پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

نوادگان شعبان بی مخ!‏

 

مشاهدات عینی:

روز شنبه (دو روز پیش) بدرخواست  کمیته حمایت از مبارزات مردم ایران-سوئیس یک تجمع اعتراضی بر علیه اقدامات سرکوبگرانه رژیم و کشتار مردم در ایران در شهر زوریخ سوئیس برگزار شد. مسئولین کمیته قبل از برگزاری این تجمع در پاسخ تلفنی به معدود افرادی که راجع به عکس پسر شاه سوال کرده بودند توضیح میدهند که این تجمع همانند همه سالهای پیشین در حمایت از مردم ایران و نفی هر گونه استبداد و دیکتاتوری جدید و قدیم است و نباید عکسی بالا برده شود….

در آغاز تظاهرات چند نفری اقدام به بالا بردن عکس پسر شاه می کنند که مجری برنامه از طرف کمیته برگزار کننده مراسم و ضمن توضیحاتی از آنها درخواست کرد که به چنین اقدامی خاتمه بدهند که با بی توجهی کامل این افراد مواجه شد… بدنبال آن مسئولین کمیته بصورت حضوری از آنها درخواست کردند که به اقدام خود خاتمه دهند که باز هم با بی توجهی ایشان مواجه شد … و سر انجام با اعتراض شرکت کنندگان در مراسم و مداخله پلیس به این اختلال خاتمه داده شد.

صحنه های تاثر انگیز در پایان مراسم و بروز ماهیت ها:

بلافاصله بعد از پایان مراسم و در حالیکه هنوز جمعیت حضور داشتند آن 6-5 هوادار ناب پادشاهی! شروع به عربده کشی کرده و سپس شعارهایی به نفع جریان خود سر دادند. صحنه ایجاد شده آنچنان گویا و مشمئز کننده بود که کسی سخنی نگفت و اعتراضی هم نکرد و آنها را بحال خود رها کردند(آخر اینجا زوریخ سوئیس بود!)… نمیدانم اما برای کسانی که صحنه های کودتای 28 مرداد را دیده بودند و یا با تاریخ وقایع آنروزها آشنا باشند نعره های لات و لمپن های چماق بدست آن دوران تداعی میشد و شاید آزاردهنده ترین صدا در آن جمع، پژواک صدای ملکه اعتضادی بود که از حلقوم دیگری بر می خاست!

درخود!

در حالی که به آنها می نگریستم و طنین صدا و همهمه آنان مرا در خود فرو برده بود به مظلومیت پیشوای جاودانه مردم ایران دکتر محمد مصدق می اندیشیدم که بدست اجداد چه کسانی بر زمین زده شد و چگونه آن مظهر ادب و قانون در سایه سیاه استعمار خارجی بدست این نامردمان بزیر کشیده شد و  چگونه در زیر سایه سیاه استبداد آخوندی حاکم بر میهنمان دوباره پس مانده های آن دوران که چهل سالی بود «لمیده» بودند از سوراخهای عفن تاریخ بیرون جهیده اند.

طرح و برنامه!

در خبرها آمده بود که این «نوادگان» کم شمار در سایر کشورها هم تلاش کرده بودند بر موج اعتراضی هموطنان سوار شوند. تاکتیک بغایت کثیف و ضد مردمی آنان این است که یکباره در میان تظاهر کنندگان عکس بچه شاه را علم می کنند و به این ترتیب تلاش میکنند که آن تظاهرات مردمی را به نفع خود مصادره نمایند. روشن است در تظاهراتی که عکس هیچ کسی در میان نیست بالابردن یک عکس میتواند این توهم را ایجا نماید که گویا مظهر آن اعتراضات فلانی است. البته روشن است که این کارها به نتیجه ای نمی رسد و هموطنان با اعتراض خود آنان را از صفوف خود می رانند. اما نکته مهم افشاء ماهیت این جریان ضد مردمی است که بدست خودشان چنین مفتضح میشوند. اتفاقات اخیر نشان میدهد که هموطنان باید هوشیار باشند و واکنش لازمه را در برابر این افراد نشان دهند. اگر چه آنان تلاش میکنند با عربده کشی و قلدرمآبی عمل شنیع خودشان را پیش ببرند اما راه مقابله با آنان در این کشورهای خارجی سهل و ساده می باشد.

همه از یک قماش!

اگر چه این جریان تلاش میکند «بالایی» ها را با فوکول و کراوات نمایش دهند اما همیشه هم نمایش شان خوب از کار در نمی آید. تئوریسین این روزهای این جریان فردی است بنام رضا تقی زاده. اخیرا همزمان با تشکیل جریانی به نام شورای مدیریت گذار، سلطنت طلب ها هم مراسمی در لندن برگزار کرده بودند و سخنران جلسه هم همین جناب تئوریسین بود(سخنرانی در یوتیوب هست لطفا گوش کنید) تمام سخنرانی خلاصه شده است به مسخره کردن اسم و شکل و شمایل دبیرکل آن شورای جدید التاسیس. روشن است موضوع صحبت پرداختن به این جریانات نیست اما بوضوح ماهیت لات و لمپن مآبانه این جریان را از صدر تا ذیل میتوان بخوبی در آن مشاهده نمود، عنصری که همیشه وجه ممیزه این جریان بوده و طبعا خواهد بود فقط مهم این است که آبی برای شنا کردن پیدا کنند.

این جناب تئوریسین در آخرین برنامه پرگار بی بی سی هم اظهار فضلی کردند که یکسره بند را آب داده و حلال زادگی تاریخی خود را به وجه اکمل به اثبات رساندند…. بحث بر سر سیاست های انزواطلبانه یا مداخله گرایانه آمریکا بود که ایشان با تاکید و بدون هیچ شرط و شروط وقید و بندی خواستار «اربابیت» آمریکا بر کل جهان شدند(تا اینجا هم مهم نیست!!!) اما در تائید فلسفی این نظریه فرمودند که همانطور که زمین به خدایی نیاز دارد و خدایی باید بر زمین حکمرانی نماید، در زمین هم ما نیازمندیم تا کشوری مثل آمریکا بر همه سلطه داشته باشد(باز هم تا اینجا مهم نیست!!!) امیدوارم رشته بحث از دستتان خارج نشده باشد بحث بر سر تبار تاریخی این جریان بود… فکر میکنم همه خوانده و شنیده اند که در کودتای 28 مرداد اوباش، نوچه گان شعبان بی مخ و ملکه اعتضادی و همکاران!!! شعار اصلی شان این بود که «مورچگان شاه دارند پس ما هم باید شاه داشته باشیم» و بخاطرمنافع شخصی دست در دست اجنبی مسیر سعادت مردم ایران را دگرگون کردند. اشاره کردم که همه آنان از یک قماش اند و جز یک نظام بغایت وابسته و سرکوبگر و منافع شخصی چیزی در وجودشان پیدا نمیشود، این را از اعماق ذهن تا عملکرد روزمره شان میتوان دید. طبعا بحث فرد و فردی در اینجا ندارم و چه بسا افرادی شریفی با چنین ایده و آرمانهایی وجود داشته باشد که در جای خود قابل احترام و محترم هستند.

سر آغاز ماجرا و آبشخور رژیمی!

همگی بیاد داریم  که دو سال پیش  در تظاهراتی که برای اولین بار توسط جناح باصطلاح اصولگرا و امام جمعه مشهد(علم الهدی) سازمان داده شده بود شعارهایی بر علیه دولت روحانی سر دادند و در همان تظاهرات شعار رضا شاه روحت شاد هم برای اولین بار شنیده شد. در برخی تجمعات همان دوران این شعار توسط عده معدودی سر داده میشد….نشانه های بارزی که نشان میداد رژیم برای به انحراف کشاندن مسیر اعتراضات و بهانه ای برای بدنام کردن آن در پیش گرفته است.

تمام سرمایه این جریان همین است و بس… و به اتکاء این توهم تلاش میکند ننگ گذشته اش را بپوشاند.

طبعا ممکن است بخاطر همه فشارها! گروهی از مردم تمایلی به زندگی در گذشته پیدا کنند اما این مسئله ربطی به این جریان سودجو ندارد.

درهمین رابطه نکته بسیار قابل توجه و روشنگر در این است که در تظاهرات اخیر از آنجایی که حرکات اعتراضی کاملا خودجوش  بود و بخاطر گستردگی و رادیکال بودن هیچ فرصتی را در اختیار عوامل رژیم قرار نداد تا چنین توطئه هایی را سامان بدهند و به همین خاطر هیچ اثری از آن شعارها  تا به امروز دیده نشده است.

نکته آخر!

وظیفه مبرم همه ما است که بویژه نسل جوان را با واقعیات آشنا کرده و مسیر یک ایران آزاد و آباد و دموکراتیک را به آنها  نشان بدهیم. مسیری که از جنبش مشروطه آغازید و در نهضت ملی دکتر محمد مصدق به اوج رسید.

بنظر من وظیفه ملی و میهنی تک به تک ما است که با هر مرام و اعتقادی که داریم  در هر تجمعی عکس آن رهبر آرمانی را بزرگ به نمایش بگذاریم و جهت حرکت خود را به این ترتیب نشان دهیم و به این ترتیب زمینه سوء استفاده فرصت طلبان را از میان برداریم.

شعار ما باید این باشد: «مصدق قهرمان راهت ادامه دارد»

آری ما با هر مرام و عقیده اگر دل در گرو ایرانی آزاد و آباد و دموکراتیک داریم «نوادگان مصدق» هستیم.

سعید جمالی

چهارم آذر 98/ بیست و پنجم نوامبر 2019

منبع:پژواک ایران

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.