پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

وزیر خارجه آلمان: ویدیوی منتشرشده برای مقصر شناختن ایران کافی نیست

ستاد فرماندهی آمریکا می‌گوید یک ویدیو ایران را عامل حمله به نفتکش‌ها می‌شناسد. ترامپ نیز ایران را مسئول حمله به نفتکش‌ها در دریای عمان دانست. وزیر خارجه آلمان ویدیو را برای متهم کردن ایران کافی نمی‌داند.

هایکو ماس، وزیر خارجه آلمان، گفته است نوار ویدیویی که از سوی ستاد فرماندهی آمریکا (سنتکام) منتشر شده، برای مقصر دانستن ایران در حمله به دو نفتکش در دریای عمان “کافی نیست”.

به گزارش رویترز وزیر خارجه آلمان اوضاع منطقه را “به شدت نگران‌کننده” ارزیابی کرده است.

وزیر خارجه آلمان در تلاش برای تنش‌زدایی در پیرامون خلیج فارس روز جمعه ۲۴ خرداد (۱۴ ژوئن) با ژان ایو لودریان، همتای فرانسوی خود، تماس تلفنی داشته است. او همچنین با مقام‌های وزارت خارجه ایالات متحده در تماس است.

ترامپ: ایران عامل حمله است

در این میان دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، نیز ایران را مسئول حمله به دو نفتکش نزدیک به تنگه هرمز دانسته است. او در پاسخ به پرسش خبرنگار فاکس نیوز که چگونه می‌خواهد مانع چنین پیشامدهایی شود گفت: «خواهیم دید.»

ترامپ در ادامه گفت هر تلاشی که باعث بسته شدن تنگه هرمز بشود که برای تجارت نفت اهمیت جهانی دارد، برای مدت زیادی موفقیت‌آمیز نخواهد بود.

جانبداری بریتانیا از آمریکا

جرمی هانت، وزیر امور خارجه بریتانیا، در همین رابطه، از موضع آمریکا جانبداری کرده و گفته است: «دلیلی وجود ندارد که در ارزیابی آمریکا در مورد دست داشتن جمهوری اسلامی ایران در این حملات تردید کنیم.»

وزیر خارجه بریتانیا آمادگی کشورش را برای مشارکت در هر گونه تحقیقاتی برای کشف جزئیات حملات روز پنجشنبه به دو نفتکش در دریای عمان ابراز کرده است.

حمله به دو نفتکش در دریای عمان در روز پنجشنبه ۲۳ خرداد منجر به تشدید تنش بین ایران و آمریکا شده است. آمریکا انگشت اتهام را به سوی ایران نشانه می‌رود و ایران نیز اتهامات را رد کرده و تلویحا حمله به نفتکش‌ها را به کشورهای متحد آمریکا در منطقه نسبت می‌دهد.

خبرگزاری آلمان (dpa) در گزارشی که روز جمعه از واشنگتن منتشر کرده خبر از تشدید تنش بین دو کشور ایران و آمریکا داده است.

در این خبر به ویدیویی اشاره شده است که از سوی سنتکام، ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه، منتشر شده است. سنتکام اعلام کرده است که انفجار در نفتکش‌ها در اثر مین‌های مغناطیسی بوده است. همین مرکز اعلام کرده است که یکی از مین‌های کارگذاری شده در نفتکش “کوکوکا” منفجر نشده است.

Embedded video

Disclosure Tv@DisclosureTv_

BREAKING NEWS- U.S CENTCOM RELEASES WHATEVER THIS IS.. OF WHO THEY SAY IS REMOVING A MINE OFF AN OIL TANKER, FROM A STATE OF THE ART DRONE WITH 8K RESOLUTION, AND YOU WANT TO PUT A BASE ON THE MOON YA SAY? BASED ON WHAT POMPEO REPORTED WE ARE HEADED FOR WAR

See Disclosure Tv’s other Tweets

ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا گفته است که خدمه نفتکش پس از مشاهده نزدیک شدن قایق تندروی سپاه پاسداران به کشتی، از عملیات آن‌ها فیلم تهیه کرده‌اند.

 

همین منبع نظامی گفته است که قایق تندرویی که به نفتکش‌ نزدیک شده از نوع قایق‌های گشتی سپاه پاسداران بوده است.

خبرگزاری آلمان در ادامه گزارش خود نوشته است که در این ویدیو دیده می‌شود که سرنشینان قایق تندرو خود را به بدنه نفتکش نزدیک کرده و تلاش می‌کنند چیزی را از بدنه آن جدا کنند. پس از آن قایق از نفتکش‌ فاصله می‌گیرد.

این نفتکش حامل محموله‌ای برای ژاپن بوده است.

“اتهامات بی اساس”

جمهوری اسلامی ایران این اتهامات را بی اساس خوانده و هر گونه دخالتی در انفجار نفتکش‌ها را تکذیب می‌کند.

مجید تخت روانچی، سفیر ایران در سازمان ملل متحد، اعلام کرده است: «جنگ اقتصادی و تروریسمی که آمریکا علیه مردم ایران به راه انداخته است و همچنین حضور نظامی گسترده این کشور در منطقه دلایل اصلی نا‌امنی و بی‌ثباتی در حوزه خلیج فارس است.»

ایران از آمریکا و متحدان آن کشور در منطقه خواسته است دست از “توطئه‌های زیان‌بار” بردارند. خبرگزاری آلمان این اظهارات را تلویحا به معنای آن می‌داند که جمهوری اسلامی حمله به نفتکش‌ها را صحنه‌سازی آمریکا و کشورهای متحد آن می‌داند.

جاناتان کوهن، سفیر آمریکا در سازمان ملل، پس از نشست شورای امنیت بار دیگر ایران را مسئول حمله به نفتکش‌ها معرفی کرد.

سفیر آمریکا در سازمان ملل گفته است: «هیچ گروه دیگری در منطقه از منابع و توانایی‌های لازمه برای اجرای حملاتی چنین دقیق برخوردار نیست. حال آنکه ایران هم جنگ‌افزارهای لازمه را در اختیار دارد و هم صاحب دانش و اطلاعات امنیتی برای انجام چنین حملاتی است.»

گفته می‌شود که شورای امنیت درباره اتهاماتی که از سوی آمریکا متوجه ایران است گفت‌وگو نکرده و تصمیمی درباره مقابله با تشدید تنش در منطقه اتخاذ نکرده است. شورای امنیت تصمیم‌گیری در این رابطه را موکول به تحقیق و بررسی مستقل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.