قسمت دوم: پاسخ تشریحی به سوالِ، آیا مجاهدین تغییر کرده اند؟ رویکردشان به جنبش مهسا

مسعودرجوی و تغییرات شگرفش، رویکردش به جنبش مهسا و دیگر گروهها

آیا اعضاء مجاهدین سرمایه اند یا قربانیان مغزشویی نیازمند درمان

توضیحات تشریحی در مورد سوال ناقص مانده، آیا اعضای مجاهدین سرمایه اند یا...

پرگار بی بی سی با سازمان مجاهدین چه بایدکرد؟ با شرکت داود باقروند ارشد

برنامه پرگار با شرکت داود باقروند ارشد

گندزدایی جامعه سیاسی خارج کشور

گندزدایی جامعه سیاسی خارج کشور

Who are Mek cult? An inside report for the first time by defected High-ranking Mek and NCRI member.

An inside report for the first time by an ex-high-ranking member of Mek and NCRI based on the Mek’s own publications and ... Who assassinated the Americans in Tehran? Mek and Spying for Russia Did CIA destroy Mek-Russia spy net? How Mek retaliated? Seizure of US Embassy in Tehran? Mek’s Islamist Revolutionary Courts Mek and the Children in the Combat Mek and Saddam Hossein of Iraq and Saudi Arabia Mek as Assassinators Who is the head wife in Mek Leader’s Harem? Have they changed? How Maryam Rajavi deceives the western world? How Mek terrorism differs to ISIS and Al Qaeda terrorism? Why Mek is more dangerous? Use of 10-year-old children in combat by Mek. Who are the wives of the harem of the Caliph of the Mek? Mek’s planed courts and justice for their Islamic State describe by its Calipha. How the world can protect itself against terrorism?

مصطفی رجوی پدرش مسعودرجوی را به دادگاه کشانده است

در مطلب سپتامبر 2020 نیز تحت مطلب ” سخنی با مصطفی رجوی” نوشتم که دشمن مصطفی رجوی پدرش است و نه کس دیگر در آنچه مصطفی رجوی بعنوان ورود یا ادامه به مبارزه برای آزادی و… نامید، باید بداند که در این مسیر، دشمن اصلی اش، نه رژیم که مسعود رجوی خواهد بود.

آخرین پست ها

واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

آخرین کلام مهدی تقوایی خطاب به مسعود رجوی

آخرین کلام مهدی تقوایی خطاب به مسعود رجوی

مهدی تقوایی از اعضای زندانی زمان شاه تشکیلات مجاهدین، که رضا رضایی در خانه او با ساواکی ها روبرو و خودکشی کرد. و مسئول چاپخانه مخفی سازمان بود. با همسر و دو فرزندش در مخالفت با انقلاب ایدئولژیک بعد از محاکمه اش در عراق به ارودگاه مرگ رمادی عراق فرستاده شدند تا در آنجا بپوسند.

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

افشای پولشویی ها و فعالیتهای تبهکارانه مالی فرقه رجوی در پارلمان اروپا

شرکت و دیدارها و سخنرانی هیأتی از جداشدگان فرقۀ رجوی در کنفرانسی در پارلمان اروپا

 5

 

روزهای چهار شنبه و پنجشنبه 27و 26 آوریل کنفرانس پولشویی و فرارهای مالیاتی مبتنی بر گزارشات اسناد پاناما یکی از کنفرانسهای بسیار مهم کل اروپا در بروکسل برگزار شده بود.

هیئتی با شرکت آقایان قربانعلی حسین نژاد و داود ارشد از جداشدگان از سازمان مجاهدین خلق (فرقۀ رجوی) نیز بنابه دعوت کارگروه چپ GUE/NGL اتحادیه اروپا دراین کنفرانس مبارزه با پولشویی در پارلمان اروپا شرکت کردند.

 

در این کنفرانس دو روزه گزارش کمیته تحقیق پارلمان اروپا در زمینه اسناد پاناما که عمدتا در حوضه مالی-اقتصادی تهیه و ارائه شد بود ارائه گردید. هیئت جداشدگان در نوبت خود به جنبۀ بسیار مهمی از اسناد پاناما و پولشویی  و اثرات فرا اقتصادی آن بطور خاص در اروپا اشاره کرد که مورد استقبال کنفرانس قرار گرفت.

 

متن سخنرانی آقای داود ارشد در کنفرانس پولشویی پارلمان اروپا.

خانم ها و آقایان من داود ارشد هستم رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها ما (بنده و آقای حسین نژاد) اعضای سابق یک فرقه تروریستی بنام فرقه رجوی به رهبری مریم رجوی هستیم.

 

غلام و داود کنفرانس پولشویی اوریل2017

آقای ارشد و حسین نزاد کنفرانس پولشویی اوریل2017

 

همه ما میدانیم که امروزه تروریسم بشدت به پولشویی متکی است. همانگونه که به اکسیژن نیازمند است. ارتباطات بسیار قویی بین جرایم سازمان یافته و تروریسم وجود دارد و آنها را متحد میکند. یک اتحاد هدف محور بین گروههای تروریست و تبهکاران وجود دارد. منابع تروریسیتی که فعالیتهای مافیایی را تامین مالی میکنند نقششان در اقتصاد تروریستی روز به روز افزایش یافته و اهمیت بیشتری پیدا میکنند. البته فعالیتهای اقتصادی تروریستی بسته به گروه تروریستی مورد بحث تفاوت میکند.

 

یکی از مهمترین فعالیتهای تبهکارانه که وسیعترین نقش را در تامین مالی تروریسم دارد قاچاق موارد مخدر و تشکیل انجمن های خیره کاذب و اخیرا نیز قاچاق نقت در منطقه خاور میانه همانگونه که در مورد داعش و فرقه رجوی (ام ای ک) وجود دارد میباشد. 

 

ام ای ک (فرقه رجوی) به رهبری مریم رجوی و به اصطلاح آپوزیسیون ایرانی که بنده بمدت سی سال یکی از اعضای عالیرتبه آن بوده ام بطور وسیعی در فعالیتهای تروریستی و پولشویی جهت ادامه حیات خود شرکت دارد.

 

جهت نمونه باید عرض کنم که ام ای ک (فرقه رجوی) از طریق سازمان دادن بنیادهای خیره دورغین در لندن که باز هم بنده یکی از اعضای هئیت امنای آن بوده ام صدها میلیون پوند و یورو در سراسر اروپا جمع آوری کرده و بدون اینکه یک سنت آن به کودکانی که وجود خارجی نداشتند تعلق یابد  مستقیم به گاو صندوقهای  مریم رجوی در پاریس ارسال میشد.

 

در نمونه دیگر زمانیکه صدام حسین تحت محاصره اقتصادی بود ام ای ک (فرقه رجوی) با فروش نفت در بازار سیاه برای صدام حسین صدها میلیونها دلارکثیف دریافت نمود. در مقابل نیز ام ای ک (فرقه رجوی) در سرکوب کردها زمانیکه میخواستند صدام را سرنگون کنند با کشتار وسیع آنها در منطقه طوز خرماتو دست زد.

DSC00659

 

خانم ها و آقایان امروزه پولشویی تنها یک مقوله اقتصادی نیست. تروریسم موجود در جهان تنها به پولشویی متکی بوده و ادامه حیات میدهد. و متاسفانه شاهدیم که با پولهای کلانی که تروریستها از طریق پولشویی و قاچاق بدست میآورند قادرند حتی بالاترین سیاستمداران را نیز بخدمت بگیرند تا از تروریسم آنها حمایت کنند. حتی متاسفانه شاهدیم که میتوانند با اتکا به همین درآمدها در همین پارلمان اروپا نیز تردد کنند.

مک کین و مریم رجوی

خرید و کرایه سیاستمداران از طریق اقدامات تبهکارانه اقتصادی همچون خود فروشی و قاچاق نفت و انسان …

 

بنده تلاش کردم که بعد بسیار مهمی از پولشویی و پولهای کثیف که بدست تروریستها میافتد توجه بدهم که در این رابطه گروههای چپ و راست میتوانند بعنوان نقطه وحدت خود بدان نگاه کنند چون اگر پولشویی را متوقف نکنیم تروریسیم که با آن زنده است تمامیت جامعه ما چه پولدارها و چه فقرا را تهدید میکند. چیزی که حتی سرمایه داران که فرار مالیاتی و پولشویی میکنند نیز نمیتوانند نسبت بدان بیفاوت باشند.   با تشکر

 کنفرانس پولشویی اوریل 2017 - Copy

در حاشیه این کنفرانس هئیت جداشدگان از فرقۀ رجوی با گزارشگر تحقیق پارلمان اروپا و آقای آرنولد نماینده پارلمان هلند به تفصیل در مورد فعالیتهای تبهکارانه و تروریستی فرقه رجوی به گفتگو نشست و آقای حسین نژاد جزئیات بسیار بیشتری از قاچاق انسان، قاچاق میلیونها بشکه نفت اهدایی صدام حسین، شرکتهای غیر قانونی، بنیادهای دروغین، معاملات زیر زمینی و بدون پرداخت مالیات … فرقه رجوی  را به اطلاع وی رساند.

نه به تروریسم و فرقه ها

DSC00666 DSC00669 DSC00677

One Response to افشای پولشویی ها و فعالیتهای تبهکارانه مالی فرقه رجوی در پارلمان اروپا

 1. orchar says:

  به ترتیب زمان
  ۱
  ۰
  orcher ‫کمتر از ۱ دقیقه پیش ویرایش (تا ۲ دقیقه)
  بنظر میرسه که خانم رجوی بدنبال پیروزیهای بسیار بزرگش و فرار گسترده در تیرانا و کمبود نیرو برای فتح تهران، میخواهد ما را دوباره عضو گیری کند و بعنوان هدیه ما را از رده بریده مزدور به پناهجوی خط امام ارتقاء داده است. که البته باید تناقضات آنرا بنویسیم و برایش بفرستیم.
  ۲
  ۳
  rahasaba ‫۵ روز پیش
  پناهجوی خط امام افشاء کن افشاء کن!
  ۱
  ۱
  nototerrorism ‫۵ روز پیش
  شما منفی رو بزن که نانت حلال بشه کاری به محتوا نداشته باش. عقلب به این چیزها نمیرسه. تو کار بزرگترها فضولی نکن.
  ۲
  ۳
  rahasaba ‫۵ روز پیش
  پناهجوی پیر و خرفتِ خط امام افشاء کن افشاء کن!
  ۱
  ۱
  nototerrorism ‫۵ روز پیش
  تشکر از اینکه تشویق میکنید. حالا جهت تغییر خط میتوانید بگوئید که خط عربستان از خط امام بهتره، و تفاوتهایش را اگر برایم بنویسی شاید خط امام را رها کنیم به خط عربستان و یا مک کین بپیوندیم. راستی دیشب خواب دیدم که امام زمان شکایت میکرد که این این مردیکه گور به گور شده مسعود رجوی آیا وصیت نکرده بود که لیست شهدا را پس از دادن نمیشود پس گرفت آنهم از من گرفتند دادن به مک کین. این زنیکه شوهر مرده مریم رجوی مگر هیچ حساب و کتابی توکارش نیست؟ ولی اگر نکات مثبت و برتری خط عربستان و مک کین را بگوئید قصد دارم خط را عوض کنم. بطور خاص بعد از پیروزیهای بسیار بزرگ اخراج به جوار خاک میهن در 5000کیلومتری … اوضاع جدا شده ها چطورند؟
  ۱
  ۱
  orcher ‫۵ روز پیش
  یکی از کسانی که به تازگی از فرقه جدا شده است با تأسف و تأثر می گوید: “اینها به چه فضاحتی رسیده اند که این قبیل آمریکایی ها را دعوت می کنند و می آورند و تازه پز هم می دهند. واقعا دردآور است. خجالت دارد. حیف از عمری که به پای اینها صرف شد”.

  سازمان در درون تشکیلات اعلام کرده که به نفراتی که از این به بعد از فرقه بیرون می آیند یک سوم نسبت به نفرات قبلی کمتر حق پناهندگی ماهانه خواهد پرداخت (میزان تعیین شده توسط کمیساریا ۵۰۰ دلار در ماه است که سازمان از ابتدا ۳۵۰ دلار می داد و می خواهد آنرا به حدود ۲۳۰ دلار برساند) و علتش را اینطور بیان کرده که مشکلات مالی دارد و تعداد جداشدگان زیاد شده و بودجه کافی ندارد.

  افراد در داخل و خارج از تشکیلات هم می گویند که چگونه است که سازمان می تواند به مک کین بیش از سیصد هزار دلار حق العمل بعلاوه هدایا و خرج سفر و اقامت و تفریح در آلبانی بدهد اما برای افرادی که بهترین سال های عمر خود را به پای این فرقه گذاشته اند پول ندارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS20k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل5k
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید12k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید14k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes