چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

زود دویچه سایتونگ: تروریستهای دستگیر شده در آلمان برای انجام مأموریت در آلبانی ۴۰هزار دلار دریافت کرده بودند

 

زود دویچه سایتونگ – آلمان: آژیر ترور و دستگیری شبکه تروریستی تحت نام داعش

زود دویچه سایتونگ-۲۷فروردین۹۹ نوشت: ایالت نوردر این وستفالن: آژیر ترور در شهر هاینس برگ….

در اولین ساعات صبح روز چهارشنبه نیروهای دولتی به منطقه هاینزبرگ واقع در استان نورد- راین وستفالن وارد شدند، اما نه به‌دلیل گسترش و همه‌گیر شدن کرونا که نام این ناحیه را در هفته‌های اخیر در سراسر کشور بر سر زبانها انداخته، بلکه به‌دلیل یک مظنون به ترور. گفته می‌شود که مرد دستگیر شده توسط پلیس، حامی شبه‌نظامیان دولت اسلامی “‌‌داعش”‌‌ بوده و حملاتی را در آلمان برنامه‌ریزی کرده است.

تروریستهای دستگیر شده مهمات جنگی و دستورالعمل ساخت بمب تهیه کرده بودند

دادستان کل فدرال در مجموع دستور بازداشت ۴نفر را در مناطق مختلف استان نورد-راین وستفالن صادر کرده بود.

دستگیر شدگان اهل تاجیکستان بودند. ۴نفر در شهر کارلسروهه دستگیر شدند و یک نفر از قبل در بازداشت بود. آنها که برای ترور تحت نام داعش طراحی کرده بودند، تماسهایی با دو عضو ارشد این گروه در سوریه و افغانستان گرفته بودند.

هریبرت روئل وزیر داخله این ایالت از حزب دموکرات‌مسیحی پس از دستگیری اظهار داشت که ما این مظنونان را مدتها توسط پلیس دوسلدورف و با همکاری اداره حفاظت از قانون اساسی زیر نظر داشتیم. ۳نفر از دستگیر ‌شدگان به‌عنوان “‌‌خطرناک”‌‌ طبقه‌بندی شده بودند که هر لحظه قادر به ارتکاب جنایات جدی بودند.

حملات تروریستی علیه تأسیسات نظامی آمریکا در آلمان

بنا‌ به اطلاعات پلیس دوسلدورف که مسئولیت این پرونده را “‌‌بر عهده‌ دارد، افراد این گروه حملات تروریستی را علیه تأسیسات نظامی آمریکا در آلمان را برنامه‌ریزی کرده بودند، آنها بدین هدف پایگاه نیروی هوایی را تحت‌نظر داشتند.

این افراد قبلاً مهمات جنگی تهیه کرده بودند. یکی از آنها هم‌چنین پیش‌تر دستورالعمل ساخت بمب را تهیه کرده بود. دو تن از متهمان در شهر زیگن دستگیر شدند، یکی در منطه هاینسبرگ و دیگری در شهر وردوهل در منطقه زائرلند. هر ۵مرد که بین ۲۴تا ۳۲سال سن دارند، در مقابل قاضی تحقیق دیوان عالی فدرال در کارلسروهه حاضر شدند.

مأموریت تروریستها در آلبانی شکست خورد و هر دو به آلمان بازگشتند

زود دویچه سایتونگ افزود: متهم پنجم ۴۰هزار دلار برای انجام مأموریت عملیات تروریستی در آلبانی را پذیرفته بود.

این مرد و یکی از چهار زندانی دیگر به آلبانی سفر کرده‌اند. بنا‌ به اعلام دادستانی فدرال اما اجرای این مأموریت در مدت کوتاهی شکست خورد و در پی آن هر دو مرد مزبور به آلمان بازگشتند.

دی ولت– آلمان: دستگیری شبکه تروریستی و طراحی ترور تحت نام داعش

دی ولت آلمان مورخ ۲۷فروردین ۹۹ نیز در گزارشی از دستگیری اعضای شبکه تروریستی در آلمان نوشت: آنها که برای ترور تحت نام داعش طراحی کرده بودند، تماسهایی با دو عضو ارشد این گروه در سوریه و افغانستان گرفته بودند. این افراد قبلاً مهمات جنگی تهیه کرده بودند. یکی از آنها هم‌چنین پیش‌تر دستورالعمل ساخت بمب را تهیه کرده بود. هر ۵مرد که بین ۲۴تا ۳۲سال سن دارند، در مقابل قاضی تحقیق دیوان عالی فدرال در کارلسروهه حاضر شدند.

متهم پنجم ۴۰ هزار دلار برای ماموریت عملیات تروریستی در آلبانی را پذیرفته بود

دی ولت افزود: متهم پنجم ۴۰هزار دلار برای انجام مأموریت عملیات تروریستی در آلبانی را پذیرفته بود.

این مرد و یکی از چهار زندانی دیگر به آلبانی سفر کرده‌اند. بنا‌ به اعلام دادستانی فدرال اما اجرای این مأموریت در مدت کوتاهی شکست خورد و در پی آن هر دو مرد مزبور به آلمان بازگشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.