آخرین پست ها

واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

رضا پهلوی و دم خروس سلطنت طلبی درگفتگو با رسانه اسرائیل

رضا پهلوی: دشمنی با اسرائيل ثبات و امنیت جمهوری اسلامی را تضمین می‌کند
ولیعهد سابق ایران در گفت‌وگو با یک رسانه اسرائيلی تاکید کرده که جمهوری اسلامی تهدیدی برای کشور اسرائيل است. او گفته دشمنی با اسرائیل تاکتیک نیست بلکه هم چون ملاتی است که ثبات و امنیت جمهوری اسلامی را تضمین می‌کند.

شاهزاده رضا پهلوی در مصاحبه با وب سایت “اسرائيل هایوم” نظراتش را درباره برجام، دولت جو بایدن، توافق صلح ابراهیم و رابطه ایران با اسرائیل بیان کرده است.

او درباره دولت جدید آمریکا گفته که همواره و همیشه از هر دولتی که در آمریکا روی کار آمده، و نیز در مقابل هر دولت خارجی این پرسش را مطرح کرده که آیا در کنار مردم ایران خواهد ماند؟ او گفته ماندن کنار مردم ایران نه تنها برای هموطنانش بلکه برای منافع ملی خود این دولت‌ها نیز پرفایده است.

رضا پهلوی در عین حال گفته که دولت بایدن دچار یک اشتباه محاسباتی است: «آنها می‌خواهند به برجام برگردند در حالی که دشمن قسم خورده آنها با عجله و بی سر و صدا در حال پنج برابر کردن غنی سازی اورانیوم است.»

او ادامه داده که جمهوری اسلامی در حالی شروع به غنی سازی اورانیوم کرد که می‌دانست دولت بعدی آمریکا قصد بازگشت به برجام را دارد. آقای پهلوی این اقدام ایران را “اخاذی از دنیای آزاد” نامیده است.

رضا پهلوی تاکید کرده که تنها راه حل برای آمریکا، برای نگرانی‌های امنیتی در منطقه و برای مردم ایران، حمایت از مبارزه برای آزادی و دموکراسی در ایران است.

او درباره برجام گفته است: «مشکل اساسی برجام این است که بر اساس استنتاج نادرست تغییر رفتار [جمهوری اسلامی] بنا شده است. چهار کشور غربی امضاکننده برجام معتقد بودند که رژیم رفتارش را تغییر خواهد داد اما این اتفاق نیفتاد. ایرانی‌ها می‌دانند که رژیم نه بر اساس منافع ملی ما بلکه بر اساس منافع فاسد و جنایتکارانه خودش اداره می‌شود.»

او ادامه داده: «به همین دلیل است که من در گفت و گوهایم با رهبران کشورهای خارجی به آنها گفته‌ام که تنها راه حل مناسب برای این بحران، حمایت از مردم ایران است نه سازش با اشغالگران آنها.»

رضا پهلوی دلیل نامه نوشتن چند تن از فعالان داخل ایران به جو بایدن برای ادامه سیاست فشار حداکثری بر جمهوری اسلامی را نیز همین مسئله عنوان کرده است.

این افراد که از جمله شامل منوچهر بختیاری، محمد نوری‌زاد، زرتشت احمدی راغب،‌‌ فاطمه سپهری و حشمت‌الله طبرزدی بودند از بایدن خواسته‌اند که فشار حداکثر بر ایران را تا تحقق “آرزوی ایرانیان برای دستیابی به یک نظام دموکراتیک سکولار” ادامه دهد.

برجام؛ خوب برای جمهوری اسلامی و بد برای غرب

رضا پهلوی در ادامه مصاحبه‌اش عنوان کرده که پول‌های حاصل از برجام به سپاه پاسداران این فرصت را داد تا برای “بزرگترین شبکه ترور و جرایم سازمان یافته در دنیا” سرمایه گذاری کند و به “ناامن کردن دهها کشور” در منطقه ادامه دهد.

او سپس پرسیده: «جمهوری اسلامی چه چیزی را از دست داد؟ شاید فقط چند ماه برای رسیدن به سلاح اتمی اما با یک دست باز برای ایجاد آشوب در منطقه. رژیم دیگر حتی به سلاح اتمی هم نیاز ندارد.»

به نظر رضا پهلوی جمهوری اسلامی از طریق گروه‌های مسلح خود یک جنگ نیابتی با حداقل شدت در منطقه به راه انداخته است. و به همین دلیل تنها به یک “چتر اتمی” نیاز دارد تا جلوی تشدید این درگیری‌ها را بگیرد.

شاهزاده پهلوی معتقد است اگر برجام بتواند این تضمین را بدهد که درگیری در منطقه تشدید نمی‌شود، جمهوری اسلامی به آنچه می‌خواسته رسیده و در نتیجه به “توسعه طلبی منطقه‌ای‌اش” با عملیات‌های خفیف ادامه می‌دهد.

آنچه غرب در این میان از دست می‌دهد، به نظر آقای پهلوی همان چیزی است که به دنبال آن است: صلح و ثبات در منطقه.

او نتیجه می‌گیرد: «به همین دلیل برجام یک معامله خوب برای جمهوری اسلامی و یک معامله بد برای غرب و مردم خاورمیانه است.»

دفاع از توافق ابراهیم

رضا پهلوی با دفاع از توافق صلح ابراهیم، آن را توافقی برای “پیشرفت، از بین بردن تباهی و فلاکت جوانان در کشورهای اشغال شده و کشورهای محور مقاومت” مانند ایران، عراق، لبنان، یمن و سوریه دانست.

توافق صلح ابراهیم نامی است که برای عادی سازی روابط اسرائيل با کشورهای عربی گذاشته شده است. این توافق تا کنون با امارات متحده عربی و بحرین امضا شده است.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

رضا پهلوی در عین حال گفت که تا زمانی که جمهوری اسلامی برپاست امکان عادی سازی روابط ایران و اسرائيل وجود ندارد. به گفته او دشمنی با اسرائيل یک تاکتیک نیست بلکه رژیم به یک “دشمن مشترک” نیاز دارد تا بتواند فراکسیون‌های مختلف را کنار هم گرد آورد.

او دشمنی با اسرائیل را “چسبی یا ملاتی ایدئولوژیک” دانسته که امنیت و ثبات جمهوری اسلامی به آن نیاز دارد. او اظهارات مقامات جمهوری اسلامی در این زمینه را تنها یک دعوای کلامی بی‌خطر ندانسته و تاکید کرده که جمهوری اسلامی تهدیدی برای کشور اسرائيل است.

سقوط جمهوری اسلامی در کوتاه مدت

ولیعهد سابق ایران در پاسخ به این پرسش رسانه اسرائيلی که پرسیده آیا رژیم ایران به زودی سقوط می‌کند، گفته: «شک ندارم…. در سه سال گذشته تغییرات به حدی بوده که تنها عده کمی در ایران هنوز اعتقاد دارند که نسل جوان مدت زیادی این رژیم عقب مانده را تحمل خواهد کرد.»

رضا پهلوی دوران زمامداری پدرش را “بهترین دوران” دانسته و پرسیده: «کدام ملتی به رژیمی اعتماد می‌کند که بدترین دوران را پس از بهترین دوران برایشان رقم زده است؟»

او گفته تمام تحلیل‌هایی که می‌خواند و نیز ارتباطاتی که با مردم داخل ایران دارد حاکی از این است که محبوبیت رژیم به شدت رو به کاهش است. او معتقد است حتی در میان خود ساختار رژیم نیز حمایت از آن به شدت کاهش پیدا کرده است.

رضا پهلوی در پاسخ به آخرین پرسش خبرنگار اسرائيلی درباره پیامش برای مردم اسرائیل گفته است: «رژیم اسلامی از ابتدای به وجود آمدنش مرگ را ستایش کرد. اما حرف من به مردم اسرائیل این است: زنده باد! (او این واژه را به عبری گفته). ما ایرانیان به عنوان یک تمدن ترجیح می‌دهیم زندگی را ارج بگذاریم و نه مرگ را. مردمانی که مانند ما فکر می‌کنند مثل مردم اسرائيل طبیعتا دوست و هم پیمان ما هستند.»

نقل و اقتباس مطلب از دویچه وله آلمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS20k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل5k
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید12k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید14k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes