای درددل‌کردن را «شعبه وزارت اطلاعات» می‌خواند. او بارها بالاترین مسئولان مجاهدین از مهدی ابریشم‌چی گرفته تا بقیه را وادارکرده است اعتراف کنند مزدور «فلاحیان» و «یونسی» و … بوده‌اند. آن‌ها مجبور بودند در جمع مجاهدین و در گزارش‌های فردی، «خمینی درونشان» را بالا بیاورند. در ابتدا  مسعود رجوی با حیله‌های گوناگون آن‌ها را وادار کرده اعتراف کنند خمینی را «فورت» داده‌اند و مشکلات‌شان ریشه‌ در خمینی درونشان دارد. به بهانه‌‌ی آن که می‌خواهند «همزاد»‌ افراد را از بین ببرند پایین‌ترین اعضا تا بالاترین رده‌های تشکیلاتی این فرقه را  مورد شدیدترین شکنجه‌ها و ضرب‌و شتم‌ها و آزار و اذیت‌ها قرار می‌دهند.

در یک چنین سیستم مخوف و هولناکی، رجوی بایستی به بردگان فکری خود بقبولاند که  از همه سو در محاصره دشمن قرار دارد تا بتواند از پاسخگویی فرارکند. پس  به بهانه‌ی خطراتی که جانش را تهدید می‌کند حتی عکس و چهره‌ و محل زندگی‌اش را مخفی می‌کند. اما توضیح نمی‌دهد چرا عکس و تصوير  و محل زندگی مریم رجوی، که به اندازه‌ی او خطرناک است و حتی رژیم به مأمورانش گفته او را بیشتر مورد حمله قرار دهند، مشخص و علنی است و خطری او را تهدید نمی‌کند.

او همچنین بایستی ثابت کند دستگاه امنیتی، منتقدان و مخالفان این فرقه را با پول می‌خرد.  و آن‌ها مأمور می‌شوند با طرح سؤال و انتقاد به او و مریم رجوی و طرح «شایعات دروغ» پروژه‌ی «شیطان‌سازی» را به مورد اجرا بگذراند. فرقه‌رجوی بدون جعل و دروغ و فریب حتی یک روز نمی‌تواند سرپا بایستد. مسئله‌ اصلی رجوی «بود» و «نبود»‌ است و به همین دلیل سیاست «از این ستون به آن ستون فرج است»‌ر ا در پیش گرفته است.

چه باید کرد؟

ارتجاع غالب و ارتجاع مغلوب هر دو از یک جنس هستند، ولی‌فقیه غالب و ولی‌فقیه در «غیبت» لازم و ملزوم یکدیگرند. افشای هریک به افشای دیگری راه می‌برد، روشنگری در مورد هریک، راه را بر دیگری می‌بندد. این دو را بایستی در ردیف هم دید. تنها راه افشای پيگير و توامان هر دو اين‌هاست .

ایرج مصداقی ۱۹ خرداد ۱۳۹۹

www.irajmesdaghi.com

irajmesdaghi@gmail.com

 

مدارک مربوط به چگونگی تحریک مأمور رژیم در پایین آمده است. او که فی‌البداهه می‌خواست موضع‌گیری کند با فرهنگ خودش دست به این کار می‌زد. فرهنگ نوشتاری او برای من مشخص ‌کرد مطلقا ربطی به فرهنگ فرقه‌ رجوی و سمت و سوی تبلیغاتشان علیه من ندارد.

تغییرات صورت گرفته در متن‌ها را که فیس بوک ثبت کرده می‌توانید در زیر به ترتیب ملاحظه کنید:‌


Habib Khosravi

May 26, 2018 at 1:04 PM · 5

*اعتراف به كار و همكارى با وزارت اطلاعات جمهورى اسلامى ايران

** قسمتى از ماجرا
قسمت اول :
يكشنبه ١٩ مارس ٢٠١٧ برابر با ٢٩ اسفندماه ١٣٩٥ تلفن دستى من زنگ خورد و با فردى ناشناس صحبت كردم كه نتيجه صحبت به ” قرار ملاقات ” ختم شد و ملاقات روز بعد انجام شد ؛ نتيجه ملاقات اين شد كه در مقابل پولى كه از انها ميگيرم ، بر عليه سازمان مجاهدين خلق و رهبرانشان و هواداران ايرانى و خارجى انها در شبكه هاى اجتماعى فعاليت كنم .
زمانى كه چگونگى و شيوه كار را برايم توضيح ميداد، به نكات اصلى اشاره كرد و انها را به چند قسمت تقسيم كرد كه عبارتند از *
تاكيد ميكرد كه هدف اصلى از اينكار ، تبليغات و شايعات بر عليه مجاهدين خلق و رهبران انها مسعود و مريم رجوى و هواداران ايرانى و خارجى انها است ؛ اسم مسعود و مريم رجوى را دوبار تكرار كرد و گفت : بيشترين تبليغات بايد بر عليه اين دو نفر باشد و تاكيد ميكرد كه مريم رجوى بايد بيش از مسعود رجوى مورد تهاجم و حمله باشد .
•• مامور وزارت اطلاعات براى اينكه بتواند شايعات و تبليغات بر عليه مجاهدين را طبيعى و واقعى جلوه دهد ، گفت :
در نوشته هايت كاملا دست باز دارى و ميتوانى از رضا پهلوى و اصلاح طلبان داخلى و خارجى و كمونيستها هم حمايت و دفاع كنى .
نكته جالب اين بود كه گفت :
در نوشته هايت دست باز دارى كه به ايت الله خمينى و ايت الله خامنه اى توهين و حتى فحاشى كنى.
بعد از يك ساعت صحبت و هنگام خداحافظى مجددا و براى بار سوم تاكيد كرد كه:
هدف از اين كار، شايعات و تبليغات عليه مجاهدين خلق و شيطان سازى از انهاست ؛ براى سومين بار اسم مسعود و مريم رجوى را ذكر كرد و گفت :
هدف اصلى اين دو نفر هستند و در ميان ان دو ، مريم رجوى بايد سيبل اصلى و سوژه تبليغات و شايعات بيشتر باشد …
• پايان قسمت اول
• از مجاهدين ، رهبران و هواداران انها كه بر عليه انها شايعات دروغ انتشار دادم عذرخواهى ميكنم .
حبيب خسروى
١٩ اپريل ٢٠١٨

 

Habib Khosravi

October 27, 2019 at 12:03 PM

●●● اعتراف به كار و همكارى با وزارت اطلاعات جمهورى اسلامى ايران

● از اینجا آغاز شد
يكشنبه ١٩ مارس ٢٠١٧ برابر با ٢٩ اسفندماه ١٣٩٥ تلفن دستى من زنگ خورد و با فردى ناشناس صحبت كردم كه نتيجه صحبت به ” قرار ملاقات ” ختم شد و ملاقات روز بعد انجام شد ؛ نتيجه ملاقات اين شد كه در مقابل پولى كه از انها ميگيرم ، بر عليه سازمان مجاهدين خلق و رهبرانشان و هواداران ايرانى و خارجى انها در شبكه هاى اجتماعى فعاليت كنم .
زمانى كه چگونگى و شيوه كار را برايم توضيح ميداد، به نكاتی اشاره كرد که در واقع مسئولیت کاری من را در قبال پولی که از وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دریافت میکنم، نشان میداد و انها را به چند قسمت تقسيم كرد که مهمترین انها عبارتند از :
● تاكيد ميكرد كه هدف اصلى از اينكار ، تبليغات و شايعات راست و دروغ بر عليه مجاهدين خلق و رهبران انها مسعود و مريم رجوى و هواداران ايرانى و خارجى انها است ؛ اسم مسعود و مريم رجوى را دوبار تكرار كرد و گفت : هشتاد درصد تبليغات بايد بر عليه اين دو نفر باشد و تاكيد ميكرد كه مريم رجوى بايد بيش از مسعود رجوى مورد تهاجم و حمله باشد .
●● مامور وزارت اطلاعات براى اينكه بتواند شايعات و تبليغات وزارت اطلاعات بر عليه مجاهدين خلق را طبيعى و واقعى جلوه دهد ، گفت :
○ عکس دکتر محمد ملکی را برای صفحه فیسبوکت انتخاب کن و تاکید میکرد که ،اختیار کامل دارى و ميتوانى از اپوزسیون سلطنت طلب و شخص آقای شاهزاده رضاپهلوى و اصلاح طلبان داخلى و خارجى و احزابی مثل حزب توده و فدائیان اکثریت هم حمايت و دفاع كنى . نكته جالب اين بود كه گفت :
■ در نوشته هايت حتی میتوانی به ايت الله خمينى و ايت الله خامنه اى توهين و حتى فحاشى كنى.
بعد از يك ساعت صحبت و هنگام خداحافظى مجددا و براى بار دوم تاكيد كرد كه:
هدف از اين كار، شايعات و تبليغات عليه مجاهدين خلق و شيطان سازى از انهاست ؛ براى سومين بار اسم مسعود و مريم رجوى را تکرار كرد و گفت :
♡♡ هدف اصلى اين دو نفر هستند و در ميان این دو ، مريم رجوى بايد سيبل اصلى و سوژه تبليغات و شايعات بيشتر باشد …
● پايان قسمت اول
• از مجاهدين ، آقای مسعود رجوی و خصوصا خانم مریم رجوی و هواداران ایرانی و خارجی انها كه بر عليه انها شايعات دروغ انتشار دادم عذرخواهى ميكنم و آرزو میکنم که هرچه زودتر بتوانند پیروز و سرفراز به خانه پدری، ایران عزیز، برگردند۰
● از دکتر محمد ملکی که تصویرش را برای تزویر و تغلب استفاده کردم، شدیدا عذرخواهی میکنم و برایش صحت و سلامت ارزو میکنم

حبيب خسروى

پنجم ابانماه نود هشت ، هفدهم می دوهزار هیجده

Habib Khosravi

October 27, 2019 at 12:13 PM

●●● اعتراف به كار و همكارى با وزارت اطلاعات جمهورى اسلامى ايران

● از اینجا آغاز شد
يكشنبه ١٩ مارس ٢٠١٧ برابر با ٢٩ اسفندماه ١٣٩٥ تلفن دستى من زنگ خورد و با فردى ناشناس صحبت كردم كه نتيجه صحبت به ” قرار ملاقات ” ختم شد و ملاقات روز بعد انجام شد ؛ نتيجه ملاقات اين شد كه در مقابل پولى كه از انها ميگيرم ، بر عليه سازمان مجاهدين خلق و رهبرانشان و هواداران ايرانى و خارجى انها در شبكه هاى اجتماعى فعاليت كنم .
زمانى كه چگونگى و شيوه كار را برايم توضيح ميداد، به نكاتی اشاره كرد که در واقع مسئولیت کاری من را در قبال پولی که از وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دریافت میکنم، نشان میداد و انها را به چند قسمت تقسيم كرد که مهمترین انها عبارتند از :
● تاكيد ميكرد كه هدف اصلى از اينكار ، تبليغات و شايعات راست و دروغ بر عليه مجاهدين خلق و رهبران انها مسعود و مريم رجوى و هواداران ايرانى و خارجى انها است ؛ اسم مسعود و مريم رجوى را دوبار تكرار كرد و گفت : هشتاد درصد تبليغات بايد بر عليه اين دو نفر باشد و تاكيد ميكرد كه مريم رجوى بايد بيش از مسعود رجوى مورد تهاجم و حمله باشد .
●● مامور وزارت اطلاعات براى اينكه بتواند شايعات و تبليغات وزارت اطلاعات بر عليه مجاهدين خلق را طبيعى و واقعى جلوه دهد ، گفت :
○ عکس دکتر محمد ملکی را برای صفحه فیسبوکت انتخاب کن و تاکید میکرد که ،اختیار کامل دارى و ميتوانى از اپوزسیون سلطنت طلب و شخص آقای شاهزاده رضاپهلوى و اصلاح طلبان داخلى و خارجى و احزابی مثل حزب توده و فدائیان اکثریت هم حمايت و دفاع كنى . نكته جالب اين بود كه گفت :
■ در نوشته هايت میتوانی به ايت الله خمينى و ايت الله خامنه اى توهين و حتى فحاشى كنى.
○ بعد از يك ساعت صحبت و هنگام خداحافظى مجددا و براى بار دوم تاكيد كرد كه:
هدف از اين كار، شايعات و تبليغات عليه مجاهدين خلق و شيطان سازى از انهاست ؛ براى سومين بار اسم مسعود و مريم رجوى را تکرار كرد و گفت :
♡♡ هدف اصلى اين دو نفر هستند و در ميان این دو ، مريم رجوى بايد سيبل اصلى و سوژه تبليغات و شايعات بيشتر باشد …
● پايان قسمت اول
• از مجاهدين ، آقای مسعود رجوی و خصوصا خانم مریم رجوی و هواداران ایرانی و خارجی انها كه بر عليه انها شايعات دروغ انتشار دادم عذرخواهى ميكنم و آرزو میکنم که هرچه زودتر بتوانند پیروز و سرفراز به خانه پدری، ایران عزیز، برگردند۰
● از دکتر محمد ملکی که تصویرش را برای تزویر و تغلب استفاده کردم، شدیدا عذرخواهی میکنم و برایش صحت و سلامت ارزو میکنم

حبيب خسروى

پنجم ابانماه نود هشت ، هفدهم می دوهزار هیجده

Habib Khosravi

October 27, 2019 at 3:16 PM

●●● اعتراف به كار و همكارى با وزارت اطلاعات جمهورى اسلامى ايران

● از اینجا آغاز شد
يكشنبه ١٩ مارس ٢٠١٧ برابر با ٢٩ اسفندماه ١٣٩٥ تلفن دستى من زنگ خورد و با فردى ناشناس صحبت كردم كه نتيجه صحبت به ” قرار ملاقات ” ختم شد و ملاقات روز بعد انجام شد ؛ نتيجه ملاقات اين شد كه در مقابل پولى كه از انها ميگيرم ، بر عليه سازمان مجاهدين خلق و رهبرانشان و هواداران ايرانى و خارجى انها در شبكه هاى اجتماعى فعاليت كنم .
زمانى كه چگونگى و شيوه كار را برايم توضيح ميداد، به نكاتی اشاره كرد که در واقع مسئولیت کاری من را در قبال پولی که از وزارت اطلاعات دریافت میکنم، نشان میداد و انها را به چند قسمت تقسيم كرد که مهمترین انها عبارتند از :
● تاكيد ميكرد كه هدف اصلى از اينكار ، تبليغات و شايعات راست و دروغ بر عليه مجاهدين خلق و رهبران انها مسعود و مريم رجوى و هواداران ايرانى و خارجى انها است ؛ اسم مسعود و مريم رجوى را دوبار تكرار كرد و گفت : هشتاد درصد تبليغات بايد بر عليه اين دو نفر باشد و تاكيد ميكرد كه مريم رجوى بايد بيش از مسعود رجوى مورد تهاجم و حمله باشد .
●● مامور وزارت اطلاعات براى اينكه بتواند شايعات و تبليغات وزارت اطلاعات بر عليه مجاهدين خلق را طبيعى و واقعى جلوه دهد ، گفت :
○ عکس دکتر محمد ملکی را برای صفحه فیسبوکت انتخاب کن و تاکید میکرد که ،اختیار کامل دارى و ميتوانى از اپوزسیون سلطنت طلب و شخص آقای شاهزاده رضاپهلوى و اصلاح طلبان داخلى و خارجى و احزابی مثل حزب توده و فدائیان اکثریت هم حمايت و دفاع كنى . نكته جالب اين بود كه گفت :
■ در نوشته هايت میتوانی به ايت الله خمينى و ايت الله خامنه اى توهين و حتى فحاشى كنى.
○ بعد از يك ساعت صحبت و هنگام خداحافظى مجددا و براى بار دوم تاكيد كرد كه:
هدف از اين كار، شايعات و تبليغات عليه مجاهدين خلق و شيطان سازى از انهاست ؛ براى سومين بار اسم مسعود و مريم رجوى را تکرار كرد و گفت :
♡♡ هدف اصلى اين دو نفر هستند و در ميان این دو ، مريم رجوى بايد سيبل اصلى و سوژه تبليغات و شايعات بيشتر باشد …
● پايان قسمت اول
• از مجاهدين ، آقای مسعود رجوی و خصوصا خانم مریم رجوی و هواداران ایرانی و خارجی انها كه بر عليه انها شايعات دروغ انتشار دادم عذرخواهى ميكنم و آرزو میکنم که هرچه زودتر بتوانند پیروز و سرفراز به خانه پدری، ایران عزیز، برگردند۰
● از دکتر محمد ملکی که تصویرش را برای تزویر و تغلب استفاده کردم، شدیدا عذرخواهی میکنم و برایش صحت و سلامت ارزو میکنم

حبيب خسروى

پنجم ابانماه نود هشت ، هفدهم می دوهزار نوزده

Habib Khosravi

November 6, 2019 at 2:28 PM

●●● اعتراف به كار و همكارى با وزارت اطلاعات جمهورى اسلامى ايران

● از اینجا آغاز شد
يكشنبه ١٩ مارس ٢٠١٧ برابر با ٢٩ اسفندماه ١٣٩٥ تلفن دستى من زنگ خورد و با فردى ناشناس صحبت كردم كه نتيجه صحبت به ” قرار ملاقات ” ختم شد و ملاقات روز بعد انجام شد ؛ نتيجه ملاقات اين شد كه در مقابل پولى كه از انها ميگيرم ، بر عليه سازمان مجاهدين خلق و رهبرانشان و هواداران ايرانى و خارجى انها در شبكه هاى اجتماعى فعاليت كنم .
زمانى كه چگونگى و شيوه كار را برايم توضيح ميداد، به نكاتی اشاره كرد که در واقع مسئولیت کاری من را در قبال پولی که از #وزارت_اطلاعات دریافت میکنم، نشان میداد و انها را به چند قسمت تقسيم كرد که قسمتی از انها عبارتند از :
● تاكيد ميكرد كه هدف اصلى از اينكار ، تبليغات و شايعات راست و دروغ بر علیه #مجاهدین_خلق و رهبران انها مسعود و مريم رجوى و هواداران ايرانى و خارجى انها است ؛ اسم مسعود و مريم رجوى را دوبار تكرار كرد و گفت : هشتاد درصد تبليغات بايد بر عليه اين دو نفر باشد و تاكيد ميكرد كه مريم رجوى بايد بيش از مسعود رجوى مورد تهاجم و حمله باشد .
●● مامور وزارت اطلاعات براى اينكه بتواند شايعات و تبليغات وزارت اطلاعات بر عليه مجاهدين خلق را طبيعى و واقعى جلوه دهد ، گفت :
○ عکس #دکتر_محمد_ملکی را برای صفحه #فیسبوک انتخاب کن و تاکید میکرد که ،اختیار کامل دارى و ميتوانى از #اپوزسیون سلطنت طلب و شخص آقای شاهزاده #رضا_پهلوی و #اصلاح_طلبان داخل و خارج و احزابی مثل حزب توده و فدائیان اکثریت هم حمايت و دفاع كنى . نكته جالب اين بود كه گفت :
■ در نوشته هايت میتوانی به ايت الله #خمینی و ايت الله #خامنه_ای توهين و حتى فحاشى كنى.
○ بعد از يك ساعت صحبت و هنگام خداحافظى مجددا و براى بار دوم تاكيد كرد كه:
هدف از اين كار، شايعات و تبليغات عليه مجاهدين خلق و #شیطان_سازی از انهاست ؛ براى سومين بار اسم #مسعود_رجوی و مريم رجوى را تکرار كرد و گفت :
♡♡ هدف اصلى اين دو نفر هستند و در ميان این دو ، #مریم_رجوی بايد سيبل اصلى و سوژه تبليغات و شايعات بيشتر باشد …
● پايان قسمت اول
• از مجاهدين ، آقای مسعود رجوی و خصوصا خانم مریم رجوی و هواداران ایرانی و خارجی انها كه بر عليه انها شايعات دروغ انتشار دادم عذرخواهى ميكنم و آرزو میکنم که هرچه زودتر بتوانند پیروز و سرفراز به #خانه_پدری ، ایران عزیز، برگردند۰
● از دکتر محمد ملکی که تصویرش را برای تزویر و تغلب استفاده کردم، شدیدا عذرخواهی میکنم و برایش صحت و سلامت ارزو میکنم

حبيب خسروى

7 آبانماه 1398
29 اکتبر 2019

Habib Khosravi

November 6, 2019 at 2:32 PM

●●● اعتراف به كار و همكارى با وزارت اطلاعات جمهورى اسلامى ايران

● از اینجا آغاز شد
يكشنبه ١٩ مارس ٢٠١٧ برابر با ٢٩ اسفندماه ١٣٩٥ تلفن دستى من زنگ خورد و با فردى ناشناس صحبت كردم كه نتيجه صحبت به ” قرار ملاقات ” ختم شد و ملاقات روز بعد انجام شد ؛ نتيجه ملاقات اين شد كه در مقابل پولى كه از انها ميگيرم ، بر عليه سازمان مجاهدين خلق و رهبرانشان و هواداران ايرانى و خارجى انها در شبكه هاى اجتماعى فعاليت كنم .
زمانى كه چگونگى و شيوه كار را برايم توضيح ميداد، به نكاتی اشاره كرد که در واقع مسئولیت کاری من را در قبال پولی که از #وزارت_اطلاعات دریافت میکنم، نشان میداد و انها را به چند قسمت تقسيم كرد که قسمتی از انها عبارتند از :
● تاكيد ميكرد كه هدف اصلى از اينكار ، تبليغات و شايعات راست و دروغ بر علیه #مجاهدین_خلق و رهبران انها مسعود و مريم رجوى و هواداران ايرانى و خارجى انها است ؛ اسم مسعود و مريم رجوى را دوبار تكرار كرد و گفت : هشتاد درصد تبليغات بايد بر عليه اين دو نفر باشد و تاكيد ميكرد كه مريم رجوى بايد بيش از مسعود رجوى مورد تهاجم و حمله باشد .
●● مامور وزارت اطلاعات براى اينكه بتواند شايعات و تبليغات وزارت اطلاعات بر عليه مجاهدين خلق را طبيعى و واقعى جلوه دهد ، گفت :
○ عکس #دکتر_محمد_ملکی را برای صفحه #فیسبوک انتخاب کن و تاکید میکرد که ،اختیار کامل دارى و ميتوانى از #اپوزسیون سلطنت طلب و شخص آقای شاهزاده #رضا_پهلوی و #اصلاح_طلبان داخل و خارج و احزابی مثل حزب توده و فدائیان اکثریت هم حمايت و دفاع كنى . نكته جالب اين بود كه گفت :
■ در نوشته هايت میتوانی به ايت الله #خمینی و ايت الله #خامنه_ای توهين و حتى فحاشى كنى.
○ بعد از يك ساعت صحبت و هنگام خداحافظى مجددا و براى بار دوم تاكيد كرد كه:
هدف از اين كار، شايعات و تبليغات عليه مجاهدين خلق و #شیطان_سازی از انهاست ؛ براى سومين بار اسم #مسعود_رجوی و مريم رجوى را تکرار كرد و گفت :
♡♡ هدف اصلى اين دو نفر هستند و در ميان این دو ، #مریم_رجوی بايد سيبل اصلى و سوژه تبليغات و شايعات بيشتر باشد …
● پايان قسمت اول
• از مجاهدين ، آقای مسعود رجوی و خصوصا خانم مریم رجوی و هواداران ایرانی و خارجی انها كه بر عليه انها شايعات دروغ انتشار دادم عذرخواهى ميكنم و آرزو میکنم که هرچه زودتر بتوانند پیروز و سرفراز به #خانه_پدری ، #ایران عزیز، برگردند۰
● از دکتر محمد ملکی که تصویرش را برای تزویر و تغلب استفاده کردم، شدیدا عذرخواهی میکنم و برایش صحت و سلامت ارزو میکنم

حبيب خسروى

7 آبانماه 1398
29 اکتبر 2019

Habib Khosravi

May 24 at 2:02 PM

●●● اعتراف به كار و همكارى با وزارت اطلاعات جمهورى اسلامى ايران

● از اینجا آغاز شد
يكشنبه ١٩ مارس ٢٠١٧ برابر با ٢٩ اسفندماه ١٣٩٥ تلفن دستى من زنگ خورد و با فردى ناشناس صحبت كردم كه نتيجه صحبت به ” قرار ملاقات ” ختم شد و ملاقات روز بعد انجام شد ؛ نتيجه ملاقات اين شد كه در مقابل پولى كه از انها ميگيرم ، بر عليه سازمان مجاهدين خلق و رهبرانشان و هواداران ايرانى و خارجى انها در شبكه هاى اجتماعى فعاليت كنم .
زمانى كه چگونگى و شيوه كار را برايم توضيح ميداد، به نكاتی اشاره كرد که در واقع مسئولیت کاری من را در قبال پولی که از #وزارت_اطلاعات دریافت میکنم، نشان میداد و انها را به چند قسمت تقسيم كرد که قسمتی از انها عبارتند از :
● تاكيد ميكرد كه هدف اصلى از اينكار ، تبليغات و شايعات راست و دروغ بر علیه #مجاهدین_خلق و رهبران انها مسعود و مريم رجوى و هواداران ايرانى و خارجى انها است ؛ اسم مسعود و مريم رجوى را دوبار تكرار كرد و گفت : هشتاد درصد تبليغات بايد بر عليه اين دو نفر باشد و تاكيد ميكرد كه مريم رجوى بايد بيش از مسعود رجوى مورد تهاجم و حمله باشد .
●● مامور وزارت اطلاعات براى اينكه بتواند شايعات و تبليغات وزارت اطلاعات بر عليه مجاهدين خلق را طبيعى و واقعى جلوه دهد ، گفت :
‌‌• عکس #دکتر_محمد_ملکی را برای صفحه #فیسبوک انتخاب کن و تاکید میکرد که ،اختیار کامل دارى و ميتوانى از #اپوزسیون سلطنت طلب و شخص آقای شاهزاده #رضا_پهلوی و #اصلاح_طلبان داخل و خارج و احزابی مثل حزب توده و فدائیان اکثریت هم حمايت و دفاع كنى . نكته جالب‌تر اين بود كه گفت :
• در نوشته هايت میتوانی به ايت الله #خمینی و ايت الله #خامنه_ای توهين و حتى فحاشى كنى و مجاهدینی را که از فرقه رجوی جدا می‌شوند و زاویه دار شده اند را حمایت کنی.
○ بعد از يك ساعت صحبت و هنگام خداحافظى مجددا و براى بار دوم تاكيد كرد كه:
هدف از اين كار، شايعات و تبليغات عليه مجاهدين خلق و #شیطان_سازی از انهاست ؛ براى سومين بار اسم #مسعود_رجوی و مريم رجوى را تکرار كرد و گفت :
♡♡ هدف اصلى اين دو نفر هستند و در ميان این دو ، #مریم_رجوی بايد سيبل اصلى و سوژه تبليغات و شايعات بيشتر باشد …
● پايان قسمت اول
• از مجاهدين ، آقای مسعود رجوی و خصوصا خانم مریم رجوی و هواداران ایرانی و خارجی انها كه بر عليه انها شايعات دروغ انتشار دادم عذرخواهى ميكنم و آرزو میکنم که هرچه زودتر بتوانند پیروز و سرفراز به، #ایران عزیز، برگردند۰
● از دکتر محمد ملکی که تصویرش را برای تزویر و تغلب استفاده کردم، شدیدا عذرخواهی میکنم و برایش صحت و سلامت ارزو میکنم

حبيب خسروى

7 آبانماه 1398
29 اکتبر 2019

Habib Khosravi

May 24 at 2:23 PM

●●● اعتراف به كار و همكارى با وزارت اطلاعات جمهورى اسلامى ايران

● از اینجا آغاز شد
يكشنبه ١٩ مارس ٢٠١٧ برابر با ٢٩ اسفندماه ١٣٩٥ تلفن دستى من زنگ خورد و با فردى ناشناس صحبت كردم كه نتيجه صحبت به ” قرار ملاقات ” ختم شد و ملاقات روز بعد انجام شد ؛ نتيجه ملاقات اين شد كه در مقابل پولى كه از انها ميگيرم ، بر عليه سازمان مجاهدين خلق و رهبرانشان و هواداران ايرانى و خارجى انها در شبكه هاى اجتماعى فعاليت كنم .
زمانى كه چگونگى و شيوه كار را برايم توضيح ميداد، به نكاتی اشاره كرد که در واقع مسئولیت کاری من را در قبال پولی که از #وزارت_اطلاعات دریافت میکنم، نشان میداد و انها را به چند قسمت تقسيم كرد که قسمتی از انها عبارتند از :
● تاكيد ميكرد كه هدف اصلى از اينكار ، تبليغات و شايعات راست و دروغ بر علیه #مجاهدین_خلق و رهبران انها مسعود و مريم رجوى و هواداران ايرانى و خارجى انها است ؛ اسم مسعود و مريم رجوى را دوبار تكرار كرد و گفت : هشتاد درصد تبليغات بايد بر عليه اين دو نفر باشد و تاكيد ميكرد كه مريم رجوى بايد بيش از مسعود رجوى مورد تهاجم و حمله باشد .
●● مامور وزارت اطلاعات براى اينكه بتواند شايعات و تبليغات وزارت اطلاعات بر عليه مجاهدين خلق را طبيعى و واقعى جلوه دهد ، گفت :
‌•عکس #دکتر_محمد_ملکی را برای صفحه #فیسبوک انتخاب کن و تاکید میکرد که ،اختیار کامل دارى و ميتوانى از #اپوزسیون سلطنت طلب و شخص آقای شاهزاده #رضا_پهلوی و #اصلاح_طلبان داخل و خارج و احزابی مثل حزب توده و فدائیان اکثریت هم حمايت و دفاع كنى . نكته جالب‌تر اين بود كه گفت :
•در نوشته هايت میتوانی به ايت الله #خمینی و ايت الله #خامنه_ای توهين و حتى فحاشى كنى و مجاهدینی را که از فرقه رجوی جدا می‌شوند و زاویه دار شده اند را حمایت کنی.
○ بعد از يك ساعت صحبت و هنگام خداحافظى مجددا و براى بار دوم تاكيد كرد كه:
هدف از اين كار، شايعات و تبليغات عليه مجاهدين خلق و #شیطان_سازی از انهاست ؛ براى سومين بار اسم #مسعود_رجوی و مريم رجوى را تکرار كرد و گفت :
♡♡ هدف اصلى اين دو نفر هستند و در ميان این دو ، #مریم_رجوی بايد سيبل اصلى و سوژه تبليغات و شايعات بيشتر باشد …
● پايان قسمت اول
• از مجاهدين ، آقای مسعود رجوی و خصوصا خانم مریم رجوی و هواداران ایرانی و خارجی انها كه بر عليه انها شايعات دروغ انتشار دادم عذرخواهى ميكنم و آرزو میکنم که هرچه زودتر بتوانند پیروز و سرفراز به، #ایران عزیز، برگردند۰
● از دکتر محمد ملکی که تصویرش را برای تزویر و تغلب استفاده کردم، شدیدا عذرخواهی میکنم و برایش صحت و سلامت ارزو میکنم

حبيب خسروى

7 آبانماه 1398
29 اکتبر 2019

Habib Khosravi

May 24 at 2:26 PM

●●● اعتراف به كار و همكارى با وزارت اطلاعات جمهورى اسلامى ايران

● از اینجا آغاز شد
يكشنبه ١٩ مارس ٢٠١٧ برابر با ٢٩ اسفندماه ١٣٩٥ تلفن دستى من زنگ خورد و با فردى ناشناس صحبت كردم كه نتيجه صحبت به ” قرار ملاقات ” ختم شد و ملاقات روز بعد انجام شد ؛ نتيجه ملاقات اين شد كه در مقابل پولى كه از انها ميگيرم ، بر عليه سازمان مجاهدين خلق و رهبرانشان و هواداران ايرانى و خارجى انها در شبكه هاى اجتماعى فعاليت كنم .
زمانى كه چگونگى و شيوه كار را برايم توضيح ميداد، به نكاتی اشاره كرد که در واقع مسئولیت کاری من را در قبال پولی که از #وزارت_اطلاعات دریافت میکنم، نشان میداد و انها را به چند قسمت تقسيم كرد که قسمتی از انها عبارتند از :
● تاكيد ميكرد كه هدف اصلى از اينكار ، تبليغات و شايعات راست و دروغ بر علیه #مجاهدین_خلق و رهبران انها مسعود و مريم رجوى و هواداران ايرانى و خارجى انها است ؛ اسم مسعود و مريم رجوى را دوبار تكرار كرد و گفت : هشتاد درصد تبليغات بايد بر عليه اين دو نفر باشد و تاكيد ميكرد كه مريم رجوى بايد بيش از مسعود رجوى مورد تهاجم و حمله باشد .
●● مامور وزارت اطلاعات براى اينكه بتواند شايعات و تبليغات وزارت اطلاعات بر عليه مجاهدين خلق را طبيعى و واقعى جلوه دهد ، گفت:
•عکس #دکتر_محمد_ملکی را برای صفحه #فیسبوک انتخاب کن و تاکید میکرد که ،اختیار کامل دارى و ميتوانى از #اپوزسیون سلطنت طلب و شخص آقای شاهزاده #رضا_پهلوی و #اصلاح_طلبان داخل و خارج و احزابی مثل حزب توده و فدائیان اکثریت هم حمايت و دفاع كنى . نكته جالب‌تر اين بود كه گفت :
•در نوشته هايت میتوانی به ايت الله #خمینی و ايت الله #خامنه_ای توهين و حتى فحاشى كنى و مجاهدینی را که از فرقه رجوی جدا می‌شوند و زاویه دار شده اند را حمایت کنی.
○ بعد از يك ساعت صحبت و هنگام خداحافظى مجددا و براى بار دوم تاكيد كرد كه:
هدف از اين كار، شايعات و تبليغات عليه مجاهدين خلق و #شیطان_سازی از انهاست ؛ براى سومين بار اسم #مسعود_رجوی و مريم رجوى را تکرار كرد و گفت :
♡♡ هدف اصلى اين دو نفر هستند و در ميان این دو ، #مریم_رجوی بايد سيبل اصلى و سوژه تبليغات و شايعات بيشتر باشد …
● پايان قسمت اول
• از مجاهدين ، آقای مسعود رجوی و خصوصا خانم مریم رجوی و هواداران ایرانی و خارجی انها كه بر عليه انها شايعات دروغ انتشار دادم عذرخواهى ميكنم و آرزو میکنم که هرچه زودتر بتوانند پیروز و سرفراز به، #ایران عزیز، برگردند۰
● از دکتر محمد ملکی که تصویرش را برای تزویر و تغلب استفاده کردم، شدیدا عذرخواهی میکنم و برایش صحت و سلامت ارزو میکنم

حبيب خسروى

7 آبانماه 1398
29 اکتبر 2019

منبع:پژواک ایران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes