چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

سرنوشت عبرت‌انگیز دو زن، فیروزه بنی‌صدر و مریم رجوی، اولی ناجی جان انسانها، دومی قاتل انسانها

در مقاله زیر  سرنوشت فیروزه بنی صدر زن دوم مسعودرجوی و مریم رجوی زن سوم رجوی از میان صدها زنی که مسعود رجوی طی چهار دهه اختیار کرده استمقایسه شده است.

نه به تروریسیم وفرقه ها

سرنوشت عبرت‌انگیز دو زن، فیروزه بنی‌صدر و مریم رجوی

 

اطلاعیه‌ی دکتر فیروزه بنی‌صدر در ارتباط با تجربیات وی از نحوه‌ی درمان بیماران سالمندی که از آن‌ها قطع امید شده و برای مرگ آرامتر به آن‌ها تزریق مرفین تجویز می‌شود مرا به نوشتن این مطلب که نقبی به گذشته است واداشت.

https://news.gooya.com/2020/04/post-36972.php

*

۳۸ سال پیش مسعود رجوی چند ماه پس از کشته‌شدن همسرش، با به‌کاربستن انواع و اقسام حیله‌ها با فیروزه بنی‌صدر که ۱۸ ساله بود ازدواج کرد.

اعضای دفتر سیاسی و کمیته مرکزی سازمان مجاهدین که در زمان فوق، جملگی به خارج از کشور گریخته بودند در اطلاعیه‌ای که سرشار از حقه‌بازی بود و وانمود می‌کردند در ایران و در حال مبارزه با رژیم هستند در مورد این «ازدواج فرخنده» اعلام کردند:

«این تصمیم برحسب یکی از مواد جمع‌بندی سالیانه‌ی سازمان در بهار (۶‍۱) که ضرورت ازدواج‌های مختارانه‌ی خواهران و برادران ما را – چه در داخل و چه در خارج از کشور- توصیه نموده است اتخاذ شده و از سنن متعالی پیامبر اکرم، ائمه‌ی اطهار و همه‌ی انقلابیون الهام می‌گیرد که در گرماگرم حادترین مبارزات سرنوشت‌ساز اجتماعی و سیاسی، به پیوند زناشویی به مثابه‌ی امری ضروری و مقدس و در متن مبارزه‌ی انقلابی و ایدئولوژیکی خود نگریسته‌‌اند. …. ما امیدواریم که پیوند امروز، نمود آموزنده و مبارکی باشد برای ایران دمکراتیک و متحد فردا. ایرانی عاری از قهر و عناد و خونریزی که در آن همه آرزوهای تفرقه‌افکنانه ارتجاعی  توطئه‌های نفاق‌افکنانه‌ی ضد‌انقلابی و امپریالیستی نقش بر آب شده و دیگر از جنگ‌ و جدایی‌های خمینی گرایانه‌ اثری در آن نباشد. به این ترتیب سازمان مجاهدین خلق ایران تصمیم انقلابی برای چنین ازدواجی را در زمره‌ی مهمترین تصمیمات تلقی نموده و همه‌ی الزامات دمکراتیک و انسانی و خانوادگی آن را به مثابه‌ی تکلیف ایدئولوژیک، به مسئول اول و فرماندهی عالی سیاسی – نظامی خود خاطرنشان می‌کند.»

(نشریه اتحادیه انجمن‌های دانشجویان مسلمان خارج از کشور شماره ۵۹ مهر ۱۳۶۱ ص ۱ و ۲)

در توضیح پیام نوشتند: پیام زیر که از جانب دفتر سیاسی و کمیته مرکزی سازمان مجاهدین خلق ایران در داخل کشور انتشار یافته توسط دفتر مجاهدین در پاریس در اختیار ما قرار گرفته است.

 دو سال و چهارماه بعد فیروزه بنی‌صدر پس از نزدیک به یک‌سال جدایی و قهر از مسعود رجوی رسماً طلاق گرفت. بلافاصله مسعود رجوی دوست نزدیکش مهدی ابریشم‌چی را وادار کرد تا همسرش مریم عضدانلو را طلاق دهد تا بتواند با وی ازدواج کند.

البته در این میان مجاهدین به رسم معمول‌شان نعل وارونه زدند و مدعی شدند مسعود رجوی به هیچ‌وجه نمی‌خواسته با مریم عضدانلو ازدواج کند و همه تلاش‌‌اش را کرده که این دو  از طلاق منصرف شوند اما مریم و مهدی ابریشم‌چی اصرار داشتند که طلاق بگیرند و وصلت جدیدی بین مریم و مسعود رجوی صورت بگیرد.

مسعود رجوی در این ماچرا نقش مهمی را به دوش علی زرکش گذاشت. زرکش در اسفند ۱۳۶۳ در حالی که در اتاق بغلی مسعود رجوی در حومه پاریس زندگی می‌کرد به توصیه‌ی رجوی با فریبکاری وانمود می‌کرد در پایگاهی مخفی در دل تهران به سر می‌برد و به عنوان فرمانده نظامی و مسئول مجاهدین در داخل کشور سازمان و تیم‌های عملیاتی آن را فرماندهی می‌کند.

او در پیام خود موضوع را به گونه‌ای جلوه داد که گویا از درون پایگاه‌های مجاهدین در تهران همه‌ی هم و غم‌اش ازدواج مسعود رجوی و مریم عضدانلو است:‌

«با عمیق ‌ترین و صمیمانه‌ترین تهنیت‌ها و با ایمان و قاطعیتی بیش از بسیاری تصمیم‌گیری‌های تعیین‌کننده‌ی سیاسی و نظامی ضرورت و حقانیت این ازدواج پربرکت و فرخنده را گواهی می‌دهم و آن را بر تارک ایدئولوژی سازمان گرامی می‌شناسم.

وقتی مسعود رجوی قادر شد از همه اعضای دفتر سیاسی و کمیته مرکزی امضای تأیید برای ازدواجش با مریم عضدانلو بگیرد در اطلاعیه‌ای که با جوهر سبز، رنگ شاخص «بنی‌هاشم» نوشته شده بود همراه با وی این ازدواج را «مشیت الهی» خواند و نوشت:

«در مسیر خدا و خلق، با اختیار و رضای خاطر، ضرورت ایدئولوژیک و تشکیلاتی و مشیت انقلاب نوین مردم ایران را که مظهر مشیت الهی است پذیرفته و با مراعات سیره‌ی نبوی و سلسله مراتب شرع محمدی تصمیم به ازدواج گرفتیم»

 

۹ماه بعد از این اطلاعیه و ۴ ماه و اندی پس از ازدواج رسمی «مسعود و مریم »، این دو که به مراد دل رسیده بودند در مقام قاضی و دادستان، علی زرکش نفر دوم مجاهدین را به جرم خیانت محاکمه و با رأی رفقای علی زرکش در دفتر سیاسی و کمیته مرکزی که نقش «هیأت منصفه»‌‌ی  بی‌دادگاه را بازی می‌کردند به اعدام محکوم کردند. مسعود رجوی با «سعه صدر و رحمتی» که داشت زرکش را عفو کرد و به عراق برد و تا آخر عمر (در عملیات فروغ جاویدان کشته شد) با خفت و خواری در نوعی حبس خانگی نگاه داشت 

علی زرکش نویسنده‌‌ی اطلاعیه‌ دفتر سیاسی و کمیته مرکزی مجاهدین در اسفند ۱۳۶۳ بود و در مجیزگویی از رجوی از چیزی فروگزار نکرد با این حال به علت بی‌چشم و رویی مسعود رجوی با مکافات عجیب و غریبی روبرو شد تا بقیه حساب کارشان را بکنند.

 

فیروزه بنی‌صدر پس از طلاق از رجوی به تحصیلاتش ادامه داد و به مقام استادی دانشگاه رسید و عهده‌دار مسئولیت بخش عفونی بیمارستان رانس در فرانسه شد و امروز در پاریس به مبارزه با ویروس کرونا و نجات جان انسان‌ها مشغول است و تجربیات خود را در قالب یک اطلاعیه به اطلاع عموم رسانده است.

https://news.gooya.com/2020/04/post-36972.php

سرنوشت مریم عضدانلو که به فاصله‌ی چند روز از طلاق فیروزه بنی‌صدر و مسعود رجوی، خبر عروج و صعودش در سازمان مجاهدین و «ازدواج فرخنده‌‌ی انقلابی و توحید‌ی‌»‌اش» با مسعود رجوی منتشر شد تأسف‌برانگیز و عبرت‌آموز است.

او که در دفتر مسعود رجوی مسئول رتق و فتق امور فیروزه بنی‌صدر بود پس از  تن دادن به خواسته‌ی رجوی ناگهان ارتقای مقام یافت. ابتدا به مقام «رهبری عقیدتی» مجاهدین رسید و اعلام شد مسئولش خدا است. سپس وقتی مسعود رجوی «خدایگان»‌شد و مقام اولوهیت یافت، با یک توسری از سوی وی مواجه شد و مجبور گردید از برج عاج پایین بیاید و رهبری «خاص‌الخاص»‌ را برای مسعود رجوی بگذارد. و بعد از نشان دادن انواع و اقسام «حل‌شدگی»‌ها بشود «رئیس جمهور برگزیده مقاومت».

طی سه دهه‌ی گذشته این زن و شوهر همه‌ی زنان و مردان مجاهد را مجبور به طلاق همسران خود کردند و «سنت متعالی پیامبر اکرم، ائمه‌ی اطهار و همه‌ی انقلابیون» تنها برای مسعود رجوی باقی ماند.

مریم عضدانلو که نام خانوادگی رجوی یافته بود، در ادامه علاوه بر مشارکت در بسیاری از جنایات صورت گرفته در مناسبات فرقه، مجبور شد زنان مجاهد را راهی حرمسرای شوهرش کند تا «لباس شرک و ریا»‌ از تن درآورده و در حضور او «رقص رهایی» کنند.

او همچنین مجبور بود برای نشان‌دادن سرسپردگی و حل‌شدگی‌اش به مسعود رجوی، زنان عضو شورای رهبری مجاهدین را یکی یکی به عقد شوهرش درآورد و به همخوابگی با او راضی کند. مریم رچوی از زنان مزبور می‌خواست همچون او «هوو »‌و «هوو بازی»‌ در نیاورند و  «گیس و گیس‌کشی» نکنند.

مریم عضدانلو پس از ازدواج با مسعود رجوی نیز همچنان با کابوس فیروزه بنی‌صدر روبرو بود. او به منظور آن که نشان دهد چه گوهری را به دست آورده در تشکیلات و مناسبات مجاهدین نزد مشتی بی‌خبر از همه جا به دروغ عنوان می‌کرد که فیروزه بنی‌صدر به‌دلیل عشقی که به مسعود رجوی داشت و می‌‌دانست هیچ مردی نمی‌تواند جایگاه او را پر کند تجرد اختیار کرد و هیچ‌گاه تن به ازدواج مجدد نداد. در حالی که فیروزه بنی‌صدر پس از پایان تحصیلاتش با دکتر مهران مصطفوی ازدواج کرد و صاحب یک دختر ۱۸ ساله است. در زندگینامه‌های‌ مسعود رجوی که از سوی مجاهدین انتشار پیدا می‌کنذ، ازدواج وی با فیروزه بنی‌صدر سانسور می‌شود.

فیروزه بنی‌صدر پس از گذشت ۳۶ سال از جدایی‌اش، پزشکی متخصص و حاذق است و در عالم واقعیت به نجات جان انسان‌ها و کم کردن از دردهایشان مشغول است و مریم رجوی ۲۸ سال است که به خواسته‌ی همسرش که خود را «ولی فقیه علوی» می‌شناسد «زئیس جمهور برگزیده مقاومت»‌ است و ظاهراً تا دم مرگ این عنوان را حفظ می‌کند.

از برکات ازدواج با مسعود رجوی، مریم عضدانلو که روزی دانشجوی متالوژی دانشگاه صنعتی آریامهر بود پس از ده‌ها سال زندگی در عراق و کشورهای اروپایی به هیچ‌زبان خارجی نمی‌تواند صحبت کند و نیاز به مترجم دارد.

ایرج مصداقی ۵ آپریل ۲۰۲۰

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.