مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

خانم مریم رجوی، سکولاردمکراسی!! و جمهوری دمکراتیک اسلامی؟؟؟ و خنده حضار

 

 

DSC00447

تشکیلات سازمان مجاهدین  که طی چهل سال گذشته با انواع اختراعات جدید و قدیم، کنترل از راه دور، پرش شیر، فروغ، انبوه اقدامات تاریخساز و… همچون طلاقهای اجباری و …. پرش به 5000کیلومتری کشور و مهمتر از همه خلق امام زمان و خلیفه مسلمین جهان بنام مسعود رجوی با نامه نگاری با امام دوازدهم شیعیان در سامرا و سپردن لیست شهدایش!!! به وی و پس گرفتنش و دادنش به مک کین  نتوانسته حاجتش را  گرفته  و  جمهوری دمکراتیک اسلامی  و جامعه بی طبقه و خالی از انسان  ایران را برقرار کند خانم مریم رجوی بیوه آقا (امام زمان) مسعود رجوی را وا داشته تا دست به دامن سکولار دمکراتهای حاضر در کنگره پنجم سکولاردمکراتهای ایران شده تا شاید حاجت او را برآورده کنند شاید اگر ترامپ نتوانست او را  بر تخت ریاست جمهوری ایران بنشاند. شاید   سکولارها !!! بتوانند جمهوری اسلامی!!!!!!! را برایش به ارمغان آورند. به گزارش این واقعه در زیر توجه کنید

داود ارشد در اولین روز برگزاری پنجمین کنگره سالانه سکولاردمکراتهای ایران در شهر کلن  درجواب به یکی از سخنرانان نا مطلع از سازمان مجاهدین که گفت: “اینها (مجاهدین) فقط بدنبال به قدرت نشانده شدن توسط ترامپ هستند که نیروی نظامی آنها را ببرد در ایران”، آقای داود ارشد  اظهار کردند که ما تعجب میکنیم که این میزان بی اطلاعی از تشکلهای سیاسی در بین ما هست. و لازم است که بعنوان یکی از فرماندهان سابق سازمان و عضو شورای ملی مقاومت اطلاع رسانی کنم و بگویم که  ارتش آزادیبخش در بهترین شرایط خود بیش از 210 نیروی رزمنده بیشتر نداشت و بقیه همه پدر و مادر و فرزندان و نیروهای پشتیبانی و کشت و زرع و لجستیک و … بودند.   حال که همانها نیز به پیرمردان سالخورده و مریض و از پای افتاده تبدیل شده اند. و ای کاش بیشتر بودند هزاران هزار بودند ولی متاسفانه نیست. هرچه هست نیز آقای رجوی بدنبال نابودی آن است. تا با فرار از این تشکیلات مشاهدات خود را از این تشکل در بیرون بیان نکنند. 

همچنین خطاب به مریم رجوی گفتند که: چرا شما خانم رجوی در این کنگره نیستید اگر موافق ما نیستید بیائید و حتی علیه ما صحبت کنید و ما را رد کنید.  شما طی اینمدت چهل سال گذشته چرا در هیچ ارتباطی با تشکلها ی ایرانی  نتوانسته اید قرار بگیرید.

نماینده خانم مریم رجوی که باخواندن پشنهاد خانم رجوی باعث خنده کنگره شد

نماینده خانم مریم رجوی که باخواندن پشنهاد خانم رجوی باعث خنده کنگره شد

خانم مریم رجوی در واکنش به سخنان آقای ارشد در روز دوم یکی از عناصر خود را به کنگره فرستاد که بیانیه خانم مریم رجوی را در دعوت از سکولار دمکراتهای ایران به پیوستن به شورای ملی مقاومت که میخواهد جمهوری دمکراتیک اسلامی در ایران مستقر کند بپیوندد.

این خواسته مریم رجوی از سکولار دمکراتهای ایران  که بیایند و در استقرار “جمهوری دمکرداتیک اسلامی” به شورای ملی مقاومت بپیوندند باعث خنده در حد روده بر شدن حضار در کنگره گردید.

همچنین عنوان شد که آیا خانم رجوی این میزان نیز فهم و درک سیاسی ندارد که با داشتن امام زمان (مسعود رجوی) وسینه زنی های اجباری، و نوحه خوانی اجباری و جمهور اسلامی خود خوانده چگونه از کسانی که اساسا میخواهند با سکولاریزیم از شر دین و جهموری اسلامی خلاص شوند به شورای ملی مقاومت پیوندند؟ آیا این فقط قله های دیگری از بی دانشی سیاسی و رکورهای جدیدی در توهم است؟!!!!

هرچند بعد از دو روز کار بسیار فشرده کنگره بسیار موفق سکولار دمکراتهای ایران این بخش از کنگره به کمک تشکیلات رجوی با به خنده وادار کردن کنگره موجب تلطیف فضا شد.

سخنان آقای حسین نژاد در تشریح پیشنهاد مضحک خانم رجوی به کنگره سکولار دمکراتهای ایران

 

IMG_20171029_141215

سخنران جوان دیگری که بتازگی از ایران آمده بود.

IMG_20171029_154926

جوانان برومند ایرانی در جمع سکولاردمکراتهای ایران

IMG_20171029_170828

زنان جوان ایرانی حاضر در کنگره پنجم سکولاردمکراتهای ایران

IMG_20171029_162444

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.