چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

چرا مسعود رجوی در آخرین پیام 4 فروردین خود سرپنجه جنایات آمریکا را لیس زده است؟

بقلم داود باقروند ارشد

 آقای رجوی موضع وزارت خارجه چین و موضع تکاندهند بی سابقه و هشدار دهنده پوتین به رهبران جهان را که در زیر آمده است را باور کنیم یا موضع طرافداری شما از آمریکا را که تلاش میکنی از جنایاتش بری کنی؟

 

مسعودرجوی موجود خفیف و خائن به مردم ایران و مجاهدین را همگان میشناسند. او که در سالهای گذشته حتی با بمبارانهای لیبرتی، قتلعام مجاهدین در اشرف، شورشهای سراسری  1396 و 1398 مردم ایران حاضر نشد از مرگ و زندگی خفیف خائنانه خارج شود، و تنها بعد از ترور سردار قاسم سلیمانی توسط  آمریکا جنایتکار بود که بوی کباب شنیده و باز هم با یک اشتباه محاسبه و خیال اینکه آمریکا قصد حمله به ایران را دارد تا در عوالم خود بعد از تسخیر ایران، اربابش گوشه چشمی به او نشان دهند و او را به حکومت برسانند از غیبت 17 ساله خارج شد. ولی از طرفی واکنش مردم ایران ، و بعد هم پاسخ موشکی مستقیم رژیم و هضم آن توسط سوپر قدرت جهانی ( یا بقول رجوی، “امپریالیسم جهانی بسرکردگی آمریکا”) چنان ضربه محکمی بر بناگوش رجوی و همه کسانیکه چنین تصوراتی داشتند و به امام زاده ترامپ و لابی اسرائیلی او دخیل بسته اند که به ایران حمله کند نواخته شد که  برای هزارمین بار تجربه کرد که شتر در خواب بیند پنبه دانه. و از این امپریالیسمی که به او دخیل بسته است آبی برایش گرم نمیشود. اما چون ظاهر شده مجبور است اراجیف پشت اراجیف تحت نام اطلاعیه صادر کند.

رجوی که بنظر همه شعور خود را نیز از دست داده است طی اطلاعیه 4 فرودین خود در اوج وقاحتی که حتی از دژخیمترین نظامیان آمریکا لاتین در سرسپردگی به آمریکا نیز اینگونه آشکارا نمیتوان سراغ گرفت به لیس زدن سر انگشتان آمریکا پرداخت  و نوشت:

خرافه تولید ویروس توسط آمریکا بهانه برای سرکوب و مهار وضعیت است.طلاعیه 4 فروردین 1399 مسعود رجوی

چرا این روزها مسعود رجوی که خودش اینگونه که در زیرآمده،  آمریکا را توصیف کرده و به اتکاء آن صدها هزارجوان ایرانی و خانواده های آنها را به نابودی کشانده است، با لیس زدن سرانگشت همان آمریکا به امداد و نجات آمریکایی شتافته است؟  

آمریکای مسعود رجوی دیروز

آمریکایی که رجوی مینوشت و معرفی میکرد:

براستی عمدتا این کدام نیروی انقلابی بود که با تمام قوا کوشید تا از جریان جاسوسخانه موجی خروشان از ضدیت واقعی با امپریالیسم و تمامی عملکردها و ریشه هایش در ایران به میان وسیع ترین اقشار توده ها ببرد؟ (نشریه مجاهد آذر 58 ش 12)

 

سازمان مجاهدین خلق ایران طی نامه ای به حضور امام خمینی پیشنهاد کردند لانه جاسوسی آمریکا به موزه جنایات آمریکا و شهدای انقلاب تبدیل شود. تا مقدمه ای بر قطع کلیه وابستگی های ما به استعمار باشد. (اطلاعیه مجاهدین 17/8/1358)

 

بعد از شاه نوبت آمریکاست طاغوت بزرگ جهان  و اوج گیری شور ضد آمریکایی نباید به مسامحه و سهل انگاری و باری به هر جهت کردن  برگزار شود. (نشریه مجاهد آذر 1358)

فرزندان مجاهد شما که اکیدا خواستار ادامه رسالت ضد استعماری شما هستند جانهای ناچیز خود را که کمترین فدیه رهایی این میهن و خلق و مکتب است … آماده نثار کردن آنرا …اعلام می دارند. به انتظار فرمان قاطع امام در ریشه کنی همه بنیادهای امپریالیستی و صهیونستی (تلگرام خطاب به خمینی 14/8/1358)

 

در شرایط خفقان و دیکتاتوری رگبار مسلسل چه کسانی سینه مزدوران و مستشاران آمریکا را میشکافت؟ (مقاله سخنی با برادران پاسدار(2) نشریه مجاهد ص 7 ش 18)
سلام بر خلق- سلام بر خمینی، تشکر مجاهدین خلق بمناسبت فرمان بسیج سیاسی-نظامی امام خمینی علیه آمریکا (تیترصفحه اول نشریه مجاهد ش2 آذر 58)

از آنجا که در مقطع کنونی تاریخ، تضاد اصلی حاکم بر جامعه بشری، تضاد بین خلقها و امپریالیسم است، نیروها، احزاب و رژیمها بایستی در اردوی خلقها و همراه آنان با امپریالیسم جهانی(به سرکردگی آمریکا) در نبرد و ستیز باشند، وگر نه اجبارا جرو اقمار امپریالیسم و به موضع ضدیت با خلقها سقوط میکنند.  (نشریه مجاهد ش4 ص2)

بطور تاکتیکی دشمن را هرچقدر هم کوچک باشد نباید حقیر و بیچاره شمرد چه برسد به بزرگترین قدرت ضد مردمی تاریخ یعنی امپریالیسم آمریکا (نشریه مجاهد ش 12 ص 18)

در جنگ خلقی یک پسر بچه ده ساله هم میتواند با بکار گرفتن رهنموهای سازمان انقلابی (مسعودرجوی) ضربات نظامی به دشمن امپریالیسم وارد کند.  (نشریه مجاهد ش 20 ص 12)

حل مسائل صنفی دانش آموزان فقط درچهار چوب مبارزه ضد امپریالیستی امکان پذیر است. ( تیتر نشریه مجاهد ش 10 آبان58)

آقای رجوی آمریکا از کی نیاز به حمایت شما پیداکرده؟

سوال از آقای رجوی این است که این آمریکای جنایتکار از چه زمانی آنقدر خوب شده؟ چرا این تغییر ماهیت را اطلاع رسانی نمیکنید؟ حالا هزاران نفری که به کشتن دادی هیچ، هزاران نفری که آواره کردی هیچ، حداقل مردم ایران فریب نخورند. که آمریکا آنچه در فوق تشریح شد نیست.

یا اینکه شما همانگونه که خود موعظه کرده اید اجبارا بعد از “خود و وطن فروشی” جزو اقمار امپریالیسم و به موضع ضدیت با خلقها سقوط” کرده اید؟

نگارنده که مانند شما نیست که از همه پستوهای جهان خبر داشته باشد که آمریکا این ویروس را تولید کرده یانه، ولی حتما شما خبر دارید که دارید سر انگشتان آمریکا را لیس میزنید که مبادا بیخودی متهم شود. چرا این اطلاعات را در اختیار جهان قرار نمیدهید؟ چرا چین و شوروی را بی آبرو نمیکنید که آمریکا را متهم کرده اند.

سخنان تکاندهند پوتین و مواضع وزارت خارج چین

 به آقای رجوی باید گفت چین و شوروی و بخصوص پوتین حرفهای بسیار محکمی زده اند که خودت که هیچ مریم رجوی و همه 2000نفری که در آلبانی گرفتار کرده ای هم اگر لیس بزنند نمیتوانند کاری از پاک کردن سر انگستان آمریکا پیش ببرند. در زیر بخوانید.


مقامات وزارت خارجه چین، ارتش آمریکا را مسئول گسترش ویروس میدانند. که ان بی سی نیوز آمریکا نیز آنرا منعکس نمود.

NBC-News

صحبتهای افشاگرانه پوتین در میدان سرخ مسکو، در حضور خیل عظیمی از نیروهای مسلح، خطاب به رهبران جهان است! این صحبتهای چند وقت قبل پوتین شاید کمی پشت پرده شیوع ویروس کرونا را هم برملا و آشکار سازد!

من امروز خسته ام! از همه چیز خسته ام! مایلم رهبران جهان را مخاطب قرار دهم! چه اتفاقی  برای شما افتاده است!؟ در حال طراحی کدام نقشه شیطانی هستید!؟ شما عمدا در تلاش برای کاهش جمعیت هستید! آنها در حال انجام این کار به قیمت جان انسانهای بی گناه هستند! ای زورمداران جهان، من نقشه شیطانی شما جهت کاهش جمعیت این سیاره را می دانم! اما امروز  تاریخ به شما نشان خواهد داد که خرد جمعی قویتر است! ما از شما می خواهیم‌ که به ابتدای نقشه خود برگردید! من امروز اینجا در صلح و آرامش ایستاده ام و می خواهیم که ذهنهای جوانان و ستمدیدگان در صلح باقی بماند! اما یک قدم ‌محکم بردارید و ببینید که من از نقشه شما آگاه هستم! سیاستهای شما باید تغییر کند! رسانه شما باید حقیقت گویی را آغاز کند! آمریکا و اروپا اگر به نقشه خود خاتمه ندهید، علاوه بر مواجهه با غضب الهی، باید با من هم رو در رو شوید! سخنان اخطار دهند پوتین در میدان سرخ مسکو قبل از تولید و گسترش کرونا

 

آقای رجوی اگر یکی از جدا شدگان یا سیاسیون یا حتی شورایی ها اگر گفته بود که فلان کار را رژیم انجام نداده است. چه بلایی بر سر او میآوردی؟

آقای رجوی شما و تمامی دم و دستگاهت در حال حاضر در آلبانی و … بعنوان اقمار ضد ایران و ایرانی بسیار پست تر از سلطنت طلبهای ساواکی که به تو و همه فرقه ات شرف دارند سقوط کرده اید.

دلیل این میزان تلاش برای نشان دادن چاکر منشی به آمریکا برای چیست؟ مگر شما تنها آلترناتیو نیستی؟!!! نکند سالهاست کشتی رجوی به گل نشسته؟ که به این فلاکت افتاده ای که باید سلاحهای خونین آمریکا را لیس بزنی شاید بقدرت برسی؟ جواب خلق قهرمان را به آمریکا را دیدی؟  ننگت باد.

 

داود باقروند ارشد

عضو سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

15 فروردین 1399

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.