پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

الهام احمد: درسی برای همه بخصوص آندسته که پشتیبانی بیگانه را می طلبند. آمریکا به ما خیانت کرد

Bildergebnis für ‫الهام احمد شورای دموکراتیک سوریه‬‎الهام احمد، از رؤسای شورای دموکراتیک سوریه، در گزارشی در پایگاه اینترنتی واشنگتن پست نوشت: ما پا به پای آمریکایی‌ها جنگیدیم، اکنون آن‌ها به ما خیانت کرده اند و ما را به حال خود رها کرده اند.

احمد در این گزارش نوشت: شورای دموکراتیک سوریه، که من نماینده آن هستم، متحد ائتلاف در سوریه است. رابطه ما با آمریکا سال ۲۰۱۴، بعد از نبرد کوبانی آغاز شد؛ من یکی از طرفداران اصلی حفظ و بهبود رابطه سوری‌ها و آمریکایی‌ها بودم. افرادی که در این باره تردید داشتند به من هشدار دادند: ”آمریکا هیچ دوستی ندارد، فقط منافع دارد. “، اما این سخنان را به عنوان احساسات ضدآمریکایی که دشمنان سر می‌دادند، رد کردم. اکنون سخنان آن افراد بدبین درست از آب درآمده است. من اشتباه می‌کردم.

نیرو‌های سوریه دموکراتیک که سال ۲۰۱۵ تاسیس شد، ائتلافی از گروه‌های عرب، کرد و ترکمن است که برای سوریه سکولار، دموکراتیک و تمرکز زدایی شده مبارزه می‌کنند.

نیرو‌های داعش ما را دشمن قسم خورده خود می‌دانند. با این همه، داعش از حضور خود در سوریه و خلائی که ترکیه ایجاد کرد، برای گسترش دامنه فعالیت‌های تروریستی خود به اروپا و آمریکا استفاده کرد. این گروه از اسلحه و منابع قابل توجه خود برای ایجاد یک کشور افراطی استفاده کرد.

‎آمریکا همیشه با ما مانند یک شریک تمام عیار رفتار نکرده است؛ آمریکا از گوش دادن به نگرانی‌های ما درباره مداخله ترکیه خودداری کرد و ما را در گفتگو‌ها درباره آینده سوریه که با میانجیگری سازمان ملل برگزار شد، شرکت نداد. مقامات آمریکایی به ما گفتند استحکامات دفاعی مان را در مرز ترکیه نابود کنیم و تسلیحات سنگین و جنگجویانمان را (از مرز) عقب بکشیم. در حالی که این اقدام، خانواده‌ها و کودکانمان را در معرض خطر ترکیه قرار می‌داد، آمریکا قول داد امنیت مرز را حفظ خواهد کرد. ما خود را موظف به انجام این کار دانستیم، چرا که خواهان صلح با ترکیه هستیم و اعتماد داشتیم که آمریکا به تعهدات خود عمل می‌کند.

فداکاری‌هایی که کردیم، فقط خدمت به مردم خودمان نبود، بلکه خدمتی به آمریکا، اروپا هم بود، که با تهدید واقعی و موجود ناشی از تروریسم رو به رو بود. ما انتظار داشتیم تعهد و فداکاری مان با مهربانی جبران شود.

در عوض، اکنون به ما خیانت شده است. رئیس جمهور ترامپ دستور داده است نظامیان آمریکایی از خاک ما خارج شوند، و ما را در معرض هجوم نظامیان ترکیه قرار دهند؛ نظامیانی که هدفشان نابودی ماست. تصمیم آمریکا نه تنها جان هزاران نفر را به خطر می‌اندازد، بلکه احتمال ظهور دوباره تهدید تروریسم جهانی را که به همراه آمریکا و متحدانش، آن همه برای شکست آن تلاش کردیم، افزایش می‌دهد. هزاران جنگجوی داعش در بازداشت ما هستند. نگهبانی از آن‌ها مستلزم منابع و امکانات عظیمی است. اکنون که ما مجبور به دفاع در برابر هجوم ترکیه هستیم، چاره‌ای جز این نداریم که از نیروهایمان که از زندانیان داعش نگهبانی می‌کنند، برای (دفاع در برابر هجوم ترکیه) استفاده کنیم. بسیاری از آن‌ها (زندانیان) گذرنامه کشور‌های اروپایی دارند و فرارشان خطری شدید برای اروپا و سایر مناطق جهان به همراه خواهد داشت. این یک تهدید نیست، صرفاً یک واقعیت است – ما نمی‌توانیم هم در برابر ترکیه (از خود) دفاع کنیم و هم امنیت زندانیان داعش را حفظ کنیم. ما باید مردم خود را در اولویت قرار دهیم. این وظیفه ماست.

ما به قدرت نظامی ترکیه اذعان می‌کنیم. اما عزم و اراده قوی و اعتماد به نفس داریم. اکنون که در معرض حمله قرار داریم، همگی – از جمله خود من- اسلحه به دست می‌گیریم و تا پایان مبارزه می‌کنیم. دفاع از خود حق ماست. ما یک ارتش دفاعی توانمند هستیم که میلیون‌ها طرفدار دارد. همچنین ما از صد‌ها هزار نفری که عضو اقلیت‌های آزار دیده کرد، آشوری، مسیحی، و ایزدی هستند حفاظت خواهیم کرد.

ما ترجیح می‌دهیم راه صلح را دنبال کنیم. هنوز امکان جلوگیری از درگیری بین ترکیه و شمال شرق سوریه، و عواقب جهانی وخیمی که به دنبال خواهد داشت، وجود دارد. اما موفقیت، مستلزم همکاری فعالانه آمریکا و جامعه بین المللی است. این امر مستلزم سه شرط است: تسهیل حل و فصل اختلافاتمان با ترکیه به گونه‌ای که بتوانیم همزیستی مسالمت آمیز به عنوان همسایه داشته باشیم؛ مشارکت دادن ما در گفتگو‌های صلح به رهبری سازمان ملل به طوری که بتوانیم به یک آینده سیاسی قابل قبول برای کل سوریه دست یابیم؛ و بحث‌های بدون تعلل درباره زندانیان داعش که در بازداشت ما هستند به منظور یافتن پاسخی امن و پایدار درباره نحوه رسیدگی به آنها.

با وجود خیانتی که به ما شده است، ما هنوز به ارزش‌های آمریکا و دوستان واقعی نظامی آمریکایی مان باور داریم؛ نظامیانی که شانه به شانه جنگجویان ما بودند و برداشت‌های گسترده‌ای که اینجا درباره آمریکا وجود داشت، تغییر دادند. ما دیدیم که بسیاری از آن‌ها چقدر از شنیدن خبر خروج (نظامیان آمریکایی از سوریه) و اینکه آمریکا چطور راه را برای هجوم ترکیه باز کرده است، ناراحت شدند.

امیدواریم اعتمادمان به ارزش‌های اساسی آمریکا نابجا نباشد. ما آماده ایم نقش خود را برای دستیابی به پیشرفت در جهت صلح با ترکیه، صلح در سوریه و راه حلی پایدار درباره زندانیان داعش ایفا کنیم.

برگرفته از: مجله هفته ۱۰ اکتبر ۲۰۱۹

#همپا،#همگرایی_پایدارایرانیان #کردهای_سوریه #نه_به_جنگ
Sent from my Huawei phone

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.