واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

دستگیری قاتلان محمدرضا کلاهی عامل انفجار حزب جمهوری در دبی

سرویس امنیتی دوبی روز چهار شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹- سوم ژوئن ۲۰۲۰ اعلام کرد یکی از خطرناک‌ترین رهبران باند‌های بین‌المللی و مرتبط با تیم ترور محمد رضا کلاهی را دستگیر کرده است.

در گزارش این سرویس امنیتی آمده است: «در عملیاتی که روز چهارشنبه انجام شده، سرویس امنیت ملی این کشور موفق شد شخصی بنام امیر فاتن مکی ۲۲ ساله، تبعه دانمارک-مراکش را که یکی از خطرناک‌ترین رهبران باندهای بین‌المللی فعال در زمینه ترور و جنایت، قاچاق مواد مخدر و پولشویی بوده‌ است دستگیر کرده است.

این فرد به دلیل جنایت‌های وحشیانه‌اش مورد توجه رسانه‌های اروپایی و به‌ویژه اسپانیایی قرار داشته و به‌رغم انجام تحقیقات گسترده و تعقیب پلیسی در اروپا، پیش از آن که در دوبی دستگیر شود، هیچ‌ یک از تلاش‌ها برای یافتن محل زندگی و اختفای او نتیجه‌بخش نبود.»

امیر مکی در جریان تعقیب و گریز بین‌المللی چندین بار در آستانه بازداشت قرار گرفته بود و حتی یک بار پس از آن که از ناحیه پا مجروح شد، موفق به فرار از دست نیروهای امنیتی گردید. او متهم است که دست‌کم سه‌ تن از همکارانش را در شهر مالمو سوئد به قتل رسانده است.

همچنین او متهم به کشتن یکی از رهبران مافیای مواد مخدر اروپا ملقب به مارادونا می باشد.

دیوید آویلا راموس، مشهور به مارادونا، رهبر باند توزیع کوکائین و حشیش در اروپا بود و در نوامبر سال ۲۰۱۸ زمانی که تنها ۳۷ سال داشت در مقابل ویلایی در جنوب اسپانیا به ضرب گلوله کشته شد.

امیر مکی پس از انجام این جنایت‌ها و با وجود این که ۱۲۰ نیروی پلیس اسپانیا برای دستگیری او بسیج شده بودند، موفق به خروج از مخفی‌گاه خود شده و در دوبی مستقر شده بود.

هنوز میزان ارتباط امیر فاتن مکی با رضوان تقی و باند او و ارتباطش با پرونده ترور محمدرضا کلاهی دقیقا مشخص نشده و در دست بررسی است.

اما بنابه گزارش سرویس امنیتی دوبی و هلند، امیر فاتن مکی با رضوان تقی ۴۲ ساله تبعه هلند-مراکش که چند ماه پیش از او در روز شنبه ۱۶ آذر‌ماه سال ۱۳۹۸- ۷ دسامبر ۲۰۱۹ در دبی دستگیر شده بود ارتباط داشت.

رضوان تقی به ده‌ها ترور و جنایت از جمله قتل محمدرضا کلاهی در آذرماه ۱۳۹۴ متهم شده است.

دادستانی هلند همان ایام در کنفرانس خبری اطلاع داد رضوان تقی متهم به آمریت قتل محمدرضا کلاهی، عامل بمب‌گذاری دفتر حزب جمهوری اسلامی در سال ۱۳۶۰ و احمد نیسی از جدایی طلبان خوزستان، در دوبی بازداشت و به هلند مسترد شده است.

رضوان تقی و تیم های ترور او در هلند، دانمارک، سوئد و دوبی

رضوان تقی ۴۲ ساله با ملیت هلندی مراکشی، رئیس باند تبهکار فرشتگان مرگ است که در هلند مستقر بوده و متهم به چندین فقره قتل و جرم از جمله ۱۱ سوء قصد خیابانی است.

او در صدر لیست فراریان تحت تعقیب هلند بود که برای بازداشت او صد هزار یورو جایزه تعیین شده و پلیس بین‌الملل – اینترپل حکم جلب او را صادر کرده بود.

بنابه گفته پلیس هلند او پس از یک سال کار شبانه‌روزی و با کار پلیسی در تاریخ شنبه ۱۶ آذر‌ماه سال ۱۳۹۸ درحالیکه در آپارتمانی در دوبی بوده، بدون حادثه ای دستگیر شده و کسی او را لو نداده است.

همان ایام شایع شده بود که او در ایران بسر می برد. اما پلیس دوبی و هلند که درعملیات دستگیری او همکاری داشتند، اعلام نمودند که رضوان تقی با هویت جعلی وارد دبی شده و مدت ها پس از جستجو و ردیابی او را در آپارتمانش دستگیر نموده اند که پس از مدتی او را به هلند مسترد کرده اند. پیش از او نیز ۲ نفر در هلند به اتهام قتل محمد رضا کلاهی دستگیر و زندانی شده بودند.

در همین رابطه دادگاهی در هلند، دو فرد متهم به قتل محمدرضا کلاهی را به ترتیب به ۲۵ و ۲۰ سال زندان محکوم کرد. بنا بر مدارک این دادگاه، این دو برای قتل محمد رضا کلاهی ۱۳۰ هزار یورو پول گرفته بودند اما مشخص نشد پول را چه کسی پرداخته بود.

دو ماه پس از اولین دادگاه، دادگاه دیگری در هلند اعلام کرد ارتباطی بین حکومت ایران و سازمان‌دهنده قتل محمدرضا کلاهی نیافته است.

محمدرضا کلاهی یا علی معتمد

محمدرضا کلاهی صمدی زاده، از اعضای نفوذی سازمان مجاهدین خلق در حزب جمهوری اسلامی و مسئول برگزاری جلسات آن حزب بود.

محمدرضا کلاهی که به عنوان مسئول فنی تجهیزات صوتی در حزب جمهوری اسلامی نیز کار می‌کرد، در شامگاه ۷ تیر ۱۳۶۰ برابر ۲۸ ژوئن ۱۹۸۱ بمب را همراه خود به مقر حزب برده و آن را داخل سالن جلسه حزب کارگذاری می کند.

او قبل از انفجار بمب در مقر حزب، که ساختمان حزب ویران شده و سید محمد بهشتی و ۷۲ تن از مقام های برجسته دولتی ایران را کشته بود، به سرعت و قبل از اینکه کسی به او شک کند به بهانه خرید بستنی برای شرکت کنندگان سوار موتورسیکلت خود شده و از صحنه فرار می کند.

او بدون اینکه در دادگاهی در ایران محاکمه شود توانسته بود از مرز خارج شود و به فرانسه بگریزد و مدتی بعد همراه دیگر اعضای مجاهدین به عراق می رود.

او مدتی بعد مسئله دار شده و خواهان خروج از عراق می شود. سازمان مجاهدین او را در اوایل دهه ۱۹۸۰ میلادی از عراق به هلند اعزام کرده و در آنجا به عنوان پناهنده و با نام مستعار «علی معتمد» مخفیانه به زندگی می پردازد که بعدها نیز با خانمی شهروند افغانستان ازدواج نموده و از او دارای یک فرزند پسر می باشد.

همسر افغان محمدرضا کلاهی سال‌ها از هویت او بی‌خبر بود. اما در سال ۲۰۰۰ میلادی پس از انتشار تصاویر او در نشریات ایران از هویت واقعی او اطلاع پیدا کرد.

سرانجام علی معتمد یا همان محمد رضا کلاهی صمدی در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۴ برابر با ۱۵ دسامبر ۲۰۱۵، در سن ۵۶ سالگی در شهر آلمیره هلند در خیابان از نزدیک هدف گلوله دو مرد ناشناس قرار گرفت و در بیمارستان جان سپرد. او در این شهر به عنوان برق‌کار در شرکت برق‌رسانی اینکو کار می‌کرد.

درهمین رابطه خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی که به منظور تحقیق در مورد کشته شدن علی معتمد سه سال بعد به هلند سفر کرد پس از مشاهده بخش‌هایی از پرونده قتل نوشت: «پسر و همسر و برخی از دوستان علی معتمد همان روز اول کشته شدن به پلیس هلند می‌گویند اسم واقعی مقتول محمد رضا کلاهی صمدی بوده، او در ایران حکم اعدام داشته و عضو سازمان مجاهدین خلق بوده‌است. این در حالی بود که از دفتر دادستانی هلند به من می‌گفتند مدرکی ندارند ثابت کند او علی معتمد نیست.

مرتضی حمزه لویی یکی از اعضای سابق سازمان مجاهدین که از دوستان بسیار نزدیک کلاهی صمدی بود هم در بازجویی پلیس و هم در تماس تلفنی با من از پاریس گفت که کلاهی در قرارگاه اشرف مدتی محافظ مسعود رجوی رهبر این سازمان بوده ‌است. با خواندن بخشی از این پرونده که به آن دست پیدا کردیم ده‌ها نفر می‌دانستند که مقتول محمد رضا کلاهی صمدی است. اما هیچ‌کس حاضر نبوده در سه سال گذشته درباره این کشته شدن صحبت کند.»

اعتراف مسعود رجوی به بمب گذاری در حزب جمهوری اسلامی

سازمان مجاهدین خلق از سال ۱۳۶۰ تا کنون درباره عامل یا عاملین بمب گذاری حزب جمهوری اسلامی سکوت اختیار کرده و در نشریات و تلویزیون خود از این واقعه تحت عنوان انفجار خشم خلق یاد نموده بدون آنکه مستقیما مسئولیت آن را پذیرفته باشد.

تنها سند زنده و اعتراف مستقیم رهبر سازمان مجاهدین خلق به این بمب گذاری، جلسات سری مسعود رجوی با ژنرال طاهر جلیل الحبوش رئیس سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین در سال ۱۳۷۸ است.

در این سند ویدیویی که توسط سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین ضبط گردیده، مسعود رجوی به ژنرال طاهر جلیل الحبوش می گوید: «همانگونه که اطلاع دارید من در سال‌های ۱۹۸۱ تا ۱۹۸۶ در پاریس بودم. در آن سال‌ها دشمنی‌ها اینگونه با ما نبود و به ما تروریست نمی‌گفتند، هر چند کاخ سفید می‌دانست چه کسی حزب جمهوری اسلامی را در ایران منفجر کرد و چه کسی و چرا عملیات علیه رئیس‌جمهوری و علیه رئیس‌الوزرای ایران را انجام داد. آنها می‌دانستند و خوب هم می‌دانستند ولی صفت تروریست هم به ما نزدند… تا مقطع آتش‌بس عددی که خاتمی به عنوان وزیر ارشاد اعلام کرد این بود که مجاهدین ۱۱ هزار نفر از ما را کشته‌اند. اما از روزی که به عراق آمدیم، این یک گزارش است از وزارت خارجه آمریکا به عربی که در کشورهای عربی پخش کرده‌اند. مثلاً لیست جنایات من و مجاهدین را بیان می‌کند. به عنوان مثال می‌نویسد: آگوست ۱۹۹۴ من با عزت ابراهیم و علی حسن المجید، وزیر کشور و یوسف حمادی، وزیر تبلیغات عراق جلسه و ملاقات داشته‌ام… مثلاً در این روزنامه واشنگتن‌تایمز عکس سیدالرئیس را با من چاپ کرده‌ و نوشته‌اند آنها (مجاهدین) ورق‌هایی در دست صدام هستند و همچنین به مسائلی که بین من و سیدالرئیس گذشته اشاره می‌کنند…»

ترور محمد رضا کلاهی، با راز و رمزهای بسیاری درهم تنیده شده است. برخی می گویند، رهبران مجاهدین برای از بین بردن یک سند زنده که می تواند مورد استفاده فراوان حکومت جمهوری اسلامی باشد ، او را توسط باندهای مافیایی بین المللی از میان برداشته اند تا دیگر کسی نتواند به او دسترسی داشته باشد.

برخی دیگر نیز می گویند کار، کار عوامل جمهوری اسلامی است که به انتقام انفجار ۷ تیر او را در هلند به قتل رسانده اند. اما دادستانی هلند می گوید که رد پایی از ایران در این پرونده نیافته است.

بنظر می رسد قفل این پرونده بزرگ دارای ۳ شاه کلید است که نزد مجاهدین خلق ایران، جمهوری اسلامی ایران و دولت هلند می باشد.

اکنون که یکی دیگر از همدستان عوامل ترور محمد رضا کلاهی در دبی دستگیرشده و قرار است به هلند مسترد شود، شاید بتواند گوشه ای از این معما را حل نماید. باید دید دریچه ای برای روشن شدن این پرونده پر رمز و راز گشوده خواهد شد یا خیر؟

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes