مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

ایران: زیر فشار با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم

بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه ایران زیر فشار، مذاکره نمی‌کند گفت آمریکا می‌تواند تحریم‌ها را برای مدتی بردارد و به دیگر کشورها فشار نیاورد.

این مقام وزارت امور خارجه ایران تاکید کرد خروج آمریکا از برجام بسیاری از مناسبات ایران در منطقه و جهان را با تغییرات مواجه کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در گفتگو با خبرگزاری “پانا” با بیان اینکه “دونالد ترامپ به همراه متحدان منطقه‌ای خود جنگ روانی ضد ایران آغاز کرده است، گفت: این جنگ روانی هر روز شکل تازه‌ای می‌گیرد، از تهدید توئیتری تا آمادگی برای مذاکره و فیلم‌های کوتاه چند دقیقه‌ای در به اصطلاح حمایت از مردم ایران.

بهرام قاسمی در ارتباط با تازه‌ترین تحولات در خصوص مذاکرات با کشورهای اروپایی به منظور حفظ توافق جامع اتمی افزود: سعی ما بر این است که بر اساس نیازمندی‌های ایران که باید از جانب اروپای بعد از خروج آمریکا از برجام فراهم شود، بتوانیم به یک تفاهم نسبی برسیم.

این مقام وزارت امور خارجه ابراز امیدواری کرد که تا پیش از آبان ماه و زمان اجرایی شدن دور دوم تحریم‌های آمریکا علیه ایران، به یک جمع‌بندی با کشورهای اروپایی بتوان دست یافت.

همچنین در ادامه واکنش‌ها نسبت به اظهارات دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا مبنی بر آمادگی واشنگتن برای گفتگو با مقامات جمهوری اسلامی ایران، یک نماینده مجلس خبرگان رهبری ایران گفت: آمریکایی‌ها از فرعون بدتر نیستند و (مسئولان جمهوری اسلامی) در مذاکره را نمی‌بندند.

هاشم بطحایی، نماینده مجلس خبرگان رهبری ایران، ضمن متهم کردن دولت آمریکا به “دروغگویی” و “عهدشکنی”، تاکید کرد: البته اگر دونالد ترامپ بخواهد برای مذاکره به تهران بیاید، باید او را پذیریفت و امنیت او را تامین کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.