واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

کارکنان کمپین سه نامزد سابق حزب جمهوری خواه یعنی جورج دبلیو بوش، جان مکین و میت رامنی ازبایدن حمایت کردند

انتقاد ترامپ از بایدن در سخنرانی پذیرش نامزدی حزب جمهوری‌خواه

سخنرانی ترامپ

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا طی نطقی از کاخ سفید در آخرین شب گردهمایی جمهوری خواهان نامزدی حزب در انتخابات سوم نوامبر را پذیرفته است.

او در این نطق گفت: “هموطنانم، امشب سرشار از قدردانی و امید بی پایان، نامزدی حزب برای ریاست جمهوری ایالات متحده را می پذیریم.”

“در دوره جدید به عنوان رئیس جمهور، بار دیگر بزرگترین اقتصاد در تاریخ را خواهیم ساخت – به سرعت به اشتغال کامل، درآمد فزاینده و رفاه بی سابقه باز می گردیم” و افزود که آمریکا تحت هدایت او در برابر “همه تهدیدها” امنیت خواهد داشت.

او در این نطق بار دیگر از توافق اتمی قدرت ها با ایران، برجام، انتقاد کرد و از تصمیم برای کشتن قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران طی حمله ای هوایی در عراق دفاع کرد.

حمله به بایدن

او گفت: “در گذشته هرگز با گزینه ای روشن تر میان دو حزب، دو بینش، دو فلسفه و دو دستور کار روبرو نبوده ایم.”

او در مورد رقیب خود جو بایدن از حزب دمکرات گفت: “ما چهار سال گذشته را صرف جبران خساراتی کرده ایم که جو بایدن در ۴۷ سال گذشته به بار آورده است. در گردهمایی دمکرات ها، به سختی کلمه ای درباره دستور کار آنها شنیدیم. اما دلیلش این نیست که آنها برنامه ای ندارند. بلکه این است که دستور کار آنها افراطی ترین مجموعه پیشنهادهایی است که تاکنون توسط نامزد یک حزب عمده مطرح شده است.”

“سابقه بایدن فهرست بلند و شرم آوری از خیانت فاجعه بار و اشتباهات افتضاح است. او تمام عمر حرفه ای اش را در جانب نادرست تاریخ گذرانده.”

“بایدن اسب تروایی برای سوسیالیسم است. اگر جو بایدن قدرت ایستادن در مقابل مارکسیستی مثل برنی سندرز و هم قطاران رادیکال او را ندارد، در آن صورت او چطور می تواند از شما حمایت کند؟”

این سخنرانی در خلال یک رشته رویدادهای عمده ایراد می شود: همه گیری ویروس کرونا، تنش جوشان در پی تیراندازی پلیس به یک مرد دیگر سیاهپوست و یکی از شدیدترین توفان های فوق استوایی که تاکنون ایالات جنوبی آمریکا را درنوردیده.

همزمان به گزارش رادیو “ان پی آر” روز پنجشنبه کارکنان کمپین سه نامزد سابق حزب جمهوری خواه یعنی جورج دبلیو بوش، جان مکین و میت رامنی با انتقاد از عملکرد دونالد ترامپ از رقیب او جو بایدن حمایت کرده اند.

آقای بایدن روز پنجشنبه در انتقاد از سخنان شب قبل مایک پنس معاون آقای ترامپ گفت: “او رو در روی آمریکایی ها ایستاد و بدون هیچ خجالتی گفت ‘شما در آمریکای تحت هدایت جو بایدن امنیت نخواهید داشت’. اما برهان او چیست؟ خشونتی که در آمریکای دونالد ترامپ می بینید.”

“آیا مایک پنس فراموش کرده که دونالد ترامپ رئیس جمهور است؟ آیا دونالد ترامپ اصلا خبر دارد که رئیس جمهور است؟”.

همزمان با این سخنرانی صدها تظاهرکننده در واشنگتن تجمع کردند

همزمان با این سخنرانی صدها تظاهرکننده در واشنگتن تجمع کردند

جو بایدن همچنین آقای ترامپ را متهم کرد به “مشکل عدالت نژادی” در آمریکا اذعان نمی کند درحالی که “گروه های راستگرای افراطی” را در آغوش گرفته.

“مطمئن هستم دونالد ترامپ هم مقابل مردم آمریکا خواهد ایستاد و همان حرف های شب گذشته معاون رئیس جمهور را خواهد زد. و وقتی چنین کرد یادتان باشد: هر نمونه از خشونتی که علیه آنها فریاد می زند زیر نظر او اتفاق افتاده.”

کامالا هریس نامزد معاونت رئیس جمهور از حزب دمکرات هم در حمله ای گزنده گفت: “گردهمایی جمهوری خواهان فقط و فقط با یک منظور طراحی شده: تغذیه حس خودبزرگ بینی دونالد ترامپ، و دلگرم کردن او.”

او در اشاره به اعتراضات بعد از مصدوم شدن جیکوب بلیک گفت: “عجیب نیست که مردم به خیابان ها ریخته اند، و من از آنها حمایت می کنم. ما همیشه باید از تظاهرات و تظاهرکنندگان مسالمت آمیز حمایت کنیم. ما نباید آنها را با کسانی که غارت می کنند و مرتکب خشونت می شوند اشتباه بگیریم.”

او به اعتراضات جاری شهر کنوشا در ایالت ویسکانسین که در پی تیراندازی روز یکشنبه پلیس به جیکوب بلیک شروع شد اشاره داشت.

مایک پنس در سخنرانی شب قبل گفت: “ما در خیابان های آمریکا نظم و قانون خواهیم داشت. ما بودجه پلیس را قطع نخواهیم کرد. نه حالا. نه هیچ وقت دیگر.”

جیکوب بلیک، ۲۹ ساله، روز یکشنبه درحالی که به ماشینش تکیه کرده بود از پشت به ضرب هفت گلوله پلیس مضروب شد. تیراندازی در برابر چشمان فرزندانش روی داد.

اعتراضات به شلیک پلیس به او به خشونت گراییده است. سه شنبه شب دو نفر کشته و یک نفر مجروح شدند و یک فرد ۱۷ ساله به ظن شرکت در این حادثه دستگیر شده است. حادثه سه شنبه شب ظاهرا در میان تظاهرکنندگانی که به تیراندازی پلیس اعتراض داشتند و مردان مسلحی که از یک جایگاه سوختگیری بنزین حفاظت می کردند روی داد.

Trump

چرا ایراد سخنرانی از کاخ سفید جنجالی است؟

آقای ترامپ سخنرانی امشب را از سکویی که در محوطه جنوبی کاخ سفید ساخته شده انجام داد و در پایان سخنرانی او آسمان واشنگتن با فشفشه روشن شد.

منتقدان می گویند استفاده از کاخ سفید – که ملک دولت آمریکاست – برای یک رویداد سیاسی ناقض مقررات اخلاقی است.

قانون موسوم به “هچ” کارمندان دولت را از استفاده از دفاتر خود برای انجام کمپین منع می کند، اما این قانون شامل حال رئیس جمهور و معاون او نمی شود. مقام های دولت ترامپ مکررا این مقررات را بدون تبعات نادیده گرفته اند چون کاخ سفید خود ناظر بر این مقررات است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes