چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

واکنش مردم عراق به بمباران یک نیروی شبهه نظامی در عراق توسط آمریکا

حمله به سفارت آمریکا در بغداد؛ تفنگداران دریایی در سفارتخانه مستقر شدند

حمله به سفارت آمریکا در عراقحق نشر عکسREUTERS

در پی حمله به سفارت آمریکا در عراق، دونالد ترامپ با نخست وزیر این کشور تلفنی صحبت کرده و پنتاگون از تقویت نیروهای آمریکایی در ساختمان سفارتخانه خبر داده است.

هزاران نفر در اعتراض به حملات هوایی اخیر آمریکا به مواضع گروه کتائب حزب ‌الله – از گروه های مورد حمایت ایران در عراق – روز سه‌شنبه ۳۱ دسامبر (۱۰ دی) در مقابل سفارت آمریکا در بغداد تجمع کردند.

معترضان خشمگین و نیروهای شبه نظامی وابسته به ایران به ساختمان سفارت یورش بردند و نیروهای امنیتی برای متفرق کردن آنها گاز اشک‌آور شلیک کردند. تصاویری منتشر شده که نشان می‌دهد معترضان بخشی از دیوار سفارت و همین طور پست بازرسی خارج ساختمان را به آتش کشیدند.

معترضان نتوانستند وارد ساختمان اصلی سفارتخانه بشوند و مجبور به ترک محوطه آن شدند. آن ها به افراد معترض و شبه نظامیان در بیرون سفارت پیوستند که شعار “مرگ بر آمریکا” می دادند، سنگ پرتاب می کردند و خواهان خروج نیروهای آمریکایی از عراق بودند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، در توییتی ایران را به سازماندهی حمله به سفارت آمریکا در بغداد متهم کرده و هشدار داده که ایران به خاطر این اقدام پاسخگو خواهد بود.

آقای ترامپ سپس در یک توییت دیگر نوشت: “به میلیون‌ها نفری که در عراق خواهان آزادی هستند و نمی‌خواهند تحت تسلط و کنترل ایران باشند، الان وقتش است!”

 

کاخ سفید می گوید دونالد ترامپ تلفنی با عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق – که مورد حمایت ایران بود و در پی اعتراضات ضد دولتی مجبور به استعفا شد – صحبت کرده است.

بنا بر بیانیه کاخ سفید، “رئیس جمهور ترامپ بر لزوم محافظت از پرسنل و تاسیسات آمریکا در عراق تاکید کرد.”

هم زمان، پنتاگون ویدیوی اعزام یک واحد از تفنگداران نیروی دریایی آمریکا از کویت به عراق را منتشر کرده است. در تصاویر منتشر شده این نیروها در حال پر کردن خشاب های اسلحه های خود با گلوله دیده می شوند.

بنا بر بیانیه پنتاگون، این نیروها هم اکنون در سفارت آمریکا در عراق مستقر شده اند.

سفارت آمریکا در بغدادحق نشر عکسREUTERS

Image captionمعترضان با پرچم‌های حشد شعبی و کتائب حزب‌الله

یک مقام وزارت خارجه آمریکا گفت که کارکنان سفارت آسیبی ندیده‌اند و برنامه‌ای برای تخلیه سفارت وجود ندارد.

معترضان بدون توجه به هشدار نیروهای امنیتی از دیوارهای سفارتخانه بالا رفتند. تصاویر نشان می‌دهد که آنها توانسته‌اند از یکی از ورودی‌ها وارد بخشی از محوطه سفارت شوند.

مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا، در تماس تلفنی با نخست وزیر و رئیس جمهوری عراق هشدار داد که آمریکا از شهروندان خودش “که برای حمایت از یک عراق خودمختار و مستقل آنجا هستند” حفاظت و دفاع خواهد کرد.

آقای پومپئو همچنین در توییت نیروهای مورد حمایت ایران را مسئول حمله به سفارت آمریکا در عراق معرفی کرده است. بعضی گزارش‌ها حاکی است با تاریک شدن هوا تعدادی از معترضان محل را ترک کرده‌اند.

عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، اتهامات مقامات آمریکایی علیه ایران درباره وقایع عراق رد کرده و درباره هرگونه واکنش “نسنجیده و اشتباه” آمریکا هشدار داده و کاخ سفید را به تجدیدنظر در سیاست های “مخرب” خود در منطقه فراخوانده است.

سفارت آمریکا در بغدادحق نشر عکسGETTY IMAGES

Image captionنام قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران روی دیوار سفارت آمریکا در بغداد: “سلیمانی رهبر من است”

عادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق از معترضان خواسته از اطراف ساختمان سفارت آمریکا دور شوند. او هشدار داده که توسل به خشونت از سوی معترضان با برخورد نیروهای امنیتی و مجازات بر اساس قانون روبرو خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه این اولین بار در سال‌های اخیر است که معترضان توانسته‌اند از لایه‌های امنیتی و محافظتی اطراف سفارت آمریکا در منطقه سبز بغداد عبور کنند.

معترضان خشمگین که شبه‌نظامیان گروه‌های وابسته به ایران هم در میان آنها هستند شعار مرگ بر آمریکا سردادند و پرچم این کشور را آتش زدند.

آنها پرچم حشد شعبی (بسیج مردمی) گروه نزدیک و وابسته به ایران را بالا بردند و در حمایت از این گروه شعار دادند. تعدادی از رهبران حشد شعبی نیز در میان معترضان دیده شده‌اند.

نیروهای حشد شعبی از زخمی شدن تعدادی از معترضان خبر داده‌اند.

بغدادحق نشر عکسAFP

حمله آمریکا به مواضع کتائب حزب‌الله، شاخه‌ای از نیروهای حشد شعبی محکومیت و انتقاد مقام‌های عراق و ایران را به دنبال داشت.

آمریکا در حملات هوایی شامگاه یکشنبه پنج پایگاه کتائب حزب‌الله در عراق و سوریه در اطراف شهر مرزی قائم را هدف قرار داد.

در این حملات دست کم ۲۵ نفر کشته و ده‌ها نفر هم زخمی شدند.

آمریکا اعلام کرد که این حملات را به تلافی راکت‌پرانی گروه‌های وابسته به ایران به سوی پایگاه‌هایی که نیروهای ائتلاف تحت رهبری آمریکا در آن مستقر هستند انجام داده است.

ایران گفته است که هیچ نقشی در حمله به آمریکایی‌ها در عراق ندارد و حمله آمریکا به کتائب حزب‌الله را “مصداق بارز تروریسم” خوانده است.

سفارت آمریکا در بغدادحق نشر عکسREUTERS

Image captionمعترضان و شبه نظامیان در یکی از ورودی‌های سفارت آمریکا در بغداد
سفارت آمریکا در بغدادحق نشر عکسREUTERS

Image captionیکی از معترضان زخمی
نیروهای امنیتی آمریکایی داخل سفارتحق نشر عکسREUTERS

Image captionنیروهای امنیتی آمریکایی داخل سفارت
سفارت آمریکا در بغدادحق نشر عکسREUTERS

Image captionمعترضان و شبه نظامیان گروه‌های نزدیک به ایران در یورش به سفارت آمریکا در بغداد بخشی از دیوار آن را آتش زدند
سفارت آمریکا در بغدادحق نشر عکسREUTERS

Image captionمعترضان با پرچم‌های حشد شعبی و کتائب حزب‌الله
بغدادحق نشر عکسEPA

Image captionقیس خزعلی، دبیرکل گروه عصائب اهل حق از گروه‌های نزدیک به ایران در عراق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.